مایک Milbury سهام بزرگ داستان در نظر گرفتن ضربه بزرگ از طب مکمل و جایگزین Neely در برونز عمل

NBC Sports hockey تحلیلگر مایک Milbury در یکی از سخت ترین دوره ها در تاریخ NHL, اما شما ممکن است تعجب به یاد ب

توسط PATRIS-MUSIC در 29 خرداد 1399

NBC Sports hockey تحلیلگر مایک Milbury در یکی از سخت ترین دوره ها در تاریخ NHL, اما شما ممکن است تعجب به یاد بگیرند که سخت ترین ضربه او همیشه در زمان در واقع از یک بوستون برونز هم تیمی.

در مصاحبه با NBC Sports بوستون دوربین بچه ها Milbury توضیح داد که چگونه برونز افسانه گیری Neely کاملا هیجان زده, او را در تمرین بعد از مدت کوتاهی از سالن از شهرت به جلو معامله شد به بوستون.

دریافت آخرین اخبار و تجزیه و تحلیل در تمام تیم های خود را از NBC Sports بوستون با دانلود من تیم برنامه

"مخفی Neely آمده بود به باشگاه ما و من نمی دانم زیادی در مورد او" Milbury اعتراف کرد. "بری Pederson درگیر شد که در تجارت است. من می دانم که یکی از برونز' رئیس پیشاهنگی بود واقعا بزرگ در طب مکمل و جایگزین Neely. آنها او را به دست آورد و آن را به یک جهنم از یک معامله توسط هری Sinden.

"ما در حال تمرین یک روز من رفتم به حرکت جن در خارج از منطقه و Neely آمد نیروی کامل به من و او jettisoned من -- او نه تنها به من رسید این بود من در pogo چوب و من فقط رفت به هوا. چشم من باز شد و من احساس -- من نمی دانم وقتی که من رفتن به پایین آمده است. فقط نیروی خالص آن را به سمت چپ من تقریبا وزن و من وجود دارد برای آنچه به نظر می رسید مانند ابدیت. سپس من در نهایت نگاه کرد تا از یخ وجود دارد و Neely خندیدن من است."

"او یک کار بزرگ انجام (به عنوان B رئیس جمهور) و او یک حرفه ای بزرگ. آن را فقط تاسف او نمی تواند یک کمی طولانی تر -- با تشکر از شما اولف Samuelsson."

Neely یکی از ترین ترس بازیکنان در لیگ طی برونز حرفه ای. نه تنها می تواند او نمره بین 40 و 50 گل در یک فصل را نیز به راه انداخته مجازات بازدید و نبود ترس به مبارزه با هر کسی. آن را برای تلفن های موبایل مانند Milbury کردم دست اول نگاه Neely سختی در اوایل قدرت به جلو تصدی با ب است.

Milbury نهایی فصل با برونز بود 1986-87 که نیز اتفاق افتاده بود Neely برای اولین بار با این تیم پس از آن به دست آورد و او را از طریق تجارت از ونکوور کناکز. Milbury بعد مربی Neely و برونز برای سال 1989-90 و فصل 1990-91 که طی بوستون از دست داد در جام استنلی نهایی (1990) و شاهزاده Walers کنفرانس نهایی (1991).

چک کردن دوربین بچه ها مصاحبه کامل با Milbury در یوتیوب تصویری زیر:

Haggerty: رتبه بندی بالا خائنانی در برونز تاریخچه

مایک Milbury سهام بزرگ داستان در نظر گرفتن ضربه بزرگ از طب مکمل و جایگزین Neely در برونز عمل در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستونtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب