McIlroy بازدید از در نظرات جانسون Koepka است : من سعی می کنم به احترام همه

Rory McIlroy ضربه در بروکس Koepka 's "بازی ذهن" در مسابقات قهرمانی PGA آمریکا ، با جهان شماره یک سابق اصرار او

توسط PATRIS-MUSIC در 21 مرداد 1399

Rory McIlroy ضربه در بروکس Koepka 's "بازی ذهن" در مسابقات قهرمانی PGA آمریکا ، با جهان شماره یک سابق اصرار او تلاش می کند تا به احترام همه.

Koepka هدف حفاری در رقیب PGA ایالات متحده و رهبر یک شبه داستین جانسون قبل از روز یکشنبه دور نهایی, برجسته این واقعیت است که دومی تنها یک عمده در مقایسه با چهار خود را به دست آورد.

برای رسیدن به یک پی جی ای سه پی پی ای آمریکا، کوپکا مجبور شد با سقوط ستاره آمریکایی از پیکار در سانفرانسیسکو، جایی که جانسون به نبرد در بالای تخته ٔ رهبری ادامه داد، حرف هایش را بخورد.

McIlroy, who ended his TPC Harding Park campaign in a tie for 33rd following his two-under-par 68, was taken aback by Koepka's comments.

مک ایلروی در جریان کنفرانس خبری پس از دور خود گفت: «این متفاوت است، درسته، این یک ذهنيت بسيار متفاوت است که به گلف بيابيد که فکر نمی کنم گلف بازان زيادی داشته باشد»

من دیشب داشتم گلف رو تماشا میکردم و مصاحبه رو شنیدم و فقط یه جورایی یه جورایی یه کم عقب افتادم از اون چیزی که گفت و اینکه آیا اون سعی میکرد بازی های ذهن انجام بده یا نه اگر او سعی در بازی ذهن، او تلاش برای انجام این کار را به فرد اشتباه است. من فکر نمی کنم دی جی واقعا می دهد بسیاری از نگرانی [به] که.

اما فقط متفاوت من قطعا سعی می کنم به همه احترام می ذارم همه بازیکن خوبی هستن اگر شما یک قهرمانی بزرگ، شما یک بازیکن جهنم. به این معنا نیست که شما فقط یک برنده شده اید؛ شما برنده یکی از, و شما باید بسیاری از چیزهای خوب برای انجام این کار.

منظورم اینه که، یه جورایی سخته که یه نفر رو که 21 برد تو تور PGA داره بدزدم که سه برابر بروکس هست

McIlroy تا به عملکرد بالا مدیریت 10 از پایان برای پنجم در آرنولد پالمر دعوتنامه در ماه مارس قبل از شکستن coronavirus اجرا گره خورده است.

قهرمان بزرگ چهار بار در PGA آمریکا با یک عقاب، دو پرنده و یک جفت بوگی امضا کرد.

مک ایلروی گفت: "خوشحالم که فقط در زمین گلف بیرون هستم. آنقدر آدم که هنوز نمی توانند به کار خود برگردن. من حتی می گفتم که در فلوریدا حتی جایی که من زندگی می کنم، مثل حباب است. نه چیز زیادی قفل شده است، نوعی از قادر به رفتن در مورد زندگی روزمره ما با وقفه زیادی نیست.

خوشحالم که گلف بازي ميکنم و از اينکه هنوز قادريم اينجا بازي کنيم، خوشحالم. من آنقدر که می خواستم بازی نکردم، اما می تپد که در خانه روی نیمکت نشسته باشم، پس من آن را می گیرم.»

McIlroy از سال 2014 برنده یک تورنمنت بزرگ نشده است و وقتی در مورد مبارزات خود را پرسیده شد، 31 ساله پاسخ داد: "شاید من فقط به خوبی من به عنوان قبلا.

"من واقعا نمی دانم. من احساس می کنم مانند گلف که من در رشته های بازی شده است به نوعی شبیه به گلف من در خارج از آنها بازی کرده است، و من برنده برخی از رویدادهای بزرگ و بازی خوب و فصل گذشته بود.

"من واقعا نمی توانم انگشت من بر روی آن قرار داده است. من ميرم اونجا و تمام تلاشم رو هر روز ميکنم بعضی روزها بهتر از بقیه بازی می کنم و فقط باید ادامه بدم و ادامه بدم و ببینم دفعه بعد می تونی بهتر از این کار و انجام بدي يا نه."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن