متی ولف شاخه های 64 به موشک وام مسکن کلاسیک منجر

دیترویت (AP) -- متی ولف کار کرده است در طرز فکر و تلاش به یک زمان خوب بدون در نظر گرفتن نتایج به کمک به او را

توسط PATRIS-MUSIC در 20 تیر 1399

دیترویت (AP) -- متی ولف کار کرده است در طرز فکر و تلاش به یک زمان خوب بدون در نظر گرفتن نتایج به کمک به او را انجام و نزدیک به خود را بالقوه است.

یک کامیون بستنی در خارج از دیترویت باشگاه گلف به نظر می رسید برای کمک به.

ولف تا به حال یک roller-coaster دور که رفت به خوبی به اندازه کافی شنبه به او سه گلوله سرب در موشک وام مسکن کلاسیک. او خود را به ضرب گلوله مستقیم دوم 8-تحت 64 به حرکت به موقعیت دوم خود را PGA Tour پیروزی.

"من برای دادن اعتبار به بستنی کامیون بود که گردان ملک گفت:" ولف بود که 19-تحت 197 پس از سه دور. "من شوخی نیست در واقع."

ولف ساخته شده 35-پا زدن توپ در 138-حیاط شماره 5 برای مرغک دوم خود را نه birdies.

"من شنیده ام یخ کامیون کرم و گفتم: "من احساس خوبی در مورد این"' ولف به یاد می آورد. "درست است که کمی مانند بستنی کامیون آهنگ در سر من. من فکر می کنم که به من کمک کرد فقط نمی کنم در مورد سرعت و یا خط و یا هر چیزی فقط نگه داشتن سر من است."

منطبق با کلیدواژه: Bryson DeChambeau بسته بود برای دوم پس از 67s.

DeChambeau حال testy ارز با یک تصویربردار تلویزیون پس از یک دیو در ششم سوراخ.

"او به معنای واقعی کلمه به تماشای من کل کل راه تا پس از خارج شدن از پناهگاه پیاده روی تا در کنار سبز" DeChambeau گفت. "و من فقط مثل این بود," آقا چه نیاز است به تماشای من که طولانی است ؟ من درک می کنم آن را شغل خود را به ویدیو من اما در همان نقطه من فکر می کنم ما نیاز به شروع به حفاظت از بازیکنان ما در اینجا در مقایسه با نشان دادن آسیب پذیری های بالقوه و صدمه زدن به کسی تصویر. من فقط فکر نمی کنم که لزوما درست انجام دهد."

DeChambeau birdied چهار نفر از شش سوراخ و پمپ راست خود را مشت پس از ساخت 12-پا زدن توپ مرغک در 18.

ولف ساخته شده 14-پا عقاب زدن توپ در 559-حیاط پر-5 14th به جلو به یک کراوات با آرمور در 17 زیر و افزود birdies در par-3 15 و همتراز 5 17. او به پایان رسید با عقاب نه birdies پنج پارس و سه bogeys.

اگر 21 ساله ولف می توانید نگه دارید در روز یکشنبه از آن خواهد شد اولین پیروزی پس از 3M باز در سال گذشته در مینه سوتا است.

"فقط می خواهم به بیرون رفتن وجود دارد از آن لذت ببرید و امیدوارم من را بشنود یخ کامیون کرم, کمی," او گفت:.

سال گذشته او ساخته شده 26-پا زدن توپ از حاشیه برای عقاب در فینال سوراخ برای یک سکته مغزی پیروزی در 3M باز در سومین دوره از مسابقات به عنوان یک حرفه ای. ولف پیوست تایگر وودز و بن Crenshaw به عنوان برندگان PGA Tour رویداد و فرد NCAA عنوان در همان سال است.

سابق ایالتی اوکلاهما ستاره اگر چه تلاش کرده است به اندازه کافی در این فصل بود که او 108th در جهان به این هفته. او از دست رفته برش در دو مورد قبلی مسابقات شد و 54 در PGA Tour اولین رویداد پس از آن راه اندازی مجدد.

منطبق با کلیدواژه: بازی خوبی بود و در خلق و خوی بزرگ در جبهه و نه در حالی که ساخت پنج birdies برای رسیدن به 16 تحت او یک شات منجر شود.

او در گفتگو خندید و با برخی از طرفداران تماشای مسابقات از فراتر از یک زنجیره لینک حصار در نزدیکی هفتم توپ را روی گوه.

سابق ایالت اوهایو بازیکن خود را در مدرسه آرم آراسته در کیسه های است که مورد توجه برخی از تماشاگران نشسته بر روی یک پلت فرم چند دقیقه بعد.

"برو اونا گیاهی شبیه شاهبلوط هندی" یکی از طرفداران فریاد از حیاط خلوت یک خانه.

در غیر این صورت آن اغلب خیلی آرام sans طرفداران که صدای جرنگ جرنگ از یک کامیون بستنی در محله و یک موتور هواپیما سربار را از طریق شکست سکوت وهم آور.

گلف عمده دوم, ورزش در آمریکا در پشت موتور, ورزش برای از سرگیری یک برنامه تعطیل توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

منطبق با کلیدواژه: افتتاح برگشت نه با پنج مستقیم پارس قبل از ساخت یک مرغک در شماره 15, کمک به او را نگه دارید منجر به یک کمی طولانی تر قبل از ولف رسید گذشته او.

منطبق با کلیدواژه: تضعیف بیشتر با دو دیو در شماره 17 قبل از تندرست با مرغک در 18.

"این احساس مانند جبهه نه در کنترل کروز, من تا به حال به نظر می رسد تمام وقت," او گفت:. "سپس بازگشت نه از آن رو کمی squirrelly."

Troy مریت (67) علامت هوبارد (69), آرام قدرت (69) و کریس کرک (70) بودند پنج عکس به عقب. روزنامه سیمپسون (71) تا به حال یک دیو در آخر سوراخ سقوط شش سکته مغزی ،

در PGA Tour سه رویدادهای پس از COVID-19 همه گیر توقف فصل پنج بازیکن در جهان رتبه بندی شرکت در هر مسابقه. هیچ یک از این پنج بازیکن در دیترویت باشگاه گلف که در آن سیمپسون (شماره 6) و DeChambeau (شماره 10) هستند و بالاترین رتبه بندی در این زمینه است.

---

بیشتر AP گلف: https://apnews.com/apf-Golf و https://twitter.com/AP-Sports

---

دنبال لری Lage در https://twitter.com/LarryLagetinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن