خودکار 'بسیار با اعتماد به نفس' به عنوان Man Utd هدف سوم-پایان محل

منچستر یونایتد هافبک Nemanja Matic می گوید که او "بسیار با اعتماد به نفس" را به عنوان شیاطین سرخ فشار به پایان

توسط PATRIS-MUSIC در 14 تیر 1399

منچستر یونایتد هافبک Nemanja Matic می گوید که او "بسیار با اعتماد به نفس" را به عنوان شیاطین سرخ فشار به پایان فصل در مقام سوم در لیگ برتر است.

اوله گونار Solskjaer طرف در حال حاضر دروغ پنجم در جدول رده بندی است اما داده شد در اواسط هفته افزایش آنها به عنوان شاهد رقبا برای بالا چهار لستر و آرسنال هر دو به طور غیر منتظره لغزش.

بر روی کاغذ ایالات نسبتا آسان اجرا در یک شنبه بازی برابر بورنموث پس از برخورد در برابر استون ویلا و ساوتهمپتون.

و پس از یک thumping 3-0 برنده بیش در فرم شفیلد یونایتد و قانع کننده موفقیت بیش از برایتون صربستان بین المللی معتقد است ایالات حرکت انجام خواهد شد آنها بر روی سکو.

"ما نه تنها بستگی به ما برای پیروزی در بازی های ما و منتظر دیگران به رها کردن نقاط و من امیدوارم که ما می تواند رسیدن که سوم نقطه و اگر ما انجام دهید که پس از فصل فوق العاده خواهد بود برای ما. من بسیار با اعتماد به نفس و من فکر می کنم تیم خوب به نظر می رسد در حال حاضر," او گفت:, باشگاه, وب سایت رسمی.

"برای ما هر بازی یک فینال مهم نیست اگر آن را واقعی نهایی در جام حذفی یا لیگ اروپا برای ما هر بازی یک فینال, ما باید به فکر می کنم که می خواهم. ما باید سعی کنید به پیروزی در هر بازی و در پایان ما را ببینید."

او با احتیاط که بورنموث در حال حاضر در حال مبارزه برای زندگی خود را و نه اثبات طعمه آسان است.

"لیگ برتر بسیار سخت است و هر کسی می تواند ضرب و شتم هر کسی آن را نمی تعجب من از آنجا که من در اینجا بوده ام و من دیده ام بسیاری از همه چیز و هر چیزی امکان پذیر است," او گفت:.

"آنها یک تیم خوب است و در چند سال گذشته آنها بازی کرده اند برخی از شگفت انگیز فوتبال و برنده بسیاری از بازی های بزرگ در برابر مخالفان. ما آماده خواهد شد که برای بازی به عنوان ما برای هر بازی است و ما سعی خواهد کرد به داد ما با احترام زیادی برای آنها, اما ما می دانیم که کیفیت ما و آنچه ما باید انجام دهیم."

در ضمن او نشان داد که او چگونه از عهده بازی در خالی ورزشگاه در پی coronavirus بحران است.

"من سعی کنید تصور کنید که ورزشگاه پر است," او گفت:. "این عجیب و غریب و نه برای ما خوب است. ما می خواهم به بازی در مقابل حامیان ما به خاطر آنها آواز خواندن در طول 90 دقیقه و است که به شما انگیزه بیشتری و بیشتر شما را. اما این وضعیت شبیه به این است و ما باید برای انطباق و این برای همه یکسان است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن