استاد ذهن خود را با این مغز ابزار نقشه برداری

آیا شما تا به حال احساس به عنوان اگر ذهن خود را در حال اجرا به دور از شما ؟ اگر شما می توانید نقشه از تمام کس

توسط PATRIS-MUSIC در 30 اردیبهشت 1399

آیا شما تا به حال احساس به عنوان اگر ذهن خود را در حال اجرا به دور از شما ؟ اگر شما می توانید نقشه از تمام کسانی که به افکار منسجم نقشه است که به شما کمک می کند را حس خود واقعیت ؟ در حال حاضر شما می توانید.

با MindMaster ذهن نقشه برداری نرم افزار: مجوز دائمی شما می توانید تجسم تمام کسانی که افکار متفاوت بر روی یک نقشه. با مرتب کردن افکار و ایده های خود شما قادر خواهید بود برای حل مشکل-مانند قبل از هرگز.

تجسم ایده های خود را در یک چیز است. تبیین آنها را بر روی یک صفحه نمایش است که بسیار سخت تر است. همانطور که ما با تکیه بر چشم انداز ما برای ایجاد حس از واقعیت MindMaster اجازه می دهد تا ما کار را از طریق ما مشکلات بصری.

این منحصر به فرد ذهن ابزار نقشه برداری همراه با 12 نقشه های مختلف سازه, 33, تم و بیش از 700 قطعه از هنر را به طوری که شما می توانید ذهن خود را در هر راه شما می خواهید. تغییر رنگ و تم به شما اجازه سفارشی کردن این برنامه با توجه به نیازهای شما.

علاوه بر ایده های شما می توانید اضافه کردن لینک callouts یادداشت ها و خیلی بیشتر. بستن با هم روابط بین ایده ها را قادر می سازد شما را به تجسم مراحل مورد نیاز برای رسیدن به یک نتیجه گیری. MindMaster را طوفان مغزی حالت به شما اجازه می دهد ضبط ایده های خود را به طور موثر تر از نشستن و فکر کردن به تنهایی است.

WRCBtv یک فن. به عنوان آنها نوشتن "MindMaster یکی از Edrawsoft گروه توصیف کرد 'به عنوان بهترین ذهن نقشه برداری, ابزار طراحی,' توسعه یافته اجازه می دهد تا هر کسی به تجسم و طراحی نقشه های ذهن به راحتی با متعدد سفارشی قالب." MindMaster امتیاز 9.2/10 ستارگان در FinancesOnline.

شروع ذهن خود نقشه سفر با MindMaster ذهن نقشه برداری نرم افزار: مجوز دائمی. $49, شما را نجات دهد 62 درصد تخفیف نسبت به لیست قیمت.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب