استاد Microsoft Azure با این در عمق آموزش بسته نرم افزاری

در نه چندان دور گذشته cloud computing تصور می شد در درجه اول از نظر ذخیره سازی آنلاین سیستم عامل است. در حال

توسط PATRIS-MUSIC در 4 مرداد 1399

در نه چندان دور گذشته cloud computing تصور می شد در درجه اول از نظر ذخیره سازی آنلاین سیستم عامل است. در حال حاضر عظیم ابر زیرساخت استفاده می شود تقریبا هر کسب و کار اصلی برای رسیدن به مشتریان و مدیریت داده ها و ارائه خدمات است.

کامل Microsoft Azure, eBook & Video Course بسته نرم افزاری به شما آموزش همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد یکی از محبوب ترین و با نفوذ ابر رایانه سیستم عامل, بنابراین شما می توانید کسب و کار خود را به سطح بعدی و یا زمین بالا پرداخت کار در تکنولوژی. بهترین از همه, آن را در فروش برای 95 ٪ off فقط $29.99 امروز.

با بیش از 15 ساعت از محتوای این بسته آموزشی به شما راه رفتن را از طریق اصول اولیه و پیشرفته تر عناصر همه چیز را از لاجورد را به طور کلی ساختار آن بیشتر باطنی کلاهبرداری.

پس از آشنایی با اصطلاحات از پلت فرم شما یاد بگیرند که چگونه برای استقرار و مدیریت چندین لاجوردی راه حل از طریق یک رابط واحد, چگونه برای طراحی لاجوردی برنامه های است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور تسهیل در انتقال داده های عظیم, مجموعه نحوه کار با PowerShell را به ساده خود را کامل گردش کار و بیشتر.

اگر شما در درجه اول علاقه مند به مدیریت داده ها و ذخیره سازی راه حل های وجود آموزش جامع است که به شما می آموزد در مورد انواع سیستم های سرور و همچنین, و هر یک از این دوره ها می توان به راحتی قابل دسترسی در تمام دستگاه های خود را 24/7.

انجام حرفه ای خود را به نفع گرفتن تا به سرعت با Microsoft Azure. معمولا قیمت در بیش از $700, کامل, Microsoft Azure, eBook & Video Course بسته نرم افزاری در دسترس است فقط برای $29.99 امروز.

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (90 درصد تخفیف) >

تصویر جلد توسط پیت Linforth/Pixabay


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن