استاد لینوکس با این گسترده 12 دوره بسته نرم افزاری

صرف نظر از اینکه آیا شما مشتاق و یا تاسیس برنامه نویسی حرفه ای، دانستن تنها یک یا دو زبان برنامه نویسی و سیست

توسط PATRIS-MUSIC در 19 مرداد 1399

صرف نظر از اینکه آیا شما مشتاق و یا تاسیس برنامه نویسی حرفه ای، دانستن تنها یک یا دو زبان برنامه نویسی و سیستم عامل دیگر کافی است اگر شما می خواهید واقعا رقابتی در یک زمینه به طور فزاینده محبوب و پرسود. اما قبل از اینکه شما صرف مقدار بیش از حد از زمان تسلط بر شش سیستم عامل جدید، خودتان را به نفع و استاد لینوکس.

این سیستم عامل چند منظوره متن باز چارچوبی است که بر اساس آن سیستم عامل های سطح بالای متعدد (از جمله آندروید) پایه گذاری شده اند، و بالا بردن سرعت با لینوکس شگفتی های خود را برای توسعه و حرفه برنامه نویسی انجام دهد.

از طریق 12 دوره و بیش از 110 ساعت از محتوای دقیق، کامل 2020 یادگیری بسته نرم افزاری لینوکس به شما همه چیز شما نیاز دارید که بدانید به مهار قدرت این پلت فرم فوق العاده همه کاره، و آن را در دسترس در حال حاضر برای بیش از 95٪ خاموش در فقط 69 دلار آموزش.

ایده آل برای توسعه دهندگان فعلی و آینده که می خواهند برای گرفتن احساس برای زبان های زمینه ای و فرایندهایی که درایو برنامه های امروزی هیجان انگیز ترین و فن آوری های ارتباطی، این بسته آموزشی گسترده به شما نحوه کار با لینوکس در محیط های مختلف را آموزش خواهد داد.

شما یاد خواهید گرفت که چگونه به مدیریت و پیکربندی طیف گسترده ای از سیستم های شبکه قدرتمند با استفاده از چارچوب لینوکس و ابزار، ایجاد اسکریپت است که می تواند گردش کار خودکار و کمک به شما در ساخت برنامه های سریعتر، ساخت اطلاعات سرویس های رمزگذاری و فایروال است که شبکه ها و سرورها را از نفوذ حفاظت، و بیشتر.

همه آموزش های این بسته نرم افزاری از طریق مثال های دنیای واقعی کار می کند که به دمیستکردن لینوکس در حالی که ساده سازی موضوعات پیچیده کمک می کند، و یک دوره مبتدی اختصاصی وجود دارد که به شما کمک می کند تا از طریق پنج سخنرانی که شما را از طریق اصول مطلق سیستم عامل راه می پیمود شروع کنید.

اضافه کردن درک عمیق از لینوکس به برنامه نویسی و توسعه ابزار خود را با کامل 2020 آموزش بسته نرم افزاری لینوکس فقط 69 $ -- بیش از 95 ٪ خاموش قیمت معمول خود را برای مدت زمان محدود.

قیمت ها در معرض تغییر هستند.

می خواهید شروع به پول در امدن به عنوان یک هکر کلاه سفید؟ پرش به شروع حرفه ای خود را هک کلاه سفید با ما 2020 حق بیمه اخلاقی هک بسته نرم افزاری آموزش گواهینامه از جدید پوچ بایت فروشگاه و بیش از 60 ساعت آموزش از حرفه ای هک اخلاقی.

خرید در حال حاضر (90٪ خاموش) >

تصویر
پوشش از طریق داستان / Freepik


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن