برگ افرا زباله زندگی دوم، از دست دادن به کت آبی در بازی 5

TORONTO, ONTARIO - AUGUST 09: Zach Werenski #8 of the Columbus Blue Jackets celebrates his first period goal a

توسط PATRIS-MUSIC در 20 مرداد 1399
TORONTO, ONTARIO - AUGUST 09: Zach Werenski #8 of the Columbus Blue Jackets celebrates his first period goal at 6:29 against the Toronto Maple Leafs in Game Five of the Eastern Conference Qualification Round prior to the 2020 NHL Stanley Cup Playoffs at Scotiabank Arena on August 09, 2020 in Toronto, Ontario. (عکس آندره رینگت/عکس آزاد/تصاویر گتِی)

زندگي دوم، در پايان هدر رفته

شکست در سرمایه گذاری در یکی از بازگشت قابل توجه ترین و غیر محتمل در تاریخ حق رای دادن، برگ میپل تورنتو سقوط 3-0 به کلمبوس آبی ژاکت در بازی 5 از سری صلاحیت خود را برای حذفی جام استنلی در یکشنبه شب.

تورنتو بود ، مانند آن را برای کشش های بزرگ در این سریال بوده است ، تیم تهاجمی خطرناک تر در سراسر. اما یک جستن خوش شانس در یک سافت بال از نقطه و خاموش چوب زاک نونسکی در دوره اول اجازه داد کت آبی به راحتی در ساختار دفاعی خود را با سرب بنشانند، قبل از لیام Foudy گل اواخر در دوره سوم به دو برابر مزیت و نمک بازی دور.

نیک Foligno یک هدف بیمه دیر با 23 ثانیه باقی مانده اضافه کنید, بستن خاموش ترین امید از بازگشت.

Joonas Korpisalo ساخته شده 30 صرفه جویی در گرفتگی کلمبوس برای رزرو بهترین از پنج سری با نمایش های خاموش. فردریک آندرسن قوی باقی ماند، اما همیشه بهترین دوم در مقایسه با کت آبی't andandem، ساخت 18 صرفه جویی در مقابل در مقابل.

لباس آبی به شانزده تیم نهایی و براکت سنتی پرانتز برای دیدار با تامپا خلیج رعد و برق، که آنها در مد تاریخی در بازی های حذفی سال گذشته ناراحت حرکت می کند.

در همین حال، برگ افرا را به یکی دیگر از بازی های فوتبال -- این یکی نامشخص ، و تنها با سوالات بیشتر در مورد قانونی خود را به عنوان مدعی قهرمانی می نوازد.

بیشتر NHL پوشش از ورزش یاهوtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن