مرد شهرستان drubs آرسنال در بازگشت پیروزمندانه

منچستر سیتی در نیمه به ثمر رساند اولین هدف لیگ برتر پس مارس در دورتموند 3-0 تار و مار از آرسنال است. (مت McNul

توسط PATRIS-MUSIC در 28 خرداد 1399
Manchester City's Raheem Sterling scored the first Premier League goal since March in Wednesday's 3-0 rout of Arsenal. (Matt McNulty/Getty Images)
منچستر سیتی در نیمه به ثمر رساند اولین هدف لیگ برتر پس مارس در دورتموند 3-0 تار و مار از آرسنال است. (مت McNulty/گتی ایماژ)

منچستر سیتی و آرسنال از سر گرفته نقشهای معمول در لیگ برتر و حتی پس از بیش از سه ماه اخراج به دلیل جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان دو بار مدافع عنوان قهرمانی شهرستان, ضرب و شتم یک بار توانا توپچی ها در اهداف Raheem Sterling, کوین ده بروین و فیل Foden. آرسنال بازی نهایی 41 دقیقه با 10 مردان پس از مدافع David Luiz فرستاده شد در اوایل نیمه دوم.

دوم دوباره باز روز بازی Prem پروژه راه اندازی مجدد شد و تا کنون آن پیش بینی ترین; بازی لگد کردن در مدت کوتاهی پس از شفیلد یونایتد و استون ویلا بدون گل در قرعه کشی به عنوان یک underwhelming اما در عین حال هنوز هم خوش اشتها آور. و در حالی که زنگ در هر دو طرف مشهود بود, آن را هنوز هم موفق به زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره.

در اینجا سه سریع افکار در شهرستان را به نفع خود نگه می دارد که 2019-20 عنوان مسابقه باز فقط کمی طولانی تر با تضمین این که لیگ پیشرو لیورپول نمی تواند پرچ اول آن به زبان انگلیسی عنوان در 30 سال تا هفته آینده.

جهان تغییر کرده است اما پپ گواردیولا را در سلسله مراتب نظم باقی می ماند

مانند تیغه های ویلای شیب منچستر سیتی-آرسنال نیز آغاز شد و با بازیکنان تیم کارکنان و مطابقت با مقامات مصرف زانو در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند علیه مردم سیاه و سفید. مانند 12 اول مسابقات این هفته هر دو تیم به تن "Black Lives Matter" در پشت پیراهن خود را در محل از نام خانوادگی خود را. در برابر پس زمینه از یک شهر خالی از منچستر ورزشگاه آن را شبیه به چیزی جز کسب و کار به عنوان معمول است.

برخی از صورت ظاهر از حالت عادی بازگشت و به محض سوت منفجر ، در حالی که طولانی وقفه به معنای هر دو تیم به دور از تیز شکاف واجد شرایط در بین میزبان آرسنال بود و ساده برای دیدن از سمت راست شروع. اگر نه برای چهار قفسه بالا موجب صرفه جویی در از دروازه برند لنو قبل از استرلینگ ارسال شهرستان در راه آن scoreline می بوده است به مراتب بیشتر کج قبل از استرلینگ با حروف بزرگ در Luiz خطا و فرستاده آسمان بلوز در راه خود را با باز کردن در نیمه اول زمان توقف:

تقریبا همه چیز است که می تواند رفته ام اشتباه برای آرسنال انجام داد

شما باید به احساس کمی بد برای توپچی ها و درجه یک خود را مدیر Mikel Arteta سابق Cityzens دستیار تحت پپ گواردیولا که در زمان بیش از باشگاه سابق خود در اوایل این فصل است.

Arteta تا به حال آرسنال نورد قبل از فصل متوقف سرد است. آنها تا به حال برنده سه در یک ردیف. آنها تنها تیم در لیگ برتر به از دست دادن در سال 2020 است. که حرکت بود از بین رفته توسط چهار شنبه.

رو به شهر و دور از خانه است که وظیفه بلند در هر زمان اجازه دهید به تنهایی پس از 12 هفته استراحت در طول بیشتر از آن تیم مجاز به قطار با هم. شتابزده و سود محور بازگشت به بازی بوده و مربوط به بسیاری از پپ گواردیولا بازیکنان حداقل نه به دلیل افزایش پتانسیل برای آسیب. در واقع Arteta دیدم دو نفر از اعضای خود را شروع 11 به پایین قبل از مسابقه شد و در دقیقه 24 ،

دنی کبللس جایگزین همکار هافبک گرانیت جاکا. Luiz تنها در مطابقت به دلیل مرکز بازگشت پابلو ماری نیز برای بیرون آمدن از این بازی است. Luiz شد مقصر در شهر دوم هم برزیل دیدن قرمز برای تخلیه کردن Riyed Mahrez و اذعان مجازات که ده بروین تبدیل می شود:

شهر را به نفع خود تحت الشعاع قرار توسط آسیب به Eric Garcia

Foden اضافه شده میزبان' گل سوم در 91 دقیقه. اما این جشن پس از پیروزی قاطع بود که طبعا به دلیل خاموش شهر جوانی گارسیا انجام شده بود در خارج از زمین در اواخر بعد از وحشتناک برخورد با خود backstop Ederson.

گارسیا حضور داشتند به توسط پرسنل پزشکی برای 11 دقیقه قبل گرفته شده بر روی یک برانکارد مجبور گواردیولا را در کنار خود را نیز به پایان مسابقه با 10 مردان است. هیچ به روز رسانی فوری در وضعیت خود است, اما با بازی های ضخیم و سریع آینده به لیگ نتیجه آن فصل با شش هفته با حداکثر سرعت دویدن او آمار و ارقام به دست حداقل چند بازی در بهترین حالت.

شهر — که برنده لیگ قهرمانان اروپا در اوایل ماه مارس و همچنان در کشاکش برای جام حذفی و همچنین لیگ قهرمانان جام آن covets بیش از هر دیگر — را برمی گرداند به عمل با سفر به برنلی در روز دوشنبه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن