قفل Facebook Messenger پشت چهره شناسه یا ID لمسی برای حداکثر امنیت

اگر چه Facebook به برخی از سوال از شیوه های حفظ حریم خصوصی و امنیت شما پیدا کردن آن را هنوز هم به شما ارائه م

توسط PATRIS-MUSIC در 1 مرداد 1399

اگر چه Facebook به برخی از سوال از شیوه های حفظ حریم خصوصی و امنیت شما پیدا کردن آن را هنوز هم به شما ارائه می دهد راه هایی برای محافظت از اطلاعات که برای شما مهم است. یکی از راه های آن قفل مسنجر پشت بیومتریک احراز هویت پروتکل های چنین به عنوان چهره ID و ID لمسی اطمینان حاصل کرد که هیچ کس دیگری می توانید دسترسی به چت خصوصی.

Facebook پرده برداری از برنامه جدید قفل حریم شخصی از ویژگی های مسنجر در 22 ژوئیه سال 2020 است. آن را برای اولین بار منتشر شد و در آن برنامه iOS از طریق یک سمت سرور به روز رسانی به این معنی که شما لازم نیست برای دانلود آخرین مسنجر به روز رسانی در فروشگاه App برای دیدن آن است. در حالی که آن را در دسترس بر روی آندروید هنوز Facebook گفت: باید در ماه های آینده.

برای قفل کردن Facebook Messenger بر روی آی فون خود را در پشت اثر انگشت و یا صورت بیومتریک باز کردن برنامه. پس از آن ضربه بزنید و مشخصات خود را آیکون در گوشه بالا سمت چپ را انتخاب کنید "حریم خصوصی" و سپس انتخاب "برنامه قفل."

از وجود ضامن سوئیچ بعدی به "نیاز به صورت ID" یا "نیاز به Touch ID" بسته به آی فون خود را و به رسول اجازه استفاده از آن را. هنگامی که شما اعتبار خود را با چهره شناسه یا ID لمسی, برنامه قفل فعال خواهد شد و یک مجموعه جدید از گزینه ها ظاهر خواهد شد برای تنظیم.

به طور پیش فرض "بعد از من رسول ترک" فعال است که بدان معنی است که شما نیاز به تصدیق خود را در هر زمان شما برای باز کردن مسنجر حتی زمانی که در آینده از برنامه تلفن. در صورتی که بیش از حد بیش از حد برای شما را انتخاب کنید "1 دقیقه پس از ترک" "15 دقیقه پس از ترک" یا "1 ساعت پس از خروج" به جای.

اگر شما می خواهید برای غیر فعال کردن چهره شناسه یا ID لمسی برای حفاظت از مسنجر نرم افزار شما می توانید همان منو و تعویض کردن "نیاز به" تغییر دهید. متناوبا, شما می توانید غیر فعال کردن "Face ID" یا "Touch ID" از "رسول" در برنامه تنظیمات.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش تصویر و فایل های Gif با جیک Peterson/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب