لیورپول & Klopp باید گرفته ایم خطر & امضا چلسی-محدود ورنر - تامپسون

تیمو ورنر "را بهبود" لیورپول با توجه به فیل تامپسون که می گوید: Jurgen Klopp گرفته اند باید یک "خطر" در چلسی-م

توسط PATRIS-MUSIC در 27 خرداد 1399

تیمو ورنر "را بهبود" لیورپول با توجه به فیل تامپسون که می گوید: Jurgen Klopp گرفته اند باید یک "خطر" در چلسی-محدود مهاجم.

ورنر را برق قالب برای RB لایپزیگ در بوندسلیگا در این فصل دور نمانده است در میان نخبگان جهان باشگاه است.

امثال بایرن مونیخ, رئال مادرید, یوونتوس و پاریس سن ژرمن تمام شده است مرتبط با 24 سال اما او اشاره کرد که لیگ برتر خواهد بود ایده آل خود را مقصد بعدی خود در ماه فوریه ،

ورنر پیشنهاد او خواهد بود "خوب و مناسب" برای تیمهای سیستم در لیورپول که در حال حاضر در حال به رخ کشیدن لیگ برتر را بیشتر می ترسید جلو خط.

اما چلسی در حال حاضر در آستانه ضرب و شتم قرمز به آلمان بین المللی را امضا پس از موافقت برای دیدار با £54 میلیون ($68m) انتشار بند در قرارداد فعلی خود را.

تامپسون می داند کسانی که شک و تردید که آیا ورنر را غصب روبرتو Firmino, Sadio یال یا Mohamed Salah در آنفیلد اما او معتقد است لایپزیگ ستاره را ثابت کرده اند یک سرمایه گذاری ارزشمند برای لیورپول به عنوان آنها در تلاش خود را برای حفظ موفقیت های اخیر.

در مورد خواسته ورنر قریب الوقوع حرکت به چلسی, لیورپول افسانه گفت: آسمان ورزشی: "من فکر می کنم شما همیشه باید سعی کنید و بهبود بخشد.

"هنگامی که شما در تا زمانی که شما در حال بازی این است که هنگامی که شما باید نگاه به آن را به بالا.

"من دوست داشتم به او را دیده آمده اما لیورپول انجام داده اند که آنها دنبال آن هستید در آن است و آن را احتمالا هزینه بیش از حد.

"تیمو ورنر خواهد بود رفتن, 'شاید من ممکن است در آن وجود دارد و شاید [یورگن] Klopp است که تفکر "ما نمی توانیم به کسی که قیمت فقط نشستن بر روی نیمکت'.

"او [ورنر] be alright برای سه یا چهار سال و من می گرفته اند که در معرض خطر.

"اگر او می خواست به من فکر می کنم شما باید برای بهبود تیم خود را هنگامی که شما در بالا و او را بهبود ما است."

ورنر ضربه زدن 25 گل در 31 بوندسلیگا حضور برای لایپزیگ در 2019-20 در حالی که همچنین تخمگذار در هشت کمک کمک جولیان Nagelsmann سمت افزایش به رده سوم جدول است.

لایپزیگ نیاز به فقط یک پیروزی از نهایی خود را در سه بازی به مطمئن شوید که از صلاحیت لیگ قهرمانان با یک خانه برخورد در برابر مبارزه فورتونا دوسلدورف بعدی در روز چهارشنبه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب