LeBron James انفجار فاکس اخبار میزبان, Laura Ingraham برای دو استاندارد که در آن ورزشکاران او معتقد است می تواند صحبت کردن در سیاست

Laura Ingraham گفت: Drew Brees است "مجاز به مشاهده" بر روی زانو و به نام اعتراض در برابر او "توتالیتر رفتار" و

توسط PATRIS-MUSIC در 17 خرداد 1399
Laura Ingraham said Drew Brees is "allowed to have his view" on kneeling and called outcry against him "totalitarian conduct" and "Stalinist."
Laura Ingraham گفت: Drew Brees است "مجاز به مشاهده" بر روی زانو و به نام اعتراض در برابر او "توتالیتر رفتار" و "استالین."

ایسنا

  • رادیو فردا میزبان Laura Ingraham آمد به Drew Brees' دفاع پس از او گفت که او می خواهم "هرگز موافق با کسی بی احترامی پرچم."

  • Ingraham گفت: New Orleans Saints کارفرمایی است "مجاز به نظر او" چرا که "او یک فرد" و به نام اعتراض در برابر او "توتالیتر رفتار" و "استالین."

  • هنگامی که له برون جیمز و کوین دورنت صحبت کردن در مورد روابط نژادی در امریکا در 2018, Ingraham معروف گفت: NBA superstars برای "خفه شو و دریبل."

  • ورزشکاران در سراسر جهان ورزش به نام Ingraham برای این دو استاندارد در رسانه های اجتماعی.

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

وقتی که می آید به روابط نژادی در آمریکا یک فاکس نیوز مفسر فکر می کند Drew Brees حق دارد که نظر خود را اما که له برون جیمز و کوین دورنت باید "خفه شو و دریبل."

Laura Ingraham — میزبان Ingraham زاویه — دفاع New Orleans Saints کارفرمایی پس از او گفت که او می خواهم "هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده آمریکا و یا کشور ما است."

Drew Brees.
Drew Brees.

لایحه بکار می رود/تصاویر AP

"همه چیز حق با کشور ما در حال حاضر ؟ آن را نه" Brees گفت: در مصاحبه با یاهو منتشر شده چهارشنبه. "اما من فکر می کنم آنچه شما ایستاده وجود دارد و احترام به پرچم خود را با دست خود دل است این نشان می دهد که وحدت. این نشان می دهد که همه ما در این هم همه ما می توانید انجام دهید بهتر است که ما همه بخشی از راه حل است."

NFL تمام وقت رهبر در حرفه عبور متری رفت و برگشت خود بیانیه و عذرخواهی کرد صبح روز پنجشنبه اما نه قبل از Ingraham می تواند پرش به دفاع از خود در طول نشان می دهد.

"او مجاز به نظر او در مورد آنچه زانو و پرچم معنی به او" Ingraham گفت. "منظورم این است که او یک فرد است. او تا به برخی از ارزش من را تصور کنید."

Laura Ingraham.
Laura Ingraham.

رویترز/Mary L. Calvert

56 سال در زمان او استدلال یک قدم بیشتر با نقد کسانی که ابراز مخالفت خود را با Brees' موضع. در پاسخ به یک تصویری از معترضان در نیواورلئان فریاد "f--- Drew Brees," Ingraham به نام واکنش Brees مواجه شده است و "توتالیتر رفتار" و "استالین."

"این است که فراتر از فوتبال, اگر," او گفت:. "در خیابانهای نیواورلئان... آنها فریاد 'F Drew Brees.' که آنچه در این لحظه انجام داده به تیم روحیه پرستاران نیواورلئان."

بسیاری اشاره کرده اند که Ingraham نمی شد خیلی سریع به دفاع از دو تا از درخشان ترین ستاره در NBA زمانی که آنها در مورد تجارب خود را به عنوان سیاه و سفید مردان در آمریکا در سال 2018 است. او هشدار داد بینندگان خود نشان می دهد که "این همیشه جاهل به دنبال سیاسی مشاوره از کسی که پرداخت می شود 100 میلیون دلار در سال به گزاف گویی توپ" قبل از پرداختن به جیمز و دورانت به طور مستقیم.

"LeBron و کوین, شما بازیکنان بزرگ اما هیچ کس رای برای شما" Ingraham گفت. "میلیون ها نفر انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن به مربی خود را طوری نگه دارید تفسیر سیاسی به خودتان. یا به عنوان کسی که یک بار گفت: خفه شو و دریبل."

LeBron James (right) drives past Kevin Durant.
LeBron James (راست) دیسک های گذشته Kevin Durant.

Stephen R. Sylvanie-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

کاربر توییتر @Acyn ادغام کلیپ از Ingraham دلسوز پاسخ به Brees با تصویری از او را رد جیمز و دورانت ديدگاه در یک ویدیو به اشتراک گذاشته و آن را در توییتر. پست شده و به اشتراک گذاشته شده توسط مجتمع ورزشی که در آن بسیاری از نام های بزرگ در دنیای دو و میدانی را در پاسخ با خشم در Ingraham را نفاق — از جمله جیمز خود را.

"اگر شما هنوز هم نمیفهمد چرا معترض در جریان است" جیمز توییتی در کنار تصویری. "چرا ما اقدام به عنوان ما است چرا که ما به سادگی F-N خسته از این درمان حق در اینجا! می تواند ما را در شکستن آن را برای شما ساده تر از این حق در اینجا???? و به مردم من نگران نباشید من متوقف نخواهد شد تا زمانی که من دیدن تغییر دهید!!! #ShutUpAndDribbleThisPowerfulBlackmancomingfullsteam"

Ingraham و فاکس نیوز را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

خواندن مقاله اصلی در خودیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب