یادگیری طراحی خیره کننده بازی با هیچ تجربه برنامه نویسی

GameGuru ایجاد شد برای علاقه مندان به بازی های که برنامه نویسان و یا طراحان. با ارائه کاتالوگ با هزاران نفر ا

توسط PATRIS-MUSIC در 6 مرداد 1399

GameGuru ایجاد شد برای علاقه مندان به بازی های که برنامه نویسان و یا طراحان. با ارائه کاتالوگ با هزاران نفر از, حق امتیاز رایگان, دارایی GameGuru اجازه می دهد تا طراحی تازه کار آوردن سند چشم انداز خود را به زندگی است.

کامل GameGuru بسته نرم افزاری به شما می دهد هشت "بسته" شامل هزاران دارایی برای ساخت این بازی شما به مدت طولانی می خواستم برای ایجاد. شما ایجاد تصاویری خیره کننده و شخصیت های قدرتمند با پلت فرم را با کشیدن و رها کردن ابزار.

سه مگا بسته شما را با ارائه همه چیز شما همیشه نیاز به طراحی یک طیف وسیعی از محیط های.

  • مگا پک 1 ارائه می دهد بیش از 530 دارایی برای مناظر, ساختمان, شاخ و برگ و شهرهای کوچک. دارایی شامل عربی سبک شهر, آسیایی, سبک cyberpunk و عارف کتابخانه.
  • مگا پک 2 ارائه می دهد بیش از 600 دارایی های, از جمله قلعه ها, زندان ها, معابد و کلیسا داخلی. دو بالدار دشمنان دیو مناسب برای مبارزه در حالی که عکس برگردان انیمیشن اضافه کردن جلوه های ویژه به بازی های خود را.
  • مگا پک 3 ارائه می دهد بیش از 400 war-torn ساختمان خرابه مبلمان و ماشین آلات صنعتی. شما نیز لذت بردن از لیزر کن صنعتی غرفه ورزش و اقلام است.

های موجود در این بسته نرم افزاری یک Sci-Fi ماموریت به مریخ بسته. بیش از 200 دارایی عبارتند از مریخ موقعیتهای هفت شخصیت و مریخ آسمان. این فانتزی بسته می رسد با dessicated کشیش, اجنه, ogres اورک ها و خزنده دشمنان شما نیز لذت بردن از elixirs معجون و رونز.

به دره مرگ بسته مناسب برای چشم انداز صحرا از رویاهای خود: ضربه محکم و ناگهانی با هم یک ماسه سنگ شهر در دقیقه. در نهایت ساختمان بسته به شما امکان طراحی شهری چشم انداز شما همیشه می خواستم برای (تقریبا) اجرا در اطراف.

کامل GameGuru بسته نرم افزاری در حال حاضر فروش فقط برای $29.99 یک 85% تخفیف از قیمت اصلی.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن