یادگیری به کد برای تنها $40 با یادگرفتنی

مهم نیست که راه شما آن را قطع برنامه نویسی یکی از پر سود ترین تکنولوژی مهارت های شما می توانند یاد بگیرند که

توسط PATRIS-MUSIC در 28 خرداد 1399

مهم نیست که راه شما آن را قطع برنامه نویسی یکی از پر سود ترین تکنولوژی مهارت های شما می توانند یاد بگیرند که در سال 2020 و به لطف یادگرفتنی مسترینگ ملزومات است حتی ساده تر. این آموزش های نرم افزاری است که بلیط خود را به یادگیری بسیاری از امروز برترین زبان های برنامه نویسی و همچنین آشنایی با فناوری های کلیدی و عمر اشتراک در فروش فقط برای $39.99.

یادگرفتنی handpicks تعدادی از زبان های برنامه نویسی و ساختار یک برنامه درسی برای شما. پلت فرم های تعاملی درس به شما کمک کند حفظ اطلاعات در حالی که با بهره گیری از روند آموزشی است.

شما می توانید یادگیری چیزی جدید در عنوان کمی تا پنج دقیقه است. با تشکر از یادگرفتنی's آسان به استفاده از پلت فرم شما می توانید شروع به یادگیری سریع, Java, SQL, AI, PHP, Python, و بیشتر در هر روز.

این منحصر به فرد برنامه ریز مطالعه کمک می کند تا شما قلم مو رنگ کردن در مهارت های خود در هر زمان و دستاوردهای خود را در حال ردیابی که به شما در کسب مدالها و پیشرفت نقاط. موجود در iOS و آندروید در این درس با ارزش در دسترس هستند در هر نقطه در هر زمان.

البته خیره در روی صفحه نمایش برای مدت زمان طولانی می تواند تخلیه. به همین دلیل یادگرفتنی می آید با یک مدیتیشن کوتاه-نرم افزار. پیدا کردن یک لحظه از ذن به پاک کردن ذهن خود را قبل از غواصی به درس های خود را.

برنامه نویسی کامپیوتر است که شش رقم در بسیاری از کشورهای. شروع سفر خود را امروز.

یک عمر یادگرفتنی فروش در حال حاضر فقط برای $39.99 یک 77% تخفیف از لیست قیمت می باشد.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب