یادگیری همه چیز شما همیشه نیاز به دانستن در مورد IoT

اینترنت اشیا (IoT) در حال تغییر همه چیز را در خانه و در محل کار از امنیت سیستم ها و وسایل روشنایی را به گوشی

توسط PATRIS-MUSIC در 8 مرداد 1399

اینترنت اشیا (IoT) در حال تغییر همه چیز را در خانه و در محل کار از امنیت سیستم ها و وسایل روشنایی را به گوشی های هوشمند و سخنرانان. حدود 50 میلیارد دستگاه در حال حاضر متصل به IoT.

با خیلی از وجود روزانه خود را متصل به این گسترده شبکه جهانی وجود دارد یک نیاز بزرگ برای کارگران در این زمینه است. کامل IoT و سخت افزار eBook + تصویری دوره بسته نرم افزاری است که بلیط خود را به این زمینه هیجان انگیز.

نزدیک به 10 ساعت از محتوا و شش تمرین کتابهای راهنمای شما را از طریق همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد IoT. در پایان شما باید یک درک برنامه نویسی رباتیک, Python, C++, Raspberry Pi و سیستم های امنیتی.

ورود به برنامه با دانلود یک 436 صفحه کتاب را نشان می دهد که شما قدرت Raspberry Pi و Python برای ایجاد تعامل با پروژه های. یکی دیگر از 312 صفحه کتاب پل فاصله بین Raspberry Pi و C/C++ برنامه نویسی به طوری که شما می توانید توسعه برنامه های کاربردی برای Raspberry Pi مانند یک ربات هوشمند و ردیاب.

Arduino یک منبع باز الکترونیکی نمونه سازی پلت فرم است که اجازه می دهد تا کاربران برای ایجاد تعاملی الکترونیکی اشیاء از جمله Led, ربات اسلحه و مینی ایستگاه های آب و هوا. 372-صفحه کتاب خود را بدون مزخرف راهنمای برای ایجاد پروژه های دنیای واقعی.

ربات علاقه مندان را دوست دارم هشت تصویری سخنرانی های لگو EV3که ارائه می دهد گام به گام دستورالعمل در کل برنامه نویسی فرایند Mindstorm EV3 ربات. در پایان شما را در درک چگونه به برنامه یک ربات به سفر را از طریق محیط های مختلف و پاسخ به دستورات.

پنج دوره سخنرانی را به شما آموزش در تمام صنایع است که IoT تأثیر است در حالی که یکی از پرطرفدارترین صنایع در این سیاره—امنیت—نیز پوشش داده شده است.

کامل IoT و سخت افزار eBook + تصویری دوره بسته نرم افزاری در حال حاضر فروش فقط برای $29.99, 96% تخفیف از لیست قیمت می باشد.

قیمت موضوع را تغییر دهید. نرم افزار شامل نمی شود.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب