یادگیری در مورد تجزیه و تحلیل داده ها با Excel & Power BI برای تنها $25

شما نمی نیاز به کار در بخش حسابداری یک شرکت فورچون 500 به استفاده از درک و مایکروسافت اکسل. اگر چه در درجه او

توسط PATRIS-MUSIC در 20 تیر 1399

شما نمی نیاز به کار در بخش حسابداری یک شرکت فورچون 500 به استفاده از درک و مایکروسافت اکسل. اگر چه در درجه اول در ارتباط با طیف گسترده ای از توابع مربوط به حسابداری و امور مالی و اکسل است که در واقع فوق العاده قدرتمند و چند وجهی پلت فرم است که می توان در قلب های بسیاری در مقیاس بزرگ تجزیه و تحلیل محیط.

اگر شما علاقه مند به کار در یک صنعت است که متکی به طور فزاینده پیچیده تجزیه و تحلیل داده ها — از جمله برنامه نویسی, توسعه وب, بازاریابی و هوش مصنوعی — شما می خواهید به یک درک کامل از چگونه اکسل را می توان مورد استفاده برای بیش از فقط ساخت ساده صفحات گسترده.

با سه دوره و بیش از 20 ساعت از محتوا تجزیه و تحلیل داده ها با اکسل + Power BI بسته نرم افزاری خواهد شد کمک به رشد مهارت های خود را نه تنها در اکسل بلکه اطلاعات آن-خرد و سازمانی وابسته قدرت بی همه فقط برای $24.99.

بخشی از اکسل آموزش در این بسته نرم افزاری به بررسی PivotTables استفاده می شود که برای ایجاد قدرتمند و بصری محیط های که در آن شما می توانید جمع آوری سازماندهی و تجزیه و تحلیل عظیم از مجموعه داده های پیچیده.

با بیش از 1500 رأی مثبت از ثبت نام دانش آموزان تجزیه و تحلیل داده ها با Excel PivotTables دوره با هدف به شما یک درک کامل از هر دو محوری جداول و نمودارهای محوری. شما حتی می خواهید به تجزیه و تحلیل داده ها از دنیای واقعی مطالعات موردی مانند سن دیگو burrito رتبه بندی و تیم MLB آمار.

آموزش مجموعه نیز ارائه می دهد یک شیرجه عمیق به قدرت بی های دقیق و شگفت آور بصری پلت فرم است که توسط حرفه ای اطلاعات برای ایجاد pro-سطح هوش کسب و کار, گزارش ساده کردن کسب و کار گردش کار و ایجاد سفارشی داشبورد است که می تواند توسط کل تیم خود را.

در نهایت این بسته نرم افزاری دسترسی شما را به یک سوم دوره است که پیاده روی شما را از طریق قدرت پرس و جو قدرت محوری و شاخص DAX — سه قدرتمند مدل سازی داده ها و ابزارهای کسب و کار.

آموزش و خودتان یک پا بیش از رقابت در یک data-driven جهان با تجزیه و تحلیل داده ها با اکسل + Power BI, بسته نرم افزاری, در حالی که آن را در دسترس برای تنها $24.99 — 95% خود را با قیمت معمول.

قیمت در حال تغییر است. نرم افزار شامل نمی شود.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (90 درصد تخفیف) >

عکس پوشش توسط سازندگان کمپین/Unsplash


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن