وکیل Milloy بود "منزجر" توسط بیل Belichick برش او را درک می کند آن را در حال حاضر

یکی از مهمترین و محوری تصمیمات لایحه Belichick حرفه ای بود این حرکت به کاهش ایمنی وکیل Milloy فقط پنج روز قبل

توسط PATRIS-MUSIC در 31 اردیبهشت 1399

یکی از مهمترین و محوری تصمیمات لایحه Belichick حرفه ای بود این حرکت به کاهش ایمنی وکیل Milloy فقط پنج روز قبل از شروع سال 2003 فصل است. Belichick شد به طور گسترده ای برای انتقاد از این حرکت به خصوص پس از Milloy امضا شده با اسکناس و بوفالو بی درنگ خرد انگلستان 31-0.

اما پس از آن هفته یکی از افتضاح میهن پرستان رفت 14-1 بقیه راه و برنده سوپر باول. و حتی Milloy در حال حاضر می داند که Belichick همیشه جامد دلایل خود را برای تیم سازی حرکت می کند.

"اما به دنبال بازگشت در آن از نظر کسب و کار, بدیهی است که شما در حال تلاش برای دریافت رقابتی ترین فهرستی که شما می توانید نگه دارید که حقوق و دستمزد پایین. من درک می کنم که بخشی از آن" Milloy گفت: FARZIN.

هنوز Milloy درک نمی Belichick را از دست داده و آن را در زمان.

"من هفت سال — و کمک کرد واقعا ساخت آن از زمین تا در نهایت به یک قهرمان" Milloy گفت. "من فکر می کنم من رفت و به من چهارم Pro کاسه در پنج سال و پس از آن به من داده شد حجت: یا قطع پرداخت و یا ترک آن است. . . . بچه ها منتشر شد و یا باید این شرایط آمده تا در همه زمان ها آن را فقط در راه او به کار گرفته و آن را تلاش برای صبر کنید تا شنبه قبل از اولین بازی که واقعا به من بیزارند."

Milloy بازی خود را بهترین سال برای Belichick و آن را تعجب آور نیست او نمی خواهید به قطع راه او. اما Belichick پیشینه ساخت راست حرکت می کند و ثابت کرد که به یکی از آنها خواهد بود.

وکیل Milloy بود "منزجر" توسط بیل Belichick برش او را درک می کند آن را در حال حاضر در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن