لنس آرمسترانگ نمی مانند گرگ LeMond بخش از ESPN مستند

لانس آرمسترانگ.الیزابت Kreutz"لنس" مدیر Marina Zenovich گفته خودی بخشی از این مستند که لنس آرمسترانگ به او گفت

توسط PATRIS-MUSIC در 12 خرداد 1399
Lance Armstrong.
لانس آرمسترانگ.

الیزابت Kreutz

  • "لنس" مدیر Marina Zenovich گفته خودی بخشی از این مستند که لنس آرمسترانگ به او گفت که او نمی مانند.

  • خوار دوچرخه سوار گفت: او نمی مانند گرگ LeMond بخش از بخش 2 (که پخش یکشنبه در ESPN).

  • در قسمت 2 یک نقل قول از LeMond نشان داده شده است که می گوید "اگر لنس پاک است آن است که بزرگترین گشت در تاریخ ورزش است. اگر او نیست, از آن خواهد بود که بزرگترین تقلب."

  • توضیحات سپس نشان میدهد که آرمسترانگ سعی در خرابکاری در LeMond رابطه با بازحمت حرکت کردن دوچرخه.

  • "او فکر نمی کند که من به نمایندگی از گرگ LeMond بخش به عنوان صادقانه به عنوان من می تواند داشته باشد" Zenovich گفته خودی از آنچه آرمسترانگ فکر می کردم.

  • LeMond کاهش یافته است به مصاحبه برای "Lance."

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

بر خلاف ESPN "آخرین رقص" docuseries که در آن مدیر Jason Hehir تا به حال به حرکت یادداشت ها و مصوبات NBA شیکاگو بولز و مایکل جردن را به زندگی نگاه کردن به درون در 1990s گاو سلسله Marina Zenovich انجام چنین چالش های اضافه شده در هنگام ساخت او ESPN doc در Lance Armstrong.

برای دو بخش "لنس" مستند آرمسترانگ ندارد سرمقاله کنترل. اما Zenovich را به او نشان می دهد این محصول به پایان رسید قبل از آن پخش شد. و آرمسترانگ ابراز ناامیدی خود را با یک بخش از آن است.

"او فکر نمی کند که من به نمایندگی از گرگ LeMond بخش به عنوان صادقانه به عنوان من می تواند داشته باشد" Zenovich گفته خودی.

Zenovich گفت: او رفت و به آستین در ماه دسامبر نشان داد و آرمسترانگ و یک گروه کوچک از دیگران به دو بخش مستند (بخش دوم پخش شده در یکشنبه شب). مانند هر موضوع مستند او لذت می برد برخی از چیزها و نمی خواهم دیگران است. اما standout LeMond در قسمت 2.

Three-time Tour de France winner Greg LeMond.
سه بار در تور دو فرانس برنده گرگ LeMond.

دیو Kotinsky/گتی

قبل از آرمسترانگ برنده هفت-مستقیم تور فرانسه عناوین LeMond در نظر گرفته شد بزرگترین دوچرخه سوار آمریکایی تا کنون به لطف برنده تور دو فرانس سه بار (پس از آرمسترانگ اعتراف به دوپینگ LeMond است که پایه بسیاری از). در قسمت 2 از "نیزه" توضیحات لمس چگونه LeMond انتقاد آرمسترانگ در سال 2001 برای آموزش با میشل فراری, ایتالیایی, ورزشی, مربی شده که در دوچرخه سواری کار برای تمرین خون دوپینگ.

"هنگامی که نیزه برنده این مقدمه به سال 1999 تور من نزدیک بود اشک" یک نقل قول از LeMond نشان داده شده است که در قسمت 2. "هنگامی که من شنیده ام او مشغول به کار بود با میشل فراری, من ویران شد. اگر لنس پاک است آن است که بزرگترین گشت در تاریخ ورزش است. اگر او نیست, از آن خواهد بود که بزرگترین تقلب."

این مستند پس از آن نشان میدهد که آرمسترانگ در اقدامی تلافی جویانه سعی در خرابکاری در LeMond رابطه با بازحمت حرکت کردن دوچرخه.

Zenovich گفت آرمسترانگ گرفت موضوع را با که قسمت.

"هنوز هم وجود دارد بسیار خاص چیزهایی که من فکر می کنم هنوز هم ناراحت او" Zenovich گفت: از آرمسترانگ.

Zenovich گفت LeMond کاهش یافته است به مصاحبه برای "لنس" بنابراین او تا به حال به استفاده از فیلم آرشیوی برای آن بخش از داستان اما او گفت که او منبع همه چیز است که در توضیحات و اعتماد به نفس است که همه چیز ارائه شده دقیق است.

"برای برخی از این افراد آنها فقط می خواهم به حرکت می کند و برای دیگران آنها نمی" Zenovich گفت. "اما من تا به حال به کل داستان."

خواندن مقاله اصلی در خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن