لیکرز' هاوارد: 'هیچ بسکتبال' تا زمانی که اصلاحات

لس آنجلس لیکرز باید چشم خود را بر روی یک قهرمانی NBA زمانی که فصل رزومه ماه آینده مرکز دوایت هاوارد گفت: این ت

توسط PATRIS-MUSIC در 25 خرداد 1399

لس آنجلس لیکرز باید چشم خود را بر روی یک قهرمانی NBA زمانی که فصل رزومه ماه آینده مرکز دوایت هاوارد گفت: این تیم را مجبور به انجام آن بدون او.

هوارد سی ان ان گفت در روز شنبه که با توجه به ناآرامی های پس از مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس در ماه گذشته است که در حال حاضر زمان برای بازی. فلوید مانند Howard شد آفریقایی و هوارد گفت: black جامعه باید خود را برای اولین بار در حال حاضر.

"بسکتبال و یا سرگرمی و دوره مورد نیاز نیست در این لحظه و فقط یک حواس پرتی" بیانیه طولانی خود را آغاز کرد.

آن را ادامه داد: "من دوست دارم چیزی بیش از پیروزی از اولین قهرمانی NBA. اما وحدت مردم من خواهد بود حتی بزرگتر قهرمانی که فقط بیش از حد زیبا به تصویب است. چه زمانی بهتر از اکنون برای ما به تمرکز بر خانواده های ما ؟

"این یک فرصت نادر است که من معتقدم ما به عنوان یک جامعه باید با در نظر گرفتن استفاده کامل از. هنگامی که ما تا به حال این مقدار از زمان را به نشستن و خانواده های ما ؟ این است که وحدت ما شروع می شود. در خانه! با خانواده!! استعمار اروپا محروم ما تاریخ غنی و ما هنوز برای نشستن و کشف ما ، کمتر حواس او را پرت بیشتر ما می توانید اقدام به قرار دادن به کشف خودمان. سازمان ملل آمده از خانواده ها است. سیاه و سفید/آمریکایی آفریقایی تبار است که یک ملت یا ملیت. از آن زمان خانواده های ما شد خود به خود ملت. هیچ بسکتبال تا ما همه چیز حل شود."

NBA در نظر دارد به پایان coronavirus-قطع فصل و پلی آف در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در نزدیکی اورلاندو فلوریدا. اردوگاه های آموزشی برگزار شد ژوئیه 9-29 قبل از فصل ری استارت جولای 30.

Brooklyn Nets گارد Kyrie Irving گزارش لابی بازیکنان دیگر در روز جمعه به نشستن برنامه ریزی سرگیری بازی به عنوان یک اعتراض علیه نژاد پرستی, رسانه های متعدد گزارش شده است.

با توجه به ورزشی را شمس Charania ایروینگ گفت: بیش از 80 بازیکنان NBA در یک کنفرانس تلفنی "من را پشتیبانی نمی کند رفتن به اورلاندو. من نه با نژادپرستی سیستماتیک و (expletive). چیزی بوی کمی ماهی. ... من مایل به رها کردن همه چیز من (برای اصلاحات اجتماعی)."

34-در سال هوارد است که در 16 فصل NBA. او سه بار NBA بازیکن دفاعی سال و هشت بار همه ستاره.

او لیکرز' هم تیمی, LeBron James شده است طرفدار بازگشت-به-بازی برنامه.

--زمینه در سطح رسانه هاtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن