LaDainian Tomlinson: هیچ کس تا به حال شکستن Emmitt اسمیت رکورد

Frank Gore and Adrian Peterson دو از بالا 5 عجله رهبران در NFL تاریخ است. اما LaDainian تاملینسون می گوید هیچ

توسط PATRIS-MUSIC در 27 اردیبهشت 1399

Frank Gore and Adrian Peterson دو از بالا 5 عجله رهبران در NFL تاریخ است. اما LaDainian تاملینسون می گوید هیچ یک از آنها یک نماز از ابتلا به شماره 1.

تاملینسون گفت: در NFL شبکه که Emmitt اسمیت تمام رکورد زمان 18,355 متری هرگز شکسته شود. آن را شکسته توسط تاملینسون که بازنشسته با 13,684 متری و او می گوید نمی توان آن را شکسته توسط گور که 15,347 متری و یا توسط پترسون که 14,216 متری.

"هیچ کس تا کنون شکستن این رکورد" Tomlinson گفت. "وجود دارد نه به اندازه کافی فرصت هایی که پشت در حال اجرا خواهد شد. ما می دانیم که عمر بسیار کوتاه برای پشت در حال اجرا. من فقط نمی بینید بچه ها گرفتن مقدار زیادی از فرصت ها است. که بسیاری از متری برای یک پسر به متراکم کردن و من فقط فکر نمی کنم این اتفاق رخ خواهد داد."

با توجه به راه این بازی تغییر کرده است تاملینسون است که احتمالا درست است. در سال گذشته جرثقیل هنری led NFL با 303 عجله تلاش است. اسمیت تا به حال بیش از 303 عجله تلاش در هفت فصول مختلف سال از زندگی حرفه ای او. NFL پشت در حال اجرا فقط نمی شمع تا حمل مانند اسمیت انجام داد و تا زمانی که تغییرات اسمیت رکورد امن به نظر می رسد.

LaDainian Tomlinson: هیچ کس تا به حال شکستن Emmitt اسمیت رکورد در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن