عدم ورزشی کمک به تمرکز بر آنچه مهم است

یک هفته پیش یک مرد سیاه و سفید پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. تماشاگران در زمان

توسط PATRIS-MUSIC در 14 خرداد 1399

یک هفته پیش یک مرد سیاه و سفید پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. تماشاگران در زمان تصویری از حمله بود که هر دو تکان دهنده و آشنا در چگونه آن را متناسب با الگوی اغلب کشنده خشونت پلیس علیه سیاه شهروندان است. بیش از آخر هفته با وجود پیشنهاد های اجتماعی فاصله احتیاطی به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus تظاهرکنندگان به خیابان ها ریختند و در شهرهای سراسر این کشور در اعتراض به سیستم که به کشته شدن جورج فلوید و افرادی که تداوم آن است.

در حال حاضر ورزشکاران در حال صحبت کردن در مورد چگونه خود را, افراد مشهور, وضعیت و امنیت مالی نتواند به آنها را ذخیره کنید از نژادی و بی عدالتی مبتنی بر رنگ پوست خود را در مورد آنچه فعال allyship به نظر می رسد مانند از سفید جامعه مدل نقش. تیم ها و لیگ های آنها بازی باید برای صحبت کردن بیشتر در مورد چگونه آنها برنامه ریزی برای قرار دادن پول خود را که در آن خود را یادآوری اظهارات از نظر حمایت از تغییر رادیکال در درون صفوف خود را.

اما چشمگیر نماد ورزش کافی است برای بیان آنچه در واقع در اینجا در مخاطره. حتی قدرت گسترده ربودهشده مخاطبان معکوس است اگر آن را در نهایت به عنوان یک حواس پرتی از شدیدتر واقعیت از زندگی در امریکا است.

چه khezri بود جسور و شجاع است. او mainstreamed یک مکالمه است که بیش از حد بسیاری مشتاق بودند هرگز و او همچنان به برجسته نفاق از افرادی که ادعا می کنند آنها را گوش نزدیک اگر پیام ساکت تر بود. اما همچنین: تظاهرات صلح آمیز خود را در یک زمین فوتبال کار نمی کند. در سال های پس از او به زانو در طول سرود ملی لیست سیاه نام تبدیل به هشتگهای و محوری گریه در مرگ افزایش یافته است.

A protester in a Colin Kaepernick jersey joins a demonstration in Louisville, Kentucky. (Photo by Brett Carlsen/Getty Images)
یک معترض در khezri نیوجرسی می پیوندد تظاهرات در لوئیزویل ، (عکس توسط برت کارلسن/گتی ایماژ)

که نه دست کشیدن بر عمدی تلفیق ورزش و سیاست در گزارش است که تنها راه به دقت پوشش ورزشی در همه. اما مردم در خیابان ها نیست اعتراض نمادین یا لفظی بد از تشخص. آنها اعتراض واقعی فراقضایی تکرار کشتار مردم سیاه و سفید.

آن را وسوسه انگیز را به بحث در مورد وحدت و برابری یک تیم ارائه می دهد در یک زمان مثل این. به مشتری جلب کردن از طریق رسانهها مربیان و ورزشکاران که درست می گویند و حتی برای پاسخگو کسانی که باقی می ماند به طرز مشکوکی جان.... اما ورزش نه مرکزی به موضوع نژاد پرستی — حتی اگر نژاد پرستی است که اغلب مرکزی در ورزش است. ستایش ورزشکاران که با استفاده از پلت فرم خود و حضور خود را به منظور جلب توجه شما را به این مسائل, اما اجازه ندهید که همبستگی خود را سهولت درک خود را از بی عدالتی است. جست و خیز نیست به این دلگرم کننده بخشی از اخبار چرخه زمانی که ما به سختی شروع به روی چیزی حساب کردن با قرن ها از انقیاد و تجدید emboldenment سفید برتری.

با توجه به آنچه که مشهور ورزشی می گویند اما نه در هزینه به دنبال کلمات معترضان خود و یا بسیاری از دشوار به تماشای فیلم نشان می دهد که اثرات اسپری فلفل و گلوله های لاستیکی در بدن از معترضان که بیانیه ای را فقط با بودن وجود دارد. خود نافرمانی مدنی خود را اختلال در خیابان های شهر (اگر نه تخریب) خود را از درد و خشم و ترس در چهره یک نیروی پلیس که بیش از حد اغلب به نظر می رسد به هر بهانه ای به واکنش نشان می دهند با تجاوز علیه غیر مسلح است ،

در نظر سیستمیک نژاد پرستی که بر اساس آن امریکا ساخته شده است. نظر وزارت امور خارجه-تحریم فردی ظلم و ستم است که اجازه می دهد تا افسران مانند درک چوین به زانو زدن در گردن یک مرد غیر مسلح است که گدایی اجازه داده می شود برای نفس کشیدن. در نظر بگیرید حتی اگر آن را ناراحت کننده است که آیا شما همدست.

اگر بیس بال در حال حاضر آن را به عنوان بهانه ای برای دور نگاه کنید — برای طرفداران و به عنوان یک خبرنگار. من نمی خواهد که تحت پوشش درگیری میان مردم معترض استفاده بیش از حد زور توسط پلیس و پلیس با استفاده از نیروی بیش از حد برای سرکوب آنها در بروکلین. من شده اند امن در ballpark را در جایی درخواست بازیکنان در صورتی که هر گونه اظهار نظر در مورد ناآرامی های مدنی roiling در سراسر کشور و گفتن خودم ورزشی مهمی صغیر.

آنها هستند. اما با تکیه بر ذاتا بررسی شهر فرنگ را تقطیر برجسته مسائل به postgame نقل قول ها و رسانه های اجتماعی نوشته های یک پلیس-است. Kaepernick اعمال شد علوفه برای ورزش نشان می دهد بحث و گفتگو یک شهوت پرست رسوایی است که می تواند مورد بحث از هر دو طرف. این به آن معنا نیست او باعث شد هر کمتر شایسته به جای این که صنعت شکست خورده او دوباره پیام خود را به عنوان یک "را" بخش برای یک NFL مخاطبان است. ما می توانیم و باید تعامل با نژادی و خشونت است که انگیزه این تظاهرات در آن احشایی و ناخوشایند به جای آن از طریق یک لنز سرگرمی طراحی شده برای آسان مصرف.

ورزشی — حتی در لحظات خود را از سکوت و در خود را اصیل ترین — یک منبع بدون استحقاق راحتی.

شاید آن را برای بهترین که ما لازم نیست که آنها را در حال حاضر.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن