پادشاهان' لوک والتون نگرانی برای صهیون Williamson امیدوار است او را OK

ساکرامنتو کینگز در حال زندگی در یک بیت از یک کابوس در اورلاندو حباب. چهار مثبت coronavirus آزمایش قرار داده و

توسط PATRIS-MUSIC در 27 تیر 1399

ساکرامنتو کینگز در حال زندگی در یک بیت از یک کابوس در اورلاندو حباب. چهار مثبت coronavirus آزمایش قرار داده و آنها را پشت در اوایل. از دست دادن Richaun هلمز برای 10 روز کمک نمی کند و در حال حاضر ده'Aaron فاکس است با آسیب مچ پا.

خوش آمدید به NBA راه اندازی مجدد.

ساکرامنتو نیست تنها تیم در تلاش برای قطعه با هم یک چرخش. پادشاهان از تمرین صبح روز پنجشنبه به خبری که New Orleans Pelicans مرد بزرگ صهیون ویلیامسون ترک حباب به تمایل به یک خانواده اضطراری است.

"من فقط امیدوارم که همه چیز خوب است با هر آنچه که مسائل خانوادگی او در جریان بدیهی است که مهم تر از بسکتبال" مربی لوقا والتون از وی خواست تا در مورد ویلیامسون خروج ناگهانی.

این طبیعی جدید ، حباب در محل برای نگه داشتن بازیکنان امن از coronavirus بیماری همه گیر است که مصرف جهان, اما این بدان معناست که عزیزان خود در خارج هستند بسیار نگران کننده زمان است.

ما هنوز هم در هفته اول و یا دو نفر از این آزمایش است. آن است که تنها برای گرفتن سخت تر به عنوان آسیب های شمع و بازیکنان گذشته حرکت می کند به تازگی از حباب مفهوم و شروع به دریافت دلتنگ و هم بزنید ،

"برای ما این پیام بوده است که همان" والتون گفت. "هر تیم در حال رفتن به مجبور به مقابله با بسیاری از هرج و مرج است. NBA انجام داده است یک کار شگفت انگیز از قرار دادن این چیز اما فقط با آنچه که در جهان ما زندگی می کنند در حال حاضر و با گسترش تاج بودن در همه جا و با بازیکنان آینده را مانند آنچه که ما تجربه کرده ایم برخی از بچه ها صدمه دیده مردم نیاز به ترک به هر دلیلی ... "

"این رفتن به یک عامل" والتون اضافه شده است. "چه تیم است که می تواند نوع از قبول هرج و مرج و بچه ها آماده به گام تا و را بازی می کند."

[مرتبط: چگونه صهیون ویلیامسون پله به دور از NBA راه اندازی مجدد می تواند تاثیر پادشاهان]

چگونه بازیکنان مقابله با عدم اطمینان از همه چیز در اطراف آنها در حال حاضر بخشی از این عوامل است که به تعیین خواهد کرد که پیشرفت. هیچ کدام از این باید نرمال اما واقعیت آن است که جهان ما در حال حاضر زندگی می کنند.

شاهان همه در یک تعقیب و گریز با ویلیامسون و پلیکان برای نقطه نهایی در کنفرانس غرب برگشتی. در حالی که آنها در برخورد با مسائل خود را بدون شک وجود دارد که آنها را ویلیامسون و خانواده اش را در افکار خود و نماز است. زندگی بسیار بزرگتر از توپ بسکتبال.

پادشاهان' لوک والتون نگرانی برای صهیون Williamson امیدوار است او را OK در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Areatinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن