کندریک پرکینز انفجار Kyrie Irving برای 'باعث غیر ضروری, درام,'

Kyrie Irving كرده است و مستعد برای انجام, افزایش مقدار زیادی از ابرو جمعه با صحبت کردن در برابر NBA بازگشت-به-

توسط PATRIS-MUSIC در 27 خرداد 1399

Kyrie Irving كرده است و مستعد برای انجام, افزایش مقدار زیادی از ابرو جمعه با صحبت کردن در برابر NBA بازگشت-به-بازی بازی طرح در اورلاندو فلوریدا.

سابق بوستون سلتیکز نگهبان گفت: در آخرین تماس با دیگر بازیکنان در هر ورزشی "من را پشتیبانی نمی کند رفتن به اورلاندو. من نه با نژادپرستی سیستماتیک و (expletive). چیزی بوی کمی ماهی."

بیانیه ای که موجب گفتگو در مورد چگونه NBA باید ادامه دهید اما آن را نیز زده عصب با کندریک پرکینز. سابق-C بزرگ مرد انتقاد ایروینگ برای نظرات خود را در طی یک مصاحبه با CBS Sports Radio.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین Celtics, اخبار و تحلیل های

"او یک صدای قدرتمند; او محبوب صدا" پرکینز گفت: DA نشان می دهد. "وجود دارد یک تفاوت قدرتمند و محبوب است. قدرتمند شما در واقع در حال حرکت سوزن. هیچ کس گوش دادن به Kyrie. NBA رفتن به ادامه. همه او را به انجام است که باعث درام های غیر ضروری بین NBA برادران که ما نیاز نداریم در حال حاضر.

"او را شلاق است فقط اخبار و ساخت یک دسته کامل از سر و صدا برای هیچ چیز به این دلیل که فصل NBA در حال رفتن به اتفاق می افتد. LeBron James می خواهد به بازی. کریس پل می خواهد به بازی. راسل وستبروک می خواهد به بازی. Anthony Davis, Giannis - زمانی که آنها برای اولین بار رای دادند NBA به رای 28-0. هر کس می خواهد به بازی."

حتی اگر NBA آن 22-تیم بازگشت-به-بازی برنامه در محل روشن است هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای کشف کردن قبل از بازی آغاز خواهد شد. اما به عنوان پرکینز, یادداشت های یک تعداد از لیگ بزرگترین ستاره ثبت می شوند به امید بازگشت هر چه زودتر به جای بعد اگر آن را امن برای انجام این کار.

همانطور که برای پرکینز پاره ایروینگ است که باید به عنوان جای تعجب ندارد. پس از همه, ex-C مرد بزرگ گفت: در ماه فوریه "هر بار که من فکر می کنم که پسر من می خواهم به پرتاب."

ایمن می گویند این یکی از آن زمان است.

کندریک پرکینز انفجار Kyrie Irving برای 'باعث غیر ضروری درام' در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستونtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب