کارا Lawson هیجان زده برای شانس به مربی در دانشگاه دوک

کارا Lawson همیشه می خواستم به مربی در دانشگاه دوک - یک واقعیت اولین بار, کالج, مربی تا به حال با بسیاری از مر

توسط PATRIS-MUSIC در 24 تیر 1399

کارا Lawson همیشه می خواستم به مربی در دانشگاه دوک - یک واقعیت اولین بار, کالج, مربی تا به حال با بسیاری از مردم است.

پس از این کار باز کرد تا در اوایل این ماه بوستون سلتیکز دستیار در فرصت پرید.

"من می دانستم که اگر آن را تا به حال آمد باز من می خواهم را امتحان کنید و قرار من بهترین پا جلو و سعی کنید برای حفظ موقعیت. که چه بسیار من فکر نهاد و کار" لاوسون گفت: در مقدماتی زوم تماس شنبه. "من تا به حال هیچ ایده آن اتفاق می افتد یک سال بعد از من به بوستون رفت. آن را در نظر دارد پس به صحبت می کنند."

لاوسون گفت که مادر او مریم بود می خواستم او را به حضور دوک به عنوان یک کارشناسی, اما او به پایان رسید تا انتخاب تنسی و داشتن نامی بازی حرفه ای برای بانوی دو جلد تحت سالن از شهرت مربی پت Summitt.

"مامان بود که می خواستم من برای رفتن به دانشگاه دوک" لاوسون گفت. "پدر از من خواست برای رفتن به دانشگاه استنفورد. من برداشت تنسی است."

لاوسون با اشاره به این که مادر او بود در زوم تماس و پوشیدن دوک آبی.

39-بارسلونا گفت که او می داند که Summitt خواهد بود برای او هیجان زده.

"او می دانست که هدف من بود برای تبدیل شدن به یک مربی. من می خواستم برای تبدیل شدن به یک مربی و یادگیری از بهترین و است که منجر به Knoxville" لاوسون گفت. "او می تواند بسیار هیجان زده است. من نمی دانم اگر او می تواند پوشیدن لباس آبی رنگ است."

لاوسون به نظر می رسد در سه نهایی چهار دست و پا در ایالت تنسی و سپس در WNBA از 2003-15 برنده سال 2005 قهرمانی با ساکرامنتو. او همچنین بخشی از تیم المپیک ایالات متحده است که موفق به کسب یک مدال طلا در پکن در سال 2008. او همچنین به عنوان یک مفسر تلویزیون برای NBA و بسکتبال کالج های قبل از سلتیکز استخدام او در ژوئن 2019.

"این یک عاطفی سه روز از آن سخت بوده است" گفت: لاوسون که در NBA حباب در اورلاندو است. "من فکر می کنم این روابط است که باعث می شود بسکتبال ویژه. من ساخته شده بسیاری از روابط عمیق با این بچه ها. هر مربی که ترک محل و رفتن به جای دیگر می داند که احساس. آن را سخت به ترک."

لاوسون به ارث دوک برنامه که نشده موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ پس از ACC اضافه شده ملی قدرت نوتردام (2013) و لویی (2014) به آنچه که در حال حاضر بالا پرواز کنفرانس. او جایگزین جوآن P. McCallie که به رهبری دوک به حداقل یک سهم به طور منظم فصل عنوان چهار بار و سه ACC Tournament عناوین در حالی که همچنین ساخت 10 سفر به مسابقات NCAA از جمله چهار مستقیم سفر به نخبگان و هشت از 2010-13.

اما آبی شیاطین شکست خورده اند را به پایان برساند در سه لیگ به طور منظم فصل مسابقه چهار از هفت سال گذشته پس اخیر موج لیگ گسترش است.

لاوسون می داند که یکی از اولین وظایف خواهد بود به استخدام دستیار. آنچه که او به دنبال ساده را تجربه کنند.

او در حال حاضر رسیده به بسیاری از دوک آلوم برخی از آنها هم تیمی های سابق و یا مخالفان او در WNBA.

"میراث در این برنامه که من می دانم او می خواهد به حمایت و ایجاد سفر خود را و انرژی گفت: جرقه گارد چلسی خاکستری که ستاره دار در دانشگاه دوک از 2010-14.

"او یک بسکتبال ذهن است. آنها انجام یک کار عالی انتخاب کارا. ... من هیجان زده برای فصل بعد در دانشگاه دوک و آنها را برداشت یک فرد بزرگ به آنها منجر شود در این سفر هستند."

دوک دوم اطلس کنفرانس برنامه این offseason به استخدام یک زن سر مربی. نوتردام استخدام ممفیس گریزلیز دستیار Niele Ivey - سابق مبارزه ایرلندی بازیکن و دستیار - به جای Hall of Famer Muffet McGraw در ماه آوریل است.

"من بسیار هیجان زده هستم برای تمام کسانی که زنان خود را با فرصت های" لاوسون گفت. "من با صحبت Niele دیروز, سحر (Staley) صبح امروز, تینا تامپسون بیش از متن است. مردم من را برای مدت طولانی شناخته شده."

---

AP ورزشی نویسنده هارون ریش کمک به این داستان

---

بیشتر AP بسکتبال زنان: https://apnews.com/Womenscollegebasketball و https://twitter.com/AP-Top25tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن