کانگ باعث می شود شروع جامد در پیشنهاد برای 3 rd راست LPGA تور برنده

دنیله کانگ با جایزه پس از پیروزی در مسابقات گلف ماراتن کلاسیک LPGA یکشنبه، یدلایمخیرات 2020 اوت 9، در چمنزارها

توسط PATRIS-MUSIC در 25 مرداد 1399
دنیله کانگ با جایزه پس از پیروزی در مسابقات گلف ماراتن کلاسیک LPGA یکشنبه، یدلایمخیرات 2020 اوت 9، در چمنزارهای کوهستانی در سیلوانیا، اوهایو. (AP Photo/Gene J. Puskar)

شمال برویک، اسکاتلند (AP) -- دانیل کانگ پیشنهاد خود را برای سومین پیروزی مستقیم در تور LPGA با حتی پار 71 در دور اول از زنان اسکاتلند باز در روز پنجشنبه آغاز شد ، ترک چهار عکس آمریکایی از سرب باشگاه برگزار شده توسط نیکول بروخ لارسن.

گلف باز آمریکایی با ساخت پرنده در پار-5 10ام و سپس آخرین سوراخ در رویدادی که بدون تماشاگر و در محیطی جدا شده در باشگاه رنسانس در برویک شمالی در حال پخش است، از بوگیس برمی گردد.

کانگ شروع سریعی به از سرگرفته شدن تور LPGA به دنبال شیوع ویروس کوروناویروس کرده است، و عناوین بازگشت به عقب را در مسابقات قهرمانی درایو در و ماراتون کلاسیک در طول دو هفته گذشته به شماره ۲ در رتبه بندی جهانی صعود کرده است.

بروخ لارسن در مجموع شش پرنده ساخت، از جمله در دو سوراخ نهایی، برای 65 که او را به یک سکته مغزی روشن از پنج بازیکن است. یکی از کسانی که برای دوم گره خورده بود، هموطن دانمارکی بروخ لارسن، امیلی کریستین پدرسن، همراه با جفت آمریکایی امی اولسون و جنیفر سونگ، آزاهارا مونوز از اسپانیا و اولیویا کاوان از آلمان بود.

از 144 زن میدانی، 27 نفر هنوز به اتمام دور خود را زمانی که بازی به دلیل تاریکی معلق شد.

رویداد نشان از سرگرفته شدن تور اروپا خانم ها پس از شش ماه استراحت و می آید یک هفته قبل از اولین رشته زنان از سال، باز بریتانیا در رویال ترون.

این اولین رویداد بین المللی در تور LPGA پس از زنان آزاد استرالیا در فوریه است.

اگر کانگ این هفته عنوان را به دست می گرفت، او به اولین بازیکن از آریا جوتانوگارن در سال ۲۰۱۶ تبدیل می شد که سه رویداد متوالی در تور LPGA را به دست می اورد.

---

ورزش های بیشتر AP: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP-Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de