جاستین توماس' شام پیش بینی به Collin Morikawa: شما آن را در برخی از نقطه

DUBLIN, اوهایو – یکشنبه را دور نهایی در روز کاری خیریه باز احساس پراویدنس برای Collin Morikawa.این فقط بیش از

توسط PATRIS-MUSIC در 24 تیر 1399

DUBLIN, اوهایو – یکشنبه را دور نهایی در روز کاری خیریه باز احساس پراویدنس برای Collin Morikawa.

این فقط بیش از یک سال پیش در شروع حرفه ای در تور PGA در کانادا باز زمانی که جاستین توماس او را دعوت به شام.

"او فقط به من گفتن اگر شما به اندازه کافی خوب شما در حال رفتن به دریافت کنید اینجا را در برخی از نقطه" Morikawa توضیح داد. "هر کس مسیر متفاوت است. شما نمی دانید که چگونه سریع و یا چگونه آن را دریافت کنید وجود دارد اما اگر شما به اندازه کافی خوب شما در حال رفتن به از اینجا دریافت کنید."

Morikawa: "من فقط می خواستم یک شانس' – و او با حروف بزرگ

روز کاری خیریه باز: Full-میدان نمرات | پوشش کامل

Morikawa گره خورده است برای 14 سال گذشته در کانادا و امن را نقطه خود را در سفر ماه آینده خود را با پیروزی در Barracuda قهرمانی. روز یکشنبه در Muirfield ایجاد کرد توماس " کلمات تکرار به عنوان او و Morikawa dueled پایین کشش.

سه سکته مغزی پیش از Morikawa با سه سوراخ به بازی توماس bogeyed 17 و Morikawa بسته شکاف به درون یک سکته مغزی با یک 9-بالا و پایین صفحه برای مرغک در شماره 17.

"من تا به حال احتمالا یکی از بهترین پرش و پرش برای من رویکرد شات تحت فشار قرار دادند آن حق با 8 -, آهن, سرزمین های از نوع راست سبز در لبه حاشیه و فقط لگد مستقیم از چپ به حدود 9 فوت و من می دانستم که بود, نوع فرصت من نیاز به حداقل خودم یک شات پایین آمدن است که سوراخ 18," Morikawa گفت.

توماس bogeyed 18 سوراخ به مجموعه این مرحله به صورت حذفی و پس از انجام معاملات چشمگیر birdies در اولین سوراخ اضافی Morikawa برنده دوم خود را به تور به عنوان یک پر در سومین حذفی سوراخ.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب