خود را به نوبه خود صفحه به یک مرد مرده سوئیچ که متون خود را به تماس های اضطراری اگر شما نمی رسند در زمان

گوگل از ویژگی های قطره برای صفحه دستگاه اضافه شده اند سرگرم کننده و مفید, توانایی های جدید مانند علیرضا اثرات

توسط PATRIS-MUSIC در 20 خرداد 1399

گوگل از ویژگی های قطره برای صفحه دستگاه اضافه شده اند سرگرم کننده و مفید, توانایی های جدید مانند علیرضا اثرات Duo صفحه نمایش تماس های اتوماسیون برنامه ریزی تیره حالت دسترسی سریع کیف پول گوگل پرداخت که منحصر به فرد به خط این شرکت از گوشی های هوشمند است.

آخرین ویژگی رها می افزاید: یک خواب ابزار برای این ساعت نرم افزار و قدرتمندترین نرم افزار ضبط با دستیار و اسناد و به ارمغان می آورد چندین به روز رسانی به امنیت برنامه از جمله گسترش تصادف تشخیص به صفحه 3 و علاوه بر این بحران هشدار که به شما اطلاع از مقیاس بزرگ تهدیدات

اما ایمنی جدید, بررسی ویژگی های که به طور خودکار تماس را انتخاب کنید و دوستان و خانواده پس از زمان تعیین شده برای ایمنی شخصی برنامه می تواند یک همراه با ارزش در تضمین این که شما کامل فعالیت های خاص با خیال راحت. در اینجا چگونه به استفاده از ایمنی بررسی کنید.

مرحله 1: به روز رسانی به آخرین نسخه از اندروید

شما نیاز به مطمئن شوید که شما در حال اجرا ژوئن آندروید به روز رسانی امنیتی برای دریافت ویژگی قطره به روز رسانی. سر به تنظیمات برنامه را انتخاب کنید و "سیستم" و سپس شیر "پیشرفته" برای گسترش چند گزینه های بیشتر را انتخاب کنید "به روز رسانی سیستم" از اینجا. اگر شما به روز رسانی, به دنبال دستورالعمل های روی صفحه نمایش به آن را نصب کنید.

مرحله 2: نصب و یا به روز رسانی امنیت نرم افزار

برای صفحه 3a و دستگاه های قدیمی تر, شما نیاز به نصب شخصی نرم افزار ایمنی از گوگل اگر شما در حال حاضر نیست.

برای صفحه 4 و 4XL دستگاه شما باید در حال حاضر این نرم افزار ایمنی. بررسی, فروشگاه بازی, برای به روز رسانی و نصب آن.

مرحله 3: اضافه کردن تماس های اضطراری

شما نیاز به تعیین خود تماس های اضطراری ، این تماس ها همچنین به موجود اضطراری قابلیت به اشتراک گذاری به عنوان به خوبی.

اگر شما در میانهی شب پیکربندی امنیت برنامه قبل از شما پیدا کردن سریع برای اضافه کردن مخاطبین در صفحه اصلی. اگر شما در حال حاضر مخاطبین اضافه شده اما نیاز به اضافه کردن بیشتر ، روی نماد چرخ دنده برای ورود به برنامه تنظیمات و سپس شیر "تماس های اضطراری."

در "تماس های اضطراری" ، به ضربه بزنید "اضافه کردن مخاطب" به جلو خود را در دسترس مخاطبین. حرکت و یا جستجو برای تماس مناسب و به آن ضربه بزنید برای اضافه کردن به لیست خود را. شما می توانید این روند را تکرار کنید برای اضافه کردن بیشتر تماس با ما. برای حذف مخاطبین ضربه بزنید بر روی "x" در کنار نام خود را در لیست تماس های اضطراری. وقتی انجام می شود بازگشت به صفحه اصلی.

گام 4: پیکربندی و شروع به بررسی ایمنی

پشت در امنیت نرم افزار در صفحه اصلی ، روی ضربه بزنید ایمنی بررسی گزینه است. این شروع خواهد شد پیکربندی روند.

اول شما اختصاص دلیلی برای ایمنی بررسی کنید. شما می توانید انتخاب کنید از گزینه های پیش فرض مانند راه رفتن در امتداد رفتن برای اجرا در نظر گرفتن یک پیاده روی, روش سوارکاری, حمل و نقل عمومی و یا خود را وارد کنید فعالیت های سفارشی. سپس تنظیم مدت زمان برای فعالیت. می توان آن را به عنوان کوتاه که 15 دقیقه یا تا زمانی که هشت ساعت است. روی بعدی ضربه بزنید به عنوان خوانده شده.

در صفحه بعدی انتخاب مخاطبین شما می خواهید به مطلع می شود. به صورت اختیاری, شما می توانید گزینه ای را برای اطلاع مخاطبین است که شما در حال چرخش در ایمنی بررسی کنید. ضربه بزنید به نوبه خود به تکمیل روند. با اتمام ایمنی روشن شما اطلاع رسانی دریافت تایید ابزار است و در بالای نوار زرد تبدیل خواهد شد.

مرحله 5: بررسی بازگشت در زمانی که امن

با ده دقیقه باقی مانده شما یک اخطار دریافت خواهید کرد که بررسی ایمنی مهلت نزدیک است. در آخرین دقیقه از اتمام ایمنی یک شمارش معکوس آغاز خواهد شد. اگر شما سالم هستید, شما می توانید پیام بدون به اشتراک گذاری مکان خود را.

اگر شما نمی اخراج ایمنی بررسی در پایان شمارش معکوس بالای نوار قرمز تبدیل می شود و خود را به تماس های تعیین شده را دریافت خواهد کرد یک پیام متنی از ایمنی شخصی برنامه است که شما ممکن است نیاز به کمک و یک لینک به نقشه های گوگل را با زمان واقعی محل.

اگر شما امن شما می توانید خروج ایمنی بررسی کنید با این گزینه به برنامه شلیک یک پیام تایید ایمنی خود را به مخاطبین شما. اگر شما دچار مشکل هستید و آگاهانه شما می توانید ضربه بزنید 911 گزینه ای برای شماره گیری.

در تست در ژوئن 1, اما من در بر داشت که قابلیت ارسال نمی اطلاعیه در شرایط خاص. من T-Mobile مشتری و برنامه نمی ارائه اطلاعیه برای T-Mobile مشترکین با اپل و یا مصنوعی. این نرم افزار همچنین موفق نبود در آگاه ساختن آی فون بر روی شبکه Verizon اما آن کار می کرد به عنوان شرح داده شده با AT&T و Google Voice اعداد.

این موضوع همچنان ادامه دارد با این موجود اضطراری قابلیت به اشتراک گذاری به عنوان به خوبی. قبلا این ویژگی را تحویل متون از کاربر شماره تلفن و آن کار می کرد در این تنظیمات فقط قبل از نصب سیستم عامل و به روز رسانی نرم افزار.

به گفته یک سخنگوی گوگل این اشکال بود که با توجه به موقت قطع است که پس از ثابت شده است بنابراین بررسی ایمنی و اورژانس های باید کار به عنوان در نظر گرفته شده.

با مسائل اتو کنید و این می تواند از ویژگی های ارزشمند برای هر یک از موقعیت های مختلف به خصوص در این دوران از ناآرامی های اجتماعی است.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط تامی Palladino/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن