جاستین Gaethje غالب تونی فرگوسن در UFC 249 را بدست آورده شات در Khabib Nurmagomedov

جاستین Gaethje مشت تونی فرگوسن در UFC 249هیچ چیز تا به حال رفته به عنوان برنامه ریزی شده زمانی که آن را می آید

توسط PATRIS-MUSIC در 21 اردیبهشت 1399
Justin Gaethje punches Tony Ferguson at UFC 249
جاستین Gaethje مشت تونی فرگوسن در UFC 249

هیچ چیز تا به حال رفته به عنوان برنامه ریزی شده زمانی که آن را می آید به تلاش برای تراز Khabib Nurmagomedov و تونی فرگوسن در هشت ضلعی. و امید آنها را به مبارزه با هر زمان به زودی در زمان یکی دیگر از شکست در روز شنبه.

جاستین Gaethje در پا برای قفل کردن Nurmagomedov به چهره فرگوسن در UFC 249 اصلی رویداد در روز شنبه در جکسون ویل فلوریدا. او ساخته شده بسیاری از فرصت brutalizing یک بازی فرگوسن بیش از پنج دور با جنگ به تصرف موقت UFC سبک وزن قهرمانی و تضمین آینده تاریخ با Nurmagomedov.

این یک جاده سنگی به UFC 249 رویداد اصلی. آنچه در آغاز به عنوان یک کشمکش های فرگوسن به چالش کشیدن Nurmagomedov در مارس 18 بعد منتقل شده به فرگوسن مقابل Gaethje به صورت موقت کمربند در مارس 9 با تشکر از coronavirus همه گیر است که جهان را فرا گرفته.

با وجود این می ترساند از COVID-19 UFC رئیس دانا سفید سعی کردم با همه ممکن است خود را به جلو و UFC 249 در مارس 18, حتی پس از Nurmagomedov شد رشته در روسیه است. سفید آماده بود برای رفتن در مارس 18, اما او پخش شریک ESPN و پدر و مادر خود شرکت دیزنی نیست. پس از دریافت فشار سیاسی آنها خواسته سفید ایستاده و او.

روز بعد او اعلام کرد که UFC 249 را در 9 مه در فلوریدا. با وجود از دست دادن Jacare سوزا در مقابل Uriah سالن جلسه بعد از Jacare و cornermen آزمایش مثبت برای COVID-19 UFC 249 حرکت رو به جلو در جکسون ویل.

فرگوسن با استفاده از شماره های مختلف به نظر می رسد در افتتاحیه دقیقه را امتحان کنید و Gaethje به او به عنوان خوانده شده. Gaethje نمی نیش می زنند.

در حالی که فرگوسن ارائه شده بسیاری از زوایای مختلف و فرود انواع عکس های از بسیاری از آنها Gaethje انجام یک کار خوب در آرامش باقی مانده و عقب افتادن در counterpunching و سفت کم لگد به خصوص فرود قلاب به سمت چپ به اثر بزرگ است.

در دور دوم Gaethje فرود آمد از قدرت پس از قدرت شات, اما نمی تواند به نظر می رسد به انجام این کار بسیار آسیب. در حالی که همه او ادامه داد: سفت در پاها.

فرگوسن خوردند عکس نگه داشته و آهسته رو به جلو است. خروجی خود را کاهش و یا شاید او سعی کرد به goad Gaethje به مشت زدن, خود را از, اما فرگوسن هنوز شناور تا پایان دور و فرود یک uppercut در ثانیه های پایانی.

Gaethje مربی ترور Wittman به او گفتم به از دست دادن حدود 10 درصد از قدرت را در مشت خود و پرتاب کننده عکس به جای حرکت از نرده ها. او گوش و آن را پرداخت کردن.

Gaethje فرود آمد و ضربه پس از ضربه در دور سه, این بار متناوب فرگوسن زمانی که او فرود آمد و او را به سمت چپ قلاب, اما او همچنین مخلوط یک ضربه سر راست دست ترکیبی که در سمت چپ فرگوسن به دنبال کمی کردن بازی خود را در پایان از قاب.

TRENDING > UFC 249: فرگوسن در مقابل Gaethje مبارزه برجسته و نتایج

فرگوسن شدت خود را از زوایای نامتعارف و حملات در دور اما نمی تواند پرتاب Gaethje کردن بازی خود را. Gaethje خود را برگزار زمین با صبر و حوصله منتظر برای دیدن آنچه که فرگوسن پرتاب شد و پس از آن مقابله با لیزر دقت است.

تلاش های خود را پرداخت سود سهام بزرگ در دور چهار. Gaethje لرزاند فرگوسن در موارد متعدد ارسال او را به عقب بر پاهای لرزان بیش از یک بار. او همچنین در ادامه به ساخت بر سفت پا لگد در اوایل دور این زمان تقریبا تاشو فرگوسن پا در نیم با یک ضربه.

عرصه سکوت کرده بود اما Gaethje اقدامات صحبت با صدای بلند.

فرگوسن سعی کردم به فشار سرعت مطمئنا دانستن او در پشت در تغ اما او نمی تواند شکستن کد.

Gaethje حلقه لشکرکشی بهترین بود که تا کنون دیده ایم از او. او به نظر می رسید به دانستن آنچه که فرگوسن – یکی از نامتعارف ترین مبارزان در بازی – که قرار بود به انجام این کار قبل از او.

Gaethje ادامه داد: فرود به ضرب گلوله پس از رحم, شات, خوراکی فرگوسن سر از یک سمت به سمت و جلو به عقب. او در نهایت فرود آمد دست چپ که باعث فرگوسن به تکان دادن سر خود را بارها و بارها به او مبهوت عقب مانده است. Gaethje ماند بر او ضربه او را دوباره و داور گیاه دین مبارزه را متوقف.

https://twitter.com/ufc/status/1259347971243683841?s=20

این بود یک عمر از کار است که اجازه Gaethje به پایان فرگوسن 12-مبارزه با رگه برنده و فشار او را البته به صورت بالقوه ششم رزرو با Nurmagomedov.

"این کار سخت بود. من مشغول به کار برای این از من در چهار سال" Gaethje گفت: مصاحبه جو روگان منجر به او را به هدف در هدف نهایی: Khabib Nurmagomedov.

Gaethje حتی پرتاب موقت کمربند کنار گفتن روگان "من منتظر واقعی کمربند.

"من افتخار می کنم به نمایندگی از امریکا در برابر داغستان بهترین. او 28-0 و هیچ چالش دیگر, من در حال حاضر می خواهم."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de