Jorge Masvidal می پیوندد Jon Jones در گفتن UFC به او اجازه رفتن

Jorge Masvidal و دانا سفید در UFC 239 کنفرانس مطبوعاتیJorge Masvidal شده است گزینه شماره یک برای مبارزه UFC قه

توسط PATRIS-MUSIC در 17 خرداد 1399
Jorge Masvidal and Dana White at the UFC 239 press conference
Jorge Masvidal و دانا سفید در UFC 239 کنفرانس مطبوعاتی

Jorge Masvidal شده است گزینه شماره یک برای مبارزه UFC قهرمان سبک وزن Kamaru عثمان برای چند ماه. آن است که مصرف مقدار زیادی از زمان را امتحان کنید و حل و فصل در مذاکرات است. Masvidal به تازگی به عضویت UFC نور قهرمان سنگین وزن جان جونز در ساخت عمومی نظرات در مورد UFC نمی پرداخت او آنچه را که او ارزش و خواستار آزادی او.

UFC تلاش شده است تا به خط عثمان در مقابل Masvidal برای مدتی اما نشده است قادر به دریافت هر دو طرف به توافق برسند به طور همزمان. Masvidal در حال حاضر رفته, مکان عمومی,, و آن را بسیار روشن است که او یکی از احزاب است که در حال حاضر ناراضی در مورد مذاکرات.

https://twitter.com/GamebredFighter/status/1268010354820481024?s=20

Masvidal را توییت کرد و گفت "نباید این سخت است برای انجام یک معامله" می تواند گرفته شود اما او پاک کردن هر گونه سردرگمی در مورد جایی که او ایستاده بود در پست های پی در پی به توییتر.

https://twitter.com/GamebredFighter/status/1268946616771317760?s=20

https://twitter.com/GamebredFighter/status/1268948047674966020?s=20

https://twitter.com/GamebredFighter/status/1268950518874935297?s=20

https://twitter.com/GamebredFighter/status/1268960631492927491?s=20

https://twitter.com/GamebredFighter/status/1268960645313179651?s=20

دانا وایت اعلام کرد جنگجویان UFC لازم نیست که به مبارزه با

UFC رئیس دانا سفید روز جمعه خطاب Masvidal توييتها و گفت: "هر کسی که نمی خواهند به مبارزه ندارد به مبارزه از جمله Masvidal و جان جونز و همه این بچه های دیگر."

او متوجه می شود که هر کس می خواهد پول بیشتری است اما غالبا اظهار داشت چقدر پول اضافی UFC پرداخت فقط قادر به نگه دارید دعوا به دلیل احتیاطی اطراف coronavirus همه گیر از جمله تهاجمی تست پروتکل های. سفید نیز اشاره کرد که UFC است به از دست دادن بیش از 100 میلیون دلار در سال 2020 به دلیل آن است که قادر به مخاطبان در حوادث و در نتیجه نافی هر گونه پول از را فروش بلیط.

UFC پدر و مادر, شرکت تلاش کرده است از طریق چند دور از اخراج و کاهش اما سفید بوده و مصمم است که هیچ یک از مبارزان خود را و یا کارکنان خود را قطع پرداخت می شود و یا گذاشته است. افزایش پرداخت در طول این زمان ممکن است یک بیت از یک داستان متفاوت است.

"من فکر می کنم هر کسی می خواهد پول بیشتری به" سفید گفت: در UFC 250 وزن در نوعی بازی فوتبال راگبی. "من فکر می کنم هر کسی می خواهد پول بیشتری در این همه ورزش های دیگر. Masvidal می گوید: "تو به اندازه کافی پول برای خرید جزایر است.' اجازه بدهید تکرار برای (expletive) میلیاردم زمان: من نمی خرید یک جزیره درست میشه ؟ ؟ ما نمی خرید یک جزیره است.

"دلیل ما در حال انجام (مبارزه) جزیره ای است به طوری که دعوا می توانید بروید و این بچه ها از اروپا و سایر نقاط جهان می توانید پول و کار می کنند. من فکر می کنم بسیاری از مردم واقعا نا امید و سردرگم یا هر وضعیت در حال حاضر است."

Masvidal قطعا در زمان umbrage در سفید مقایسه UFC به دیگر ورزش حرفه ای به احتمال زیاد به معنی NFL, NBA و لیگ اصلی بیس بال است که تمام بازیکن های کارگری است که اهرم های ورزشکاران را قدرت چانه زنی به عنوان یک گروه.

"لطفا همین حالا مقایسه ما را به این لیگ های دیگر. من آرزو می کنم ما می توانیم مذاکره برای پرداخت کمتر مانند لیگ های دیگر که در آن بازیکنان نیمی از درآمد آنها تولید" Masvidal نوشت.

"ما در حال مذاکره مانند آنچه از 12 درصد به شاید 18 درصد از درآمد تولید? ما در حال مذاکره کردن از راه زیر 50 ٪ از درآمد. من نمی پرداخت می شود در سگ داغ شما فروش در میدان جنگ و یا آرم بر روی قفس. من هرگز یک دلار در یک بلیط شما فروش. من پانچ در چهره برای زندگی و حتی من می دانم که همه گیر و یا چه مانده از آن را تا به چیزی برای انجام با آن."

https://twitter.com/GamebredFighter/status/1268986085218177028?s=20

در حال جنگجویان UFC پیمانکاران مستقل و یا کارکنان?

سفید در ادامه به توجه داشته باشید که از آنجا که خود را مبارزان مستقل پیمانکاران آنها باید این گزینه برای قبول یا نه. این که آیا آن مربوط به نگرانی های ایمنی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس یا نه یک جنگنده را ندارد به قبول مبارزه است.

"آن را ندارد به دلیل بیماری همه گیر. این بچه ها هستند پیمانکاران مستقل. این نیست مانند NFL جایی که من می تواند شما را به تمرین می آیند و شما انجام این کار و یا شما در حال رفتن به دریافت جریمه و یا شما در حال رفتن به دریافت این. این بچه ها می توانند هر چه می خواهند گفت:".

"ما در حال ارائه دعوا از آنجا که در قرارداد ما, من باید به شما سه مبارزه در سال است. شما باید توانایی به نوبه خود آنها را و نه آنها را."

وضعیت UFC و ورزشکاران به عنوان پیمانکاران مستقل در مقابل کارکنان شده است یک نقطه از مشاجره برای سال. آن است که موضوع جنگ حقوقی که برخی از آنها امروز ادامه دارد.

Masvidal روشن بود چه طرف بحث او می افتد.

"من یک قرارداد مستقل اگر من نمی تواند به جای دیگری برای زندگی را. اجازه رفتن به من و اجازه دهید من لحظهای اگر من به ارزش آن است."

https://twitter.com/GamebredFighter/status/1268988440793821186?s=20

با نام های بزرگ مانند جونز و Masvidal در حال حاضر به چالش کشیدن و UFC برنج است این امکان وجود دارد که تغییرات جریان در نبرد با برخی از مبارزان به صورت یک اتحادیه ؟ آن را قطعا تا به این احساس وجود دارد که می تواند یک تفاوت اما آن را هنوز هم فردی ورزشکاران به گرد هم می آیند اگر این چیزی است که امثال جونز و Masvidal امید به رسیدن به.

سفید به دنبال گیلبرت سوختگی به مبارزه Kamaru عثمان

در حال حاضر به نظر می رسد سفید آماده است به حرکت فراتر از Masvidal و ارائه عثمان عنوان مبارزه برای گیلبرت می سوزد که در حال حاضر در یک خط.

وقتی پرسیده شد که به طور خاص اگر سوختگی ممکن است پرش خط سفید اعتراف کرد که او دونده جلو.

"آره. گوش دادن یکی از بچه ها می خواهد به مبارزه با. او می خواهد به مبارزه با. این بچه های دیگر نمی خواهید به مبارزه با" سفید اعلام کرد. "او التماس برای مبارزه و او را شماره یک رتبه بندی در جهان است."

TRENDING > جان جونز می گوید او انجام شده است با UFC کمربند; چالش دانا سفید به آزادی او

Dana White: Jorge Masvidal و جان جونز لازم نیست که به مبارزه! (کامل UFC 250 scrum)

(اشتراک MMAWeekly.com در یوتیوب)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب