Johnny Manziel تصدیق فوتبال حرفه ای است "در گذشته احتمالا"

Johnny Manziel زندگی در اسکاتسدیل, آریزونا و بازی گلف در حال حاضر. او اذعان فوتبال خود را روز به احتمال زیاد د

توسط PATRIS-MUSIC در 9 تیر 1399

Johnny Manziel زندگی در اسکاتسدیل, آریزونا و بازی گلف در حال حاضر. او اذعان فوتبال خود را روز به احتمال زیاد در حال پشت سر او.

Manziel, 27 است بازنشسته شده اما آن را مانند تلفن خود زنگ خاموش قلاب پس از کوتاه نانامی به بازی در NFL, لامپ کم مصرف و AAF.

"در گذشته احتمالا در راه است من می خواهم آن را مشخص," Manziel گفت: Don Williams از Lubbock Avalenche-مجله. "من در نهایت به یک نقطه که در آن من در تلاش برای رسیدن به شادی در زندگی شادی نیست در زمین فوتبال است.

"من می دانم که بسیاری از مردم احتمالا می خواهید من برای آمدن به عقب و بازی و آن را به فرصت دیگری اما من نمی دانم به عنوان دور به عنوان یک فرد و بدانند زندگی به عنوان یک فرد بالغ جوان — تلاش برای ایجاد آن و شکل آن را — اگر من تا به حال شده است در یک جایی بهتر از من در حال حاضر. من صادقانه می گویند من شاد و من از انجام کارهای درست به منظور تلاش برای قرار دادن یک لبخند بر روی صورت من هر روز که بیشتر به من از رفتن کردن و سنگ زنی در یک زمین فوتبال است."

Manziel یکی از بهترین بازیکنان در تاریخ فوتبال کالج تقریبا همه موافق خارج از برخی از "روبان آبی پنل." (او همچنین یکی از بهترین لقب.)

Manziel برنده 2012 Heisman جایزه در حالی که در تگزاس A&M و قهوه ای استفاده می شود 22 کلی انتخاب او دو سال بعد. او با بازی NFL 14 بازی با هشت شروع رفتن 2-6 با هفت touchdowns و هفت interceptions.

"در آن زمان وقتی که من پیش نویس من قرار نیست در این زمان که من نیاز به یک بازیکن بزرگ است و من فکر نمی کنم قلب من بود که در آن" Manziel گفت. "و من فکر می کنم زمانی که من رفت و برگشت به کانادا, این همان راه است. من واقعا معتقد بودند و واقعا فکر کردم این چیزی بود که من می خواستم برای انجام و قلب من نبود در آن کار می کرد از راه آن انجام داد."

Manziel تا به حال سرگرم کننده بازی. او نبود از آن لذت ببرید تماشای فیلم و یا بلند کردن وزنه و یا نشستن در جلسات و یا تحصیل خود Microsoft surface. مهم نیست که در فوتبال کالج است. آن را در فوتبال حرفه ای است.

"من تا به حال یک زمان بزرگ" Manziel گفت. "هر زمان که من تا به حال پا بین خطوط, من تا به حال یک زمان شگفت انگیز است. من به آن همه چیز من بود.

"من فکر می کنم آن را فقط کار شما را در هنگامی که شما به رایگان ساعت و هنگامی که شما انجام همه چیز خود را که منطبق بر این اساس با آنچه اتفاق می افتد در این زمینه است. و هنگامی که شما را به تفکر است که شما بیش از حد خوب و یا شما بهتر از بازی آن را فروتن شما. و این چیزی است که اتفاق افتاده است. من فروتن. خدا را شکر من یک شانس بود و فروتن چون وقتی که شما فکر می کنم شما در بالای آن یک مکان خطرناک است."

Manziel گفت که او در حال بازی گلف شش روز در هفته کاهش نقص خود را به 2. او همچنان نزدیک به او حمله هماهنگ خود را از Heisman فصل Kliff Kingsbury و این دو دوباره در همان منطقه ،

"مردم می توانند با تماس با من هر چه می خواهند," او می گوید بدون دشمنی "اما در پایان روز, من افتخار می کنم از آنچه من انجام داد. من با افتخار از آنچه که من انجام شده است. من bettered خودم. من bettered خانواده من زندگی است. من یک شانس برای بازی فوتبال کالج و آن کار نمی کند در NFL و این خوب است."

Johnny Manziel تصدیق فوتبال حرفه ای است "در گذشته احتمالا" در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن