جان Kruk ندانسته پیامک جورج برت برای یک سال حدود ... دنده

دو تن از سرگرم کننده ترین سابق فیلادلفیا ورزشکاران به گوش دادن به خود پس از بازی روز شنبه برای یک پادکست این ه

توسط PATRIS-MUSIC در 18 تیر 1399

دو تن از سرگرم کننده ترین سابق فیلادلفیا ورزشکاران به گوش دادن به خود پس از بازی روز شنبه برای یک پادکست این هفته و در نتیجه به مدت 45 دقیقه یا تا نا امید نیست.

فیلیز افسانه جان Kruk پیوست قهرمان سوپر باول کریس طولانی در نور سبز پادکست (زبان NSFW) به صحبت در همه چیز مربوط به MLB مجدد در طول یک بیماری همه گیر - Kruk امثال کوزه داشتن به صورت سه مورد نمی مراقبت برای DH - اما البته آنها مخلوط در برخی از کلاسیک Kruk قصه.

تمام وقت بیس بال بزرگ جرج برت آمد تا در مکالمه برای ... کنجکاو دلایل (شما فقط باید برای گوش دادن به دریافت کامل بافت).

"جورج برت و پدرم در حال رفقا" بلند گفت. "من تا به حال هیچ ایده من تا به حال کمی به امضا بیس بال از او من فکر کردم که او بهترین در جهان است. ظاهرا او فقط [pooped شلوار خود را] در همه زمان ها. چه خبر؟"

"شاید او واقعا افتخار حرکات روده" Kruk شوخی. "من عاشق جورج."

بسیار عجیب و غریب! اما پس از آن Kruk می گوید یک داستان خنده دار در مورد سلطنتی افسانه است.

من این دوستان در کانزاس سیتی است که دنده ها. بنابراین هر بار که من آمده به شهر کانزاس او به ارمغان می آورد من دنده در غرفه و یا هر کجا که. او گفت: "هی سال آینده زمانی که شما می آیند من به رفتن در شهر می شود اما من باید پسر من جرج را به شما برخی از مسائل.' بنابراین من پیام کوتاه این پسر جورج برای تقریبا یک سال. بنابراین ما بازگشت به کانزاس سیتی در سال آینده و من یک متن. 'سلام من خواهید بود تا من برخی از دنده ها برای شما. ما نیز گرفتار برخی از ماهی قزل آلا ما دودی برای شما ما یک شیب از آن من به شما برخی از کراکر ، من گفت: "شلیک, که بزرگ است.' من از او پرسیدم اگر او نیاز به اعتبار به گوینده غرفه. او گفت: "Nah, من فکر می کنم من خوب است.' من پیام کوتاه جورج Fricking برت برای یک سال و آن را نمی دانند. در حال حاضر هر بار که او متون او می گوید: "این است که جورج میچ را [از دنده مرد] شریک است.'

آن را خوب به جان Kruk و باید Hall of Famer را به عنوان دنده خود را وصل کنید.

طولانی نیز خواسته Kruk افکار خود را در قوانین نانوشته در بیس بال و چگونه نظر خود را ممکن است از تغییر روز بازی خود را به در حال حاضر.

"من از آن متنفر بودم زمانی که من بازی" Kruk گفت. "اما من آمد تا در یک دوره زمانی که شما تا به حال نولان رایان و پدرو مارتینز از بچه ها که نیست می ترسم به پرتاب سر خود را هنگامی که شما چیزی احمقانه است. اما من شروع به صحبت کردن بیشتر کوزه چند سال گذشته - من همیشه در برابر شیلی یک خانه اجرا - این کوزه مانند " اگر او از آن بازدید خوب من واقعا نمی مراقبت." بنابراین من شروع به فکر کردن اگر کوزه اهمیتی نمی دهند چرا باید من ؟ برخی از آنها بسیار خنده دار خفاش flips و کل معامله است. تنها چیزی که من دوست ندارم این است که اگر یک بازدید یک خانه اجرا و او بال خفاش خود را بیش نسبت به دیگر تیم ستاره شرق. اگر او فقط می ایستد وجود دارد و تماشای آن flips یک بت من می تواند یک موش صحرايي', باسن کنه."

آنها در پایان با رعد و برق دور از سوالات که در آن Kruk اذعان می کند در روز او احتمالا می تواند لهستانی 30+ آبجو در یک نشسته است. که مقدار زیادی است.

شما می توانید گوش دادن به همه چیز در اینجا.

جان Kruk ندانسته پیامک جورج برت برای یک سال حدود ... دنده ها در ابتدا در ظاهر NBC Sports فیلادلفیاtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب