جو مونتانا نشان می دهد بزرگترین تام برادی 'گوشت گاو' با میهن پرستان

سابق سان فرانسیسکو 49ers افسانه جو مونتانا اغلب در نفس همان تامپا خلیج Buccaneers مهاجم تام برادی برگزار می شو

توسط PATRIS-MUSIC در 23 مرداد 1399

سابق سان فرانسیسکو 49ers افسانه جو مونتانا اغلب در نفس همان تامپا خلیج Buccaneers مهاجم تام برادی برگزار می شود. روز چهارشنبه مونتانا به رسانه ها گفت که بزرگترین گوشت گاو برادی با نیوانگلند چیه

باختم در دور وایلد کارت در برابر تنسی تایتان زدی که در غیر این صورت یک حرفه پرکار برای برادی در لباس میهن پرستان بود. حالا، او نبايد با "تامپا بي بوکانرز" شروع کنه، و به دوست قديمي راب گرونوکوسکي ملحق بشه. این یک آزمون برای هر دو برادی و بیل Belichick به عنوان هر طرف تلاش می کند تا ثابت کند که آنها می توانند بدون دیگری برنده شوید.

به عنوان مونتانا خاطر داشت، میهن پرستان اغلب به پیشنهادات برادی در جرم گوش نمی کردند.

اون بهم گفت که اونا ازمن نصيحت مي کردن من بهشون مي گفتم و اونا قبولش نکردن من فکر می کنم او می خواهم کمی از ورودی و من فکر می کنم (خلیج تامپا) احتمالا اجازه خواهد داد که او را داشته باشد، به خصوص با موفقیت او داشته است."

حالا با خلیج تامپا، برادی ممکن است قادر به داشته باشید کلید جرم به عنوان هر دو Buccaneers و میهن پرستان در جهات مختلف از اینجا به بعد.

مربوط

WR Damiere Byrd توضیح می دهد که چه چیزی می خواهد به جرم میهن پرستان به ارمغان بیاوردtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب