جت شاهین در میان تیم های که به دست آورده کلاه فضای پس از ژوئن 1

دوشنبه, ژوئن 1 و این بدان معناست که تیم های که برش بازیکنان با پست-ژوئن 1 نامگذاریهای زودتر این offseason باید

توسط PATRIS-MUSIC در 13 خرداد 1399

دوشنبه, ژوئن 1 و این بدان معناست که تیم های که برش بازیکنان با پست-ژوئن 1 نامگذاریهای زودتر این offseason باید بیشتر کلاه فضا را در اختیار خود.

جت هستند در بالای این لیست. آنها منتشر cornerback Trumaine جانسون اولیه در offseason و آنها در حال حاضر 11 میلیون دلار در کلاه فضایی به استفاده از. آنها بوده است و مربوط به سابق تیتان گوشه لوگان Ryan بنابراین برخی از این پول می تواند به سمت پرداختن به همان موقعیت است که جانسون بازی برای دو ناامید کننده سال با جت.

با استفاده از پست-ژوئن 1 گزینه گسترش باقی مانده کلاه آمار بیش از چندین سال. جت خواهد شد که 8 میلیون دلار در مرده کلاه فضایی در سال 2021.

شاهین را ببینید $10.75 میلیون در کلاه فضایی به عنوان یک نتیجه از برش cornerback دزموند Trufant. Trufant رفته بود قبل از در حال اجرا به عقب تاد Gurley به این تیم پیوست و Gurley سابق تیم نیز متوجه برخی از فضای اضافی این هفته است. قوچ را ببینید 5.5 میلیون دلار در کلاه فضایی به آنها آمده است.

خرس چهارم تیم برای روشن شدن فضای جدید به لطف تغییر در ماه. تنگ پایان Trey برتون انتشار خواهد شد در نتیجه $2.8 میلیون در فضای جدید است.

جت شاهین در میان تیم های که به دست آورده کلاه فضای پس از ژوئن 1 در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب