جری رینسدرف خوشحال بود که مایکل جردن اصرار '98 گاو نگهداری می شود می تواند با هم

ESPN "آخرین رقص" به یک بسیار در انتظار نتيجه گيری در روز یکشنبه و نهایی آن منبع از بحث زیاد بود از تعجب.با 199

توسط PATRIS-MUSIC در 31 اردیبهشت 1399

ESPN "آخرین رقص" به یک بسیار در انتظار نتيجه گيری در روز یکشنبه و نهایی آن منبع از بحث زیاد بود از تعجب.

با 1998 NBA نهایی به پایان رسید مستند به ظاهر اجتناب ناپذیر فروپاشی شیکاگو بولز شد. Scottie Pippen و استیو کر شد, داد و ستد, Dennis Rodman منتشر شد و فیل جکسون رفت.

خریداران مالک جری رینسدرف اصرار بولز' زمان آمده بود گفت: "آن شده اند که خودکشی در آن نقطه در حرفه خود را" تیم هسته ای که یک بازسازی لازم بود. این بود که مایکل جردن را مستند و به معنای NBA افسانه می توانید تاریخ و زمان آخرین کلمه.

پس از تماشای یک ویدئو از رینسدرف را توجیهی برای فروپاشی اردن پاره به ادعا می کنند که نوشتن روی دیوار بود و گفت که این تیم می توانست با هم نگه داشته:

اگر شما بخواهید از تمام بچه ها که برنده در '98, Steve Kerr, Jud Buechler, blah blah blah, ما به شما یک قرارداد یک ساله به سعی کنید برای هفتمین شما فکر می کنم آنها را امضا کرده اند آنها را ؟ بله, آنها می خواهم که آنها را امضا. خواهد من را امضا کرده اند برای یک سال ؟ بله من امضا برای یک سال. من می خواهم امضای یک سال قرارداد به آن است. خواهد Phil باید آن را انجام داده ؟ بله. در حال حاضر پیپ شما را مجبور به انجام برخی از قانع کننده اما اگر فیل بود gonna be there, دنیس بود جاوا وجود دارد, اگر M. J. بود جاوا وجود دارد را به نفع خود ما هفتم? پیپ است که نمی خوای دست از آن است.

رینسدرف هرگز فرصتی در این مستند برای پاسخ به اردن در آن و میلیاردر است و ظاهرا خوشحال نیست که ادعا می کنند.

خریداران مالک رساند Michael Jordan ادعا می کنند که تیم می توانست با هم در آنجا ماند

از NBC Sports شیکاگو:

"من خوشحال نیست. چگونه است که ؟ رینسدرف گفت: NBC Sports شیکاگو در یک مکالمه تلفنی که خواسته خود را برای واکنش به صحنه است. "او می دانست که بهتر است. مایکل و من تا به حال برخی از مکالمات خصوصی که در آن زمان که من نمی خواهد به جزئیات در همیشه. اما هیچ سوال در ذهن من است که مایکل در زمان احساس شد ما نمی تواند قرار دادن با هم یک تیم قهرمانی سال آینده."

رینسدرف ادعا می کنند که او تا به حال مکالمات خصوصی با اردن به نظر می رسد در تضاد با آنچه در اردن گفت: در این مستند. زمانی که دست اپل با رینسدرف را توضیح برای فروپاشی اردن گفت که او مشتاق به شنیدن آن چرا که او تا به حال هرگز یک گفت و گو با مالک در مورد وضعیت.

تا آنجا که جزئیات را برای چرا به اعتقاد او اردن اشتباه بود رینسدرف با اشاره به جکسون کاهش پیشنهاد به بازگشت به عنوان مربی برای فصل 1998-99, اردن را بدنام سیگار برگ-برش آسیب در اوایل روز دوم بازنشستگی Pippen چند سال ارائه قرارداد از Houston Rockets و این واقعیت است که Dennis Rodman فقط 35 بازی در حرفه خود پس از آزادی.

رینسدرف آیا تصدیق اردن با نا امیدی سابق مدیر کل جری Krause, اعلام جکسون خواهد بود رفته حتی اگر این تیم رفت 82-0 تماس بیانیه "بسیار مضحک است" و این ادعا گفت: Krause او باید آن را گفت.

Even Michael Jordan acknowledged getting Scottie Pippen to return to the Bulls would be a hard sell. (AP Photo/Charles Rex Arbogast)
حتی مایکل جردن اذعان گرفتن Scottie Pippen به بازگشت به خریداران خواهد بود سخت به فروش برساند. (AP Photo/چارلز رکس Arbogast)

جری رینسدرف هنوز هم فکر می کند مایکل جردن است بز

حتی با تمام اختلاف, رینسدرف را تاکید می کند که او لذت می برد "آخرین رقص" عمدتا به دلیل او بر این باور بود که یک بیانیه قوی در نا مایکل جردن در مقابل LeBron James بحث است.

از NBC Sports شیکاگو:

"این تاریخ است. آن را می سازد برای چیزهای جذاب" رینسدرف گفت. "و" آخرین رقص " بدیهی است باید ایجاد در ذهن هر فرد با بینایی نرمال مایکل بود که فراتر از یک شک بزرگ ترین از همه زمان. در ذهن هر کسی می خواهد به صحبت کردن با من در مورد مقایسه مایکل به LeBron [جیمز] من قصد دارم به آنها بگویید لطفا به من وقت را تلف نکنید.

"من واقعا خوشحال و آن را نشان داد که چگونه بزرگ مایکل بود به افرادی که تا به حال دیده می شود او را بازی کند. من واقعا خسته ام از مردم در تلاش برای مقایسه LeBron به مایکل هنگامی که آن را حتی نزدیک. آنها باید سعی کنید به مقایسه LeBron با اسکار رابرتسون و یا سحر و جادو جانسون. مایکل بود به طوری که سر و شانه ها بیش از همه چیز و همه کس که واقعا در این فیلم مستند است. او یک پدیده است. ما ممکن است هرگز دیگر او را دوست دارم."

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن