هیچ معامله برای LaMelo توپ به عنوان News اقدام به خرید به استرالیا باشگاه

سیدنی (AP) -- LaMelo توپ پیشنهاد می شود یک باشگاه صاحب در استرالیا مشغول به کار نشده است. آمریکا انتظار می رود

توسط PATRIS-MUSIC در 28 خرداد 1399

سیدنی (AP) -- LaMelo توپ پیشنهاد می شود یک باشگاه صاحب در استرالیا مشغول به کار نشده است. آمریکا انتظار می رود به یک انتخاب در آینده NBA پیش نویس بعد از این سال.

استرالیا در لیگ با نام لیگ ملی بسکتبال - اعلام کرده است که مجوز برای ولونگونگ مبتنی بر شاهین را به یک کنسرسیوم به رهبری ex-Philadelphia 76ers مدیر کل Bryan News.

توپ را در کسب و کار, مدیر Jermaine Jackson, ESPN گفت: در ماه آوریل که مالکیت, مالی, مبارزه, باشگاه که در آن 18 ساله آمریکایی در آخرین بازی فصل بود یک "معامله انجام می شود."

اما استرالیا NBL با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت: این مجوز برای این باشگاه واقع در حدود 80 کیلومتر (50 مایل) در جنوب سیدنی اعطا شده بود به یک سندیکا از جمله News, Michael ناظر و سابق سیدنی پادشاهان مالک Dorry Kordahi.

توپ پیوست شاهین در سال گذشته به عنوان بخشی از NBL بعدی ستاره برنامه و به طور متوسط 17 امتیاز و هفت پاس گل و هفت ریباند در 12 بازی تا ماه دسامبر هنگامی که فصل به پایان رسید چرا که از یک استخوان کبودی روی پای چپ خود را.

News, که او نیز قبلا مدیر کل Phoenix Suns و تورنتو رپتورز گفت: ستاره بعدی برنامه موجب بهره در لیگ.

"LaMelo توپ, در میان دیگران, به عنوان مثال بزرگ چگونه با نفوذ به NBL تبدیل شده است بر مبنای جهانی," او گفت:.

NBL صاحب لری Kestelman گفت News را سندیکای بود "بهترین credentialed برای تحویل موفقیت طولانی مدت است."

"تصمیم گیری در انتخاب حق صاحبان آسان بود یکی" Kestelman در بیانیه ای گفت. "من می خواهم به طور خاص برای تشکر از LaMelo توپ و سازمان خود را برای حمایت و علاقمندی که مایل به رسیدن به بهترین نتیجه برای تیم است."

"ما امیدواریم که ما می توانید به کاوش در فرصت های آینده با LaMelo و برای او آرزوی بهترین ها را برای NBA پیش نویس در ماه اکتبر است." ---

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP-Sportstinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب