جیمز هاردن نمرات 37 ، هیوستون cruises گذشته OKC برای بازی 1 برنده

دریاچه BUENA ویستا، فلا. (AP) — جیمز هاردن ۳۷ امتیاز و ۱۱ رباند داشت و هیوستون راکتس در بازی اول خود در مرحله

توسط PATRIS-MUSIC در 29 مرداد 1399

دریاچه BUENA ویستا، فلا. (AP) — جیمز هاردن ۳۷ امتیاز و ۱۱ رباند داشت و هیوستون راکتس در بازی اول خود در مرحله اول کنفرانس غرب سری حذفی خود را در بازی ۱۲۳-۱۰۸ در گذشته از اکلاهما سیتی تاندر ۱۲۳-۱۰۸ گذشته بود.

هوستون تمام ستاره راسل وستکه، که ۱۱ سال قبل خود را با تندر بازی می کرد، با مصدومیت چهار در بیرون بود. چهارمین موشک های بذردار هنوز ۲۰ ۳ اشاره گر ساخته و ۴۸٪ از میدان را به گلوله می اندازد.

"حرکت توپ ما امشب عالی بود، "هاردن گفت. ما فقط داشتيم از گرفتن بازي ميکرديم، وقتي باز ميشن، بچه ها خيلي به شليک شون اعتماد داشتن. وقتی باز نشدن، از توپ خارج می شن و سریع تصمیم می گیرن."

جف گرین ۲۲ امتیاز و اریک گوردون ۲۱ امتیاز برای هیوستون اضافه کرد که مطمئن نیست بدون وست بروکتا چه مدت خواهد بود. راکت ها 42 امتياز از نيمکت شون دارن


دانیلو گالیناری با ۲۹ امتیاز برای تندر پنجمین دانه، یک بازی حذفی را با ۲۹ امتیاز بالا تطبیق داد. کریس پل، که در تجارت که وستبروک را به هیوستون فرستاد، به شهر اوکلاهما ملحق شد، با ۲۰ امتیاز، ۱۰ رباند و ۹ پاس کمک به پایان رسید. استیون آدامز ۱۷ امتیاز و ۱۲ رباند اضافه کرد.

گوردون ۱۶ امتیاز و هاردن در نیمه اول ۱۵ امتیاز داشت تا به راکتها کمک کند تا ۶۸-۵۲ پیشتاز شود.

"من فکر می کنم احتمالا، که علامت شش دقیقه در سه ماهه اول به حدود شش دقیقه علامت در سه ماهه دوم، کشش 12 دقیقه وجود دارد که در آن ما بسیار آهسته، "بيلي دونوان مربی تندر گفت: ". ما با هیچ نیرویی بازی نمی کنیم، ما در سپهبد بازی نمی کردیم. ما واقعا ً مثل نیاز بیرون نمی رفتیم و فرار نمی کردیم."

شهر اوکلاهما کسری خود را در یک نقطه در سه ماهه سوم به 10 کاهش داد، اما راکت ها را کنار کشید و منجر به 104-83 به عنوان چهارم.

تندر نیاز به تنظیم به دفاع منطقه هیوستون در بازی 2.

پاول گفت: «ما این را می فهمیم. "این یک تیم متفاوت است. شما تمام فصل را به روش خاصی بازی می کنید و بعد یک تیم را پیدا می کنید که همه چیز را عوض می کند. اين بازي 1 ـه ما بايد بفهميم

جیمز هاردن نمرات 37 ، هیوستون cruises گذشته OKC برای بازی 1 برنده در ابتدا در تاریخ NBCSports.com

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de