Jadeveon Clowney رتبه به عنوان یکی از NFL offseason بزرگترین بازنده

این Jadeveon Clowney داستان هنوز ادامه دارد و بسیار گیج کننده در آن.از امروز Clowney هنوز یک عامل آزاد پس از ب

توسط PATRIS-MUSIC در 29 خرداد 1399

این Jadeveon Clowney داستان هنوز ادامه دارد و بسیار گیج کننده در آن.

از امروز Clowney هنوز یک عامل آزاد پس از بازی برای Seahawks سال گذشته در حالی که بازی در 13 بازی.

فقط 27 سال Clowney هنوز نخبگان مدافع در بسیاری از چشم مردم.

اما در سال گذشته شماره شدند و نه همه آن. فقط با سه کیسه در سال گذشته و تنها با داشتن فقط 30 فشارهای Clowney است که به دنبال یک پوسته از خود سابق خود را.

است که چرا یک مقاله از Bleacher Report کریس Roling قرار داده Clowney به عنوان یکی از بزرگترین بازنده 2020 NFL offseason تا کنون.

دلیل آن ساده است; Clowney از دست رفته قایق در گرفتن مقدار زیادی از پول را با یک قرارداد بلند مدت و در حال حاضر او است که در برزخ گیر کرده.

آن است که اساسا پایان ماه ژوئن و تیم Clowney امیدوار بودم به او پرداخت بزرگ هستند کمبود فضا کلاه. که همچنین شامل نمای کلی.

اگر Clowney می خواهد در هر تیم در این فصل آینده او در حال رفتن به مجبور به گرفتن پول قابل توجهی کمتر از آنچه که او در حال حاضر به دنبال.

او در حال حاضر به دنبال یک تعداد نزدیک به $17M-18 متر در هر سال برای یک قرارداد جدید. که تیم بدیهی است که فکر نمی کنم او با ارزش است که بسیار با شماره های او قرار داده تا آخر سال.

در طول این آژانس Clowney است بد تعبیر کردن بازار برای او و چگونه عملکرد خود را مشاهده می شد در فصل گذشته از تیم های دیگر.

این Clowney داستان می تواند ادامه نیز از طریق تابستان مگر اینکه او در نهایت متوجه می شود که او نیاز به کاهش قیمت خود را و می دانم که فصل گذشته با Seahawks بود نه به عنوان خوب به عنوان او فکر می کند آن است.

خواهد Clowney این رقم را در زمان قبل از فصل NFL می شود می گذرد ؟ است که برای او تصمیم بگیرند و بفهمند.

Jadeveon Clowney رتبه به عنوان یکی از NFL offseasons بزرگترین بازنده در ابتدا در ظاهر NBC Sports, غربtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب