جک نیکلاس' نوه احساس بهتر بعد از حمله قلبی, جراحی

جک نیکلاس' نوه احساس بهتر بعد از حمله قلبی رنج می برد و نیاز به عمل جراحی اورژانس در ماه گذشته.با توجه به پالم

توسط PATRIS-MUSIC در 6 تیر 1399

جک نیکلاس' نوه احساس بهتر بعد از حمله قلبی رنج می برد و نیاز به عمل جراحی اورژانس در ماه گذشته.

با توجه به پالم بیچ پست گزارش نیک o'leary پنج سال NFL کهنه که نقش تنگ پایان برای Las Vegas, اظهارات, بود, بازی pickleball با برادر خود در ژوپیتر فلوریدا که در آن او زندگی می کند زمانی که او احساس درد در قفسه سینه خود را. پزشکان تشخیص داده اولری با یک حمله قلبی و 27 ساله تحت عمل آنژیوپلاستی در مارس 19 برای روشن شدن 100 درصد انسداد در قلب خود را.

6-پا-3, 250 پوند o'leary پیش بینی بودن قادر به بازگشت به فوتبال در سال آینده.

"من احساس می کنم خوب" اولری گفت. "من احساس می کنم بهتر از من قبل از. من رو به در رقیق کننده های خون به مدت شش ماه تا یک سال. که واقعا تنها دلیل که چرا من نمی تواند فوتبال بازی کند. اگر من [رو برش] آنها گفت: این امر می تواند بزرگترین مشکل نخواهد بود قادر به متوقف کردن خونریزی است."

اولری که پسر نیکلاس' دختر نانسی گرفتار 53 عبور برای 668 متری و چهار touchdowns در یک NFL حرفه ای است که نیز دیده می شود او را برای صورتحساب دلفین ها و پلنگ. او امضا شده با این اظهارات در ماه مارس است.

او همچنین عضو Florida State 2013 NCAA تیم قهرمانی.

"من همه این دوستان من در شکل بهتر از آنها در زیر مشغول به کار هستم من احساس می کنم در شکل خوب" اولری گفت. "آن را به اتفاق می افتد به من در شوک بود. من فکر نمی کنم که آنچه در آن خواهد بود. برای این اتفاق و پایان دادن به بودن در بیمارستان به مدت سه روز و با داشتن یک قلب مسئله بسیار عجیب و غریب است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب