Jabra نخبگان فعال 75t بررسی

خلاصهاین Jabra نخبگان فعال 75t است که این شرکت در آخرین و بزرگترین مجموعه در گوش جوانه. آنها با هدف ارائه مناس

توسط PATRIS-MUSIC در 15 اردیبهشت 1399

خلاصه


این Jabra نخبگان فعال 75t است که این شرکت در آخرین و بزرگترین مجموعه در گوش جوانه. آنها با هدف ارائه مناسب و راحت بسیار punchy, صدا, عظیم عمر باتری و نفوذناپذیری است که آنها را نگه می دارد امن در طول جلسات تمرین.

و آن را موفق به ضربه تمام این علائم را با سهولت. در واقع آنها کامل هستند حتی اگر شما لازم نیست که آنها را برای بدنسازی — اگر شما در بازار برای جوانه های گوش برای استفاده روزمره به نگه داشتن این در رادار خود.

طراحی و مناسب


طراحی در اینجا این است که بسیار شبیه به سایر محصولات ما در گذشته یک ارگونومیک بدن که به شکل در راه است که به طور طبیعی متناسب در گوش بوق و اعمال فشار اندکی به طوری که earbud باقی می ماند. هر یک از نخبگان فعال 75t جوانه دارای یک سخت افزار واقعی دکمه در خارج که من قدردانی — آن را بسیار آسان به فشار می دهد و بسیار clicky انتقادات و پیشنهادات رفع ابهام از اینکه من ورودی موفق بود یا نه (ahem, پانل های لمسی).این Jabra نخبگان فعال 75t مناسب بوده و تا حد زیادی catered به Jabra می گوید آن را اسکن هزاران نفر از گوش, به دنبال شکل کامل. شما باید 3 جوانه اندازه که با بسته, اما این همیشه راه حل نهایی — خارج بدن earbud همچنین مقدار زیادی از کار وقتی که می آید به جا و احساس. گوش من به شدت بد وقتی که می آید به نگه داشتن هر نوع هدفون در گوش ، اما من به نحوی موفق به استفاده از نخبگان فعال 75t برای مدت طولانی.
من می خواهم خستگی گوش در حدود 1 ساعت و خواهد نیاز به یک استراحت در حدود 2 ساعت در اما که هنوز هم خیلی بهتر از حد معمول است. در واقع بعد از 4 روز استفاده Jabra نخبگان فعال 75t است که به خوبی در راه خود را به تبدیل من به یک در گوش مرد. من می خواهم تصور کنید که کاربرانی که با استفاده از در-گوش بدون مسائل را پیدا خواهد کرد نخبگان فعال 75t بود و حتی راحت تر.

شارژ مورد برای جوانه های جمع و جور است و دارای یک طراحی درست است که بسیار مفید در حالات خاص. قرار دادن earbuds در آن بسیار آسان می باشد پس از یک جفت از آهن ربا قوی آنها را بیرون بکشد از انگشتان دست خود را و ضربه محکم و ناگهانی آنها را مرتب به محل. یک گله با این مورد است که آن را بسیار نرم و مات و پلاستیکی است که می تواند تبدیل به سخت برای تمیز کردن پس از آن smudged ،


صدا و ویژگی های


امضای Jabra sound من رشد استفاده می شود به punchy و روشن است. و نخبگان فعال 75t را صدا کند به دور از این فرمول است. باس تند و در عین حال محکم و بسیار کمتر خسته کننده تر از مدل های قبلی است. خارج از جعبه آنها ممکن است صدای کمی سخت است اما شما به سرعت می توانید ریز لحن مشخصات خود را با 5 باند اکولایزر موجود در Jabra+ برنامه برای گوشی شما.

اوج می توانید یک بیت نقلی اما هرگز یخ-ضربه زننده است. Mids گرد و بسیار دقیق — اگر شما به تحریف گیتار, موسیقی شما گوش بسیاری از تفاوت های ظریف در هر ریف.


این Jabra نخبگان فعال 75t جوانه ارائه دهنده نویز با مهر و موم خود را محکم در گوش خود را و آن را نشانی از یک کار خیلی خوب در خاموش کردن جهان خارج — آنها موفق به نگه داشتن من سرگرم حتی در حالی که جارو در اطراف خانه. HearThrough حالت نیز قابل توجه آن تغذیه صداهای خارج به تجربه گوش دادن خود را با وضوح و کاملا بدون لگ. هر چند شما هنوز هم نیاز به حجم کمی پایین اگر شما امیدواریم که برای شنیدن مکالمات و یا تامر سر و صدا در محیط زیست است.
کاهش سر و صدا از Jabra نخبگان فعال 75t در مقابل اپل AirPods نرم افزار بسیار قابل مقایسه — هر دو را به طور مشابه به خوبی هر چند اپل استفاده می کند فعال لغو سر و صدا برای اضافی که سکوت است. بیشتر در خارج از صداها خاموش هستند و یا حداقل به شدت گنگ و مبهم. Big tits, over-ear headphones مانند سونی WH-1000XM3 هنوز فراموش ارائه هر چه بهتر لغو سر و صدا که تقریبا سکوت تا از بلندترین صداهای اما این کاملا متفاوت نوع محصول.

دکمه های روی نخبگان فعال 75t earbuds هستند و نه قابل برنامه ریزی (در زمان نوشتن این) اما شما باید تمام کنترل های اساسی شما نیاز دارید. تک دکمه و دو دکمه در سمت راست جوانه را بازی رسانه ای و تماس های گوشی خود را از دستیار صوتی بود. اقدامات مشابه در سمت چپ جوانه را ضامن HearThrough حالت و جست و خیز به آهنگ بعدی. شما کنترل حجم با نگه داشتن دکمه سمت چپ برای حجم پایین حجم بالا.

عمر باتری


نخبگان فعال 75t عمر باتری است که به طور جدی قابل توجه است. Jabra رسما ادعا می کند تا 7.5 ساعت از earbud زندگی و تا 28 جمعی ساعت در هنگام استفاده از شارژ مورد آنها را. همچنین صورت خود را با پشتیبانی از شارژ سریع, اگر شما نیاز به گرفتن برخی از آب در آن در پرواز است.

برای آنچه در آن ارزش, من شده است با استفاده از Jabra نخبگان فعال 75t به عنوان اصلی من مجموعه ای از گوشی برای گذشته 4 روز و من هر حال نمی باید برای پایان دادن به جلسه با توجه به تخلیه باتری. در واقع شارژ مورد باتری هنوز هم در 54 درصد.

به عبارت دیگر شما می توانید احتمالا یک هفته کامل با این قبل از نگرانی در مورد شارژ مورد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب