جعفر در مقابل صهیون: است Rookie سال یک بحث ؟

هر هفته Yahoo Sports' وینسنت حسن نیت را نشان می دهد رای خود را برای NBA عالی جایزه برای 2019-20 فصل است. آراء

توسط PATRIS-MUSIC در 8 مرداد 1399

هر هفته Yahoo Sports' وینسنت حسن نیت را نشان می دهد رای خود را برای NBA عالی جایزه برای 2019-20 فصل است. آراء بودند به دلیل قبل از راه اندازی مجدد فصل در والت دیزنی جهانی.

NBA Rookie of the Year مسابقه بازی به انتظارات و ترس همه پیچیده به یکی از دیدنی بسته است. زمان صهیون ویلیامسون آماده شد خود را در اواخر ژانویه اولین پیش بینی بود همسان تنها با یقین Ja Morant انجام بیش از اندازه کافی برای تضمین این جایزه.

در دسترس بودن تنها دلیل این نیست بازی متفاوت با ویلیامسون بازی فقط در 19 بازی. پنجره برای ویلیامسون احتمالا سرقت جایزه بسته که NBA اعلام کرد رای گیری خواهد بود بر اساس بازی های انجام شده قبل از خاموش شدن به دلیل افزایش New Orleans Pelicans تیم ساخت اواخر اجرا به صورت یک حذفی اسکله می تواند قانع کننده عامل در ویلیامسون به نفع.

اما Morant — یک -5000 مورد علاقه را به نفع خود جایزه در BetMGM — هیچ جایزه تسلی بدون پیش فرض انتخاب شده است. بازی عمیق ترین موقعیت برای تیم ممفیس گریزلیز در تلاش برای گذار از یک هویت به دیگری نیست feat کوچک است. قبل از اینکه پیش نویس او اعلام کرد به یاهو ورزشی است که او را یک "نقطه خدا" عنوان این سایت متعلق به نادر چند که متعلق به تاریخ و تحویل او به طور متوسط 17.6 امتیاز و 6.9 کمک می کند.

NBA Rookie of the Year candidates Zion Williamson, left, and Ja Morant greet each after a game in January. (AP Photo/Gerald Herbert)
NBA Rookie از سال نامزد صهیون Williamson چپ و جعفر Morant خوش آمد می گوید هر یک پس از یک بازی در ماه ژانویه است. (AP Photo/جرالد هربرت)

اگر چه بلند و باریک او می شود به خط با سهولت به گزاف گویی به پایان بر بالای تخت-footed bigs و پهلوانان را به خوبی قبل از فیزیک ادعا می کند که او باید. او بلوز است که به اندازه کافی قابل اعتماد (36.7 درصد از سه) که مدافعان نمی توانید اسلاید در زیر صفحه نمایش و آن را تنها بیشتر سازگار از طریق زمان و تجربه است.

بیشتر چه, او در بازی, برنده, بسکتبال, یک عامل سازگار با تمام سه بازیکن روی رای: Morant Williamson و گرمای میامی را Kendrick Nunn. گریزلیز' اولین پیروزی در دیزنی حباب خواهد شد بازی خود را به کل از فصل گذشته یک نتیجه مستقیم از مردی که کنترل اکثر اموال و منجر به یک تیم جوان است که در حال حاضر دارای هشتم بذر در کنفرانس غرب.

من نفر دوم کسی است که حتی در سال 2019 پیش نویس کلاس رفت undrafted در سال 2018 و امضا شد و چشم پوشی همیشه قبل از بازی با رزمندگان طلایی امور خارجه در سال 2018: Nunn.

او 112 امتیاز در پنج بازی یک رکورد برای یک undrafted بازیکن و لیگ ،

گرما امضا او در پایان فصل گذشته و او اولین بازی خود را در این سال بازکن با به ثمر رساندن 24 برابر Morant در 19 نقطه گرما برنده شوید. کوچکتر از یک گارد تیراندازی در 6-پا-2 اما داشتن یک کردن گارد ذهنیت گرما یک محل برای او 15.6 امتیاز در هر بازی در یک منحصر به فرد راه اندازی.

او را پرخاشگر و قوی به اندازه خود و با توجه به "پیشرفته" سن 24 انتقال به نرم افزار بازی نبود به عنوان دشوار است اگر چه آن را سخت به پروژه خود را در دراز مدت سقف. اما گرما نیست یک لباس سنتی به رهبری جیمی باتلر و بم Adebayo.

پشت ساقی به آنها نمره توسط کمیته و Nunn است مناسب به عنوان یک نویسنده را قادر می سازد مربی Erik Spoelstra را Goran Dragic کردن زمین برای ایجاد ثبات در واحد دوم. Nunn شکار از طریق خط و قوی حیله گر دان.

چگونه لیگ میکشد تا به او و او چگونه تنظیم جالب خواهد بود, اما او به نظر می رسد که جای خود را با یک ragtag میامی تیم خواهد شد که سخت در حباب حذفی راه اندازی.

و با عذر خواهی به شارلوت P. J. واشنگتن ممفیس " براندون کلارک و Nunn هم تیمی تایلر Herro Williamson, باعث می شود من رای.

او بیش از حد وسوسه انگیزی به چشم پوشی است.

برق او تولید است به طوری ملموس به عنوان شاهد در اولین بازی خود برابر سن آنتونیو اسپرز زمانی که او رفت 4-برای-4 از سه و تا به حال Gregg Popovich احساساتی.

این سابقه تاریخی برای ویلیامسون مورد تقویت شد تا حدودی به تازگی هنگامی که جوئل Embiid ساخته شده خود را مدتها در انتظار اولین بازی پس از دو سال در قفسه و فقط 31 بازی در 2016-17. Embiid تاثیر غیر قابل انکار بود تقریبا تبدیل به یک 20-10 ماشین به سختی در دقیقه 25 یک شب کنار هم قرار دادن ترین آماری چشمگیر فصل از هر گونه "rookie." اما او به پایان رسید و سوم پشت سر هم تیمی داریو Saric و برنده مالکوم Brogdon اما garnering بیشتر در مکان دوم رای از Saric.

در حال حاضر تاریخ ثابت کرده Embiid به یک ستاره اما این نباید به بازی به عنوان بسیاری از شرکت در رای گیری به دلیل آن نیست در مورد طرح اما تولید. اما ویلیامسون تولید در مدت زمان محدود نباید نادیده گرفت: 23.6 امتیاز و 6.8 ریباند در 29.7 دقیقه در هر بازی.

او واجد شرایط خود بازیکن امتیاز بهره وری شده خواهد بود 12th, در مقابل Trae جوان و درست پشت سر نیکولا Jokic. بسیار شبیه Morant او می دهد پلیکان امید به حال و آینده. ویلیامسون کار در اطراف لبه باعث می شود او را یک نامزد آینده به بازی بازی های کوچک-توپ مرکز و خود بازی نمی مانع براندون Ingram ترین بهبود بازیکن مبارزات انتخاباتی به عنوان Ingram هنوز هم به طور متوسط بیش از 21 یک شب در 16 بازی با هم.

ریتم او توسعه یافته با Jrue تعطیلات و ساق پوش, جوراب توپ باعث می شود بازی حتی بیشتر جذاب است چرا که او نه قصد تسلط بر توپ است اما اتصالات در.

فقط خود را صرف حضور تساوی توجه زیادی بر روی زمین حتی اگر او یک تیرانداز که از آن باز می شود فرصت برای هر کس دیگری.

تنها وجود دارد اما آنقدر فضا برای یک بازیکن که در عمل در حاشیه, اما وجود دارد مقدار نامحدودی در هوا. و جایی که او باعث می شود پول خود را — و تساوی ترس است.

او ورزشکاری باعث می شود او هر دو یک کابوس برای محافظت و به چشم پوشی است. این باعث می شود تیم های حساب برای او مهم نیست که در آن او است حتی اگر آن را روشن او هنوز هم بدانند همه چیز در این سطح.

او بازی نمی کند به اندازه کافی برای برنده شدن Rookie of the Year اما با بازی بیش از حد لعنت به خوبی زمانی که او در دسترس بود به چشم پوشی است.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de