است که به NBA انجام درست است ؟ کسی چه می داند ؟

NBA تلاش برای نخ سوزن با به طور فزاینده ای دست لرزان.رزرو ما تا به حال در مورد از سرگیری این 2019-20 فصل در طو

توسط PATRIS-MUSIC در 29 خرداد 1399

NBA تلاش برای نخ سوزن با به طور فزاینده ای دست لرزان.

رزرو ما تا به حال در مورد از سرگیری این 2019-20 فصل در طول coronavirus همه گیر شده اند تقویت شده توسط یک عدالت اجتماعی جنبش است که بازیکنان تقسیم بر اینکه آیا یا نه بازی بسکتبال بهترین خدمت به علت, در حالی که همه در لیگ حرکت full steam ahead در بازگشایی طرح پر از نگرانی.

Brooklyn Nets سوپراستار Kyrie Irving مطرح خود را از دست همکاری با لس آنجلس لیکرز گارد اوری بردلی و دیگران برای هماهنگ کردن یک تماس است که به صدای به حدود 20 درصد از این لیگ بازیکن است. آنها در مورد تمام مسائل شما ممکن است انتظار, ایمنی و بهداشت در میان آنها است. در نهایت ایروینگ روشنی مخالفت خود را با از سرگیری این فصل با استناد به یک میل به مبارزه با نژادپرستی نظاممند در جامعه خود را.

و ایروینگ شده است برای تخطئه موضع خود را با طیف وسیعی از برجسته NBA صدای از جمله فعلی و سابق بازیکنان. مت بارنز پیشنهاد ایروینگ "bulls---ing" و کندریک پرکینز به نام All-Star point guard یک "انحراف" از نژادی و بی عدالتی است که همچنان به طاعون کشور اعتراض.

در جای دیگر, Stephen A. Smith ضمنی ایروینگ با استفاده از فعالیت های اجتماعی "به عنوان بهانه ای برای نشان دادن به کار" و ESPN گزارش "ایروینگ به نظر می رسد شخص برخورد" با بسیاری از ستاره های بزرگ که در سمت چپ او یک تماس که در آن آنها به اتفاق آرا حمایت از سرگیری این فصل است. LeBron James شد و در میان آنها ترجیح می دهند مرحله جهانی که بازگشت به بازی را فراهم می کند به عنوان یک پلت فرم برای حمایت از ضد نژاد پرستی باعث می شود.

"همانطور که تاریخ نشان می دهد که رهبران گاهی اوقات تبدیل به خود خدمت و فراموش کردن مردم است که آنها قرار است به نمایندگی از" لس آنجلس لیکرز مرکز دوایت هاوارد در بیانیه ای گفت به ورزشی ظاهر می شود به تراز خود را بیشتر با ایروینگ از جیمز در بازجویی به سیستم. "برخی از رهبران حتی استفاده از ترس و ارعاب به مطمئن شوید که آنها خدمت خود را در برنامه های خود در حالی که فراموش کردن احساسات مردم خود را. ...

"به عنوان رادیکال به عنوان Kyrie ممکن است صدای او است که 100 درصد درست است," او اضافه شده است. "ما دیگر برده به طوری که هر مرد حق دارد به شفافیت به منظور ایجاد صدا گیری. و به عنوان اوری گفت: "در تصمیمات ما را مطمئن شوید که ما به فکر همه به صورت جمعی و نه حرکت بر اساس خودخواه دستور کار است."

اگر ایروینگ است طرد برای جسارت به سوال NBA بازگشت در طول یک بیماری همه گیر و جهانی ناآرامی های اجتماعی — دوست دارد که مردم تجربه کرده اند در نسل — چقدر که در خدمت به سرکوب صدای پایین-مشخصات بازیکنان که ممکن است مردد به بازگشت ؟ وجود فشار زیادی از هر دو مالی و نظر جمعی برای عدم superstars به سقوط در خط.

نگه داشتن در ذهن است که ESPN نیز دارای منافع مقرره در NBA بازگشت به عنوان انجام تمام بازیکنان به خصوص جیمز که وارد برگشتی به عنوان مورد علاقه را به نفع خود چهارم مسابقات قهرمانی و بیشتر میراث او.

بازیکنان که نه گزارش باقی مانده از این فصل خواهد پرداخت نمی شود در خود نبود. با این حال بازیکنان در هشت قرعه کشی تیم های دعوت نشده به شرکت پرداخت خواهد شد به عنوان بازیکن مصدوم از جمله ایروینگ. حداقل نیمی از 22 تیم از سرگیری فصل هیچ شانسی برای برنده شدن یک قهرمانی که باید نگران NBA به عنوان دور به عنوان با کیفیت از رقابت و خطر غیر ضروری نگران هستند.

وجود دارد مشروع بحث بود در مورد اپتیک از بازیکنان بسیاری از آنها شده اند در خط مقدم از سراسر کشور تظاهرات برگزاری برای سرگرم کردن توده ها در معرض خطر جدی هر دو به سلامت خود و منحرف از خود جنبش اجتماعی و اعتباری به ایروینگ برای داشتن این مکالمه.

Finishing the 2019-20 season puts NBA commissioner Adam Silver in an almost impossible situation. (Zach Gibson/Getty Images)
اتمام 2019-20 فصل قرار می دهد NBA کمیسر آدم نقره در تقریبا غیر ممکن است وضعیت. (ژاک گیبسون/گتی ایماژ)

کمیسر NBA آدم نقره straddled حصار در مورد این موضوع در مصاحبه با ESPN نشان می دهد بسکتبال قادر به منحرف مخاطبان خود از COVID-19 در حالی که نه منحرف از عدالت اجتماعی است.

"ما احساس می کنیم این است که آنچه ما انجام می دهیم" نقره گفت: طول شبکه بازگشت به ورزش به ویژه در شب دوشنبه. "ما با قرار دادن در بسکتبال NBA. ما فکر می کنیم که برای کشور آن خواهید بود یک استراحت از مشکلات بسیار زیاد مردم در برخورد با زندگی خود را در حال حاضر و من هم فکر می کنم از نظر عدالت اجتماعی و مسائل آن خواهید بود یک فرصت برای بازیکنان NBA در جامعه بیشتر برای جلب توجه به این مسائل است."

نقره لزوما اشتباه نیست. من حتی در مورد NBA فرصت برای تبدیل شدن به یک صدای پیشرو در عدالت اجتماعی جنبش در حالی که انجام یک چگال فصل در ماه های منتهی به انتخابات ریاست جمهوری. اما در سمت تلنگر است که به سکه که برادلی موجز بیان شده به ESPN.

"بدون در نظر گرفتن چقدر پوشش رسانه ای دریافت خواهد شد صحبت کردن و بالا بردن آگاهی در مورد بی عدالتی اجتماعی کافی نیست,"' برادلی گفت: ESPN. "ما که خود محور به این باور هیچ کس در جهان آگاه است از نژاد پرستی در حال حاضر ؟ که به عنوان ورزشکاران ما در حل مسائل واقعی با استفاده از سیستم عامل های ما به صحبت می کنند ؟

"ما نیازی به گفتن بیشتر," او اضافه شده است. "ما نیاز به پیدا کردن یک راه برای دستیابی به بیشتر. اعتراض در طول یک سرود تیشرت فوق العاده است اما ما نیاز به اقدامات واقعی بودن را در به کار می کند."

بازیکنان ائتلاف که ایروینگ و برادلی تاسیس شده است و بنا به گزارش ها هنوز هم در انتظار کلمه تا چه حد NBA است که مایل به رفتن به دیدار با انتظارات خود را که شامل صاحبان حمایت مالی از عدالت اجتماعی و علل و بیشتر نمایندگی در مدیریت و مشارکت با سیاه و سفید متعلق به کسب و کار.

آنچه ما در حال حاضر می دانیم که چگونه NBA را مانند نگاه کنید اگر آن را برمی گرداند به عنوان انتظار می رود در جولای 30 در اورلاندو ، چندین رسانه گزارش در عمق 100-plus-صفحه سند به لیگ برتر ارسال شده به تیم در روز سه شنبه ترسیم آن ایمنی و بهداشت برنامه ریزی برای میزبانی بیش از 300 بازیکن در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر از جمله هتل ها که در آن هر تیم خواهد ماند و برنامه های روزانه برای بازیکنان در مپ کردن به ساعت. مصرف که اخبار را هیچ نعمت به این استدلال که بی سابقه "دنیای واقعی"به سبک رویداد ورزشی خواهد شد و نه منحرف کردن اذهان از مسائل اجتماعی.

در علاوه بر این به نگرانی های امنیتی که ممکن است بوجود می آیند از همه دانستن که در آن و زمانی که همه بازیکنان می تواند در هر دقیقه از هر روز NBA سفت و سخت ایمنی و بهداشت پروتکل افزایش چند سوال. بازیکنان را گزارش آزمایش می شود "به طور منظم" است که ممکن است ترجمه نمی کنید برای روزانه تست ما یک بار می رود. در ضمن حباب خواهد شد از ویژگی های دیزنی کارمندانی که بنا به گزارش ها نمی خواهد در معرض همان سطح از تست به عنوان به خوبی به مردم ارائه خدمات شخصی از موهایشان به پدیکور. برخی از حامیان مالی را حتی گزارش شده بود قادر به حضور در بازی که به نظر می رسد حداقل خطر لازم است.

بازیکنان می توانید شروع به میزبانی دوار لیست مهمان در هتل ها پس از دور اول پلی آف. والت دیزنی جهانی پارک تفریحی نیز برنامه ریزی برای شروع آن مرحله به مرحله بازگشایی برای عموم در جولای 11.

با توجه به ورزشی, بازیکنان ممکن است "تیم حمایت گردش (رستوران قایق رانی, بازی بولینگ, ماهیگیری, گلف) دسترسی به تجربه NBA, دیزنی, قلمرو حیوانات دیزنی وحشی آفریقا بازحمت حرکت کردن." بازیکن نمی تواند در غیر این صورت ترک حباب مگر اینکه آنها می خواهند به موضوع خود را به اجباری 10 روز قرنطینه و همسالان خود می توانید گزارش مشکوک به نقض مقررات ناشناس تدریس خصوصی در خانه.

وجود دارد تمام انواع فعالیت های موجود است که به نظر می رسد به تناقض های مختلف اقدامات ایمنی. بازیکنان این گزارش نمی تواند داشته باشد ویلچرهای گلف و یا به اشتراک گذاشتن توپ گلف, اما آنها می تواند رفتن به سلمانی و بازی پینگ پنگ در برابر هر یک از دیگر. آنها می توانید کارت را با هم تا زمانی که آنها پرتاب کردن کارت در پایان. مربیان در ردیف جلو نمی نیاز به پوشیدن ماسک, اما مربیان نشسته در ردیف دوم انجام دهد.

و ما هنوز برای رسیدن به مبرم ترین نگرانی های بهداشتی: نه تنها بازیکنان تواند در افزایش خطر آسیب در یک چگال فصل آنها در حال بازی یک ورزش تماس قرار می دهد که آنها را در مجاورت نزدیک به هم تیمی و مخالفان در شیوه و در بازی. همه این اتفاق می افتد در یک شهرستان است که شاهد یک افزایش قابل توجهی در coronavirus موارد پس از دولت بازگشایی اقتصاد خود را قبل از دیگران.

این به طور فزاینده ای احساس می کند مانند آن است که یک ماده از اگر NBA می توانید این کشش را بدون حادثه اما چقدر مهم است که حادثه خواهد بود. آیا هر یک از آن را به ارزش آن است که حداقل یک سوال ایروینگ می خواهد جواب همه نه فقط ستاره های بزرگ و صاحبان که دارند بیشتر در معرض خطر اگر در این فصل هرگز به پایان می رسد.

– – – – – – –

بن رهربچ تحریریه برای یاهو ورزشی. یک نکته? ایمیل او را در rohrbach_ben@yahoo.com و یا در توییتر دنبال او! Follow @brohrbach

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب