NBA پتانسیل بازگشت حتی محتمل?

بیشتر ما با شنیدن در مورد NBA در حال توسعه برنامه ای برای بازگشت این تابستان سخت تر از آن برای تلفن های موبایل

توسط PATRIS-MUSIC در 2 خرداد 1399

بیشتر ما با شنیدن در مورد NBA در حال توسعه برنامه ای برای بازگشت این تابستان سخت تر از آن برای تلفن های موبایل به جلو.

هنگامی که آخرین ما تحت پوشش در حال رشد خوش بینی در اطراف سرگیری 2019-20 فصل مشخص شده ما در لیگ از تغییر مطلق ایمنی برای کاهش خطر در چهره یک استارک مالی چشم انداز است. NBA است که هنوز هم در حال توسعه طرح خود را برای آنچه بسکتبال ممکن است مانند نگاه در میان بیماری همه گیر کوروناویروس اما حرکت همچنان نسبت به crowning یک قهرمان. در عین حال هر یک موج جدید اطلاعات تنها باعث بیشتر سوالات در مورد حساسیت بازی را تحت تهدید بسیار مسری و کشنده است.virus.

با توجه به ESPN آدریان Wojnarowski و ژاک لاو, NBA کمیسر آدم نقره ای است که انتظار می رود به مجموعه دستورالعمل "در اطراف ژوئن 1" برای تیم شروع به یادآوری بازیکنان از سراسر جهان به عنوان یک گام اولیه به سمت از سرگیری فصل "مدتی قبل از پایان ماه ژوئیه" به احتمال زیاد در لاس وگاس و اورلاندو. که می تواند بنا به گزارش ها شامل کمک از دولت فدرال در یادآوری بازیکنان از خارج از کشور.

این روند خواهد شد بنا به گزارش شامل دو هفته دوره قرنطینه برای ورود بازیکنان از بازارهای دیگر و پس از یک یا دو هفته فرد جلسات تمرین و دو یا سه هفته تیم اردوگاه های آموزشی. به طور منظم-فصل slate هنوز روی میز است اما NBA حداقل خواهد بود برای تکمیل کامل حذفی, برنامه, در گزارش های متعدد. اگر لیگ است که هنوز هم تمایلی به تمدید فصل جاری بسیار بعد از روز کارگر که برگ حدود شش تا هشت هفته به جایزه لری اوبراین جایزه.

ممکن است ما به عنوان مشخص شده در دو ماه پیشنهاد که مورد نیاز به صورت مختصر سری حذفی که منجر به هفت بازی فینال اما تیک تاک ساعت است و آن را می تواند متوقف شود و دوباره در هر زمان. ژوئن 1, سقوط یک هفته از شنبه, و تیم در حال حاضر در حال غافل که از کجا و چگونه آنها می توانند برای پر مخاطره بسکتبال ساخته شده بیشتر پر فشار توسط این امکان که COVID-19 می ستمگري, فهرست اسامی و خانواده.

حتی اگر برنامه لیگ هر بازی حذفی رفت و برگشت است که نیاز به چهار هفته است. که اتفاق می افتد نیست. خطر آسیب در طول هر برنامه است که به خوبی مستند شده و مطمئنا بدتر به زودی پس از تمدید اخراج. در شرایطی از سفر تیم های دیگر نیاز به دو یا بیشتر از دو روز بین بازی حذفی اما برای یک محصول مطلوب به عنوان چند پشت به پشت ممکن است که هنوز هم بهتر اگر نه اجباری.

که گسترش به پلی آف نزدیک تر به خوردن تمام پنجره بین ژوئیه و سپتامبر با فرض اینکه همه می رود با توجه به طرح. خبر بد هم برای انجام NBA 70-بازی تعهد به ورزشی منطقه ای شبکه و چند کنفرانس غرب تیم هنوز هم در تعقیب ممفیس گریزلیز برای هشتم بذر.

این همه فرض موج دوم ویروس یا داخلی و یا خارجی ندارد نیروی NBA برای ضربه زدن به دکمه مکث در 2019-20 کمپین دوباره که به ارمغان می آورد ما را به مانع دیگری مواجه لیگ.

LeBron James has reportedly begun to work out with his Lakers teammates already. (Brian Rothmuller/Icon Sportswire via Getty Images)
LeBron James به گزارش شروع به کار کردن با او لیکرز هم تیمی های در حال حاضر. (برایان Rothmuller/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در روز چهارشنبه لس آنجلس لیکرز جانباز جرد دادلی برداشته حجاب در برخی از دستورالعمل های برنامه ریزی شده در حال حرکت رو به جلو است. او تایید کرد بازیکنان خواهد بود "اجازه خروج" پردیس مانند محیط های ایجاد شده در زیر یک بازگشت-به-عمل سناریو. در یک نفس, دادلی گفت: "هر تیم یک [دنیس] Rodman" چه کسی معاشرت در خارج از ضرب المثلی NBA حباب و در دیگری او افزود: "وجود خواهد داشت فشار اضافه شده به برنامه به طور بالقوه ترک بنابراین شما نمی توانید COVID-19."

دادلی پیشنهاد لیکرز نیاز LeBron James و آنتونی دیویس به ماندن در NBA پردیس برای ترس از دست دادن یا به یک دو هفته ای قرنطینه در پلی آف است که تیم های دیگر به احتمال زیاد به دنبال کت و شلوار با بازیکنان ستاره. این واقعیت است که هر بازیکنی که socializes در جای دیگر می تواند گسترش ویروس به هم تیمی و مخالفان صرف نظر از مورد انتظار فراوانی در تست.

نه به ذکر این واقعیت است که جیمز او لیکرز هم تیمی ها و اعضای لس آنجلس کلیپرز ظاهرا در حال حاضر در نقض لیگ و دولت حکم برای پیوستن به دستورالعمل های ایمنی.

احتمال مثبت دیگر coronavirus آزمون در NBA را افزایش می دهد ما بیشتر بدانید در مورد یک پتانسیل بازگشت به فصل و با می آید که احتمال افزایش آن در داخل و خارج NBA محافل از جمله خانواده های بازیکنان و جوامع که در آنها معاشرت.

یکی از این جوامع به احتمال زیاد خواهد والت دیزنی جهان در اورلاندو ، بازیکنان خواهد شد و بنا به گزارش ها محدود عمدتا به هتل ها و سالن ها و مناطق ناهار خوری در یک مکان تعیین شده در داخل توچال اما انتظار این است که پارک تفریحی نیز می تواند بازگشایی در 20 درصد ظرفیت در آینده نزدیک.

که باعث ایجاد دو در معرض خطر محیط در یک شهرستان که به گفته نیویورک تایمز در حال حاضر ویژگی های چهارم-بالاترین مجموع از تایید COVID-19 موارد در دولت با 11th-بیشترین مرگ و میر — نگرانی که فلوریدا coronavirus داده ها ممکن است دستکاری شده اند به تسریع در بازگشایی.

آن است که تقریبا غیر ممکن به بازگشت در یک جدول زمانی که نمی کند نیز تاثیر منفی فصل آینده بسیار کمتر به انجام این کار بدون نگرانی های ایمنی جدی که باعث می شود شما تعجب می کنم اگر آن را باید ممکن باشد در همه.

– – – – – – –

بن رهربچ تحریریه برای یاهو ورزشی. یک نکته? ایمیل او را در rohrbach_ben@yahoo.com و یا در توییتر دنبال او! Follow @brohrbach

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن