iOS 14 نونما صفحه اصلی جستجو می تواند کمک به شما برای باز کردن برنامه های مخفی سریعتر

توانایی برای پنهان کردن کل صفحات در آی فون خود را به صفحه نمایش بسیار عالی حریم خصوصی ارتقاء بسته بندی شده به

توسط PATRIS-MUSIC در 17 تیر 1399

توانایی برای پنهان کردن کل صفحات در آی فون خود را به صفحه نمایش بسیار عالی حریم خصوصی ارتقاء بسته بندی شده به iOS 14. که گفت:, آن می تواند یک بیت از یک درد برای پیدا کردن و باز کردن برنامه های مخفی در آن صفحات در یک مد به موقع. خوشبختانه iOS 14 تا به یک راه حل که باعث باز شدن این برنامه به عنوان به خوبی به عنوان هر نوع دیگر سریع تر و راحت تر — و ما در حال صحبت کردن در مورد برنامه جدید کتابخانه.

در حالی که برنامه کتابخانه می تواند فقط یک ضربه تند وشدید زدن و یا دو دور که در آن شما می توانید فهرست برنامه مجموعه حرکت یک لیست از تمام برنامه های خود را و یا جستجو برای یک برنامه خاص تغییر ما در حال صحبت کردن در مورد می آید از نونما از ویژگی های جستجو که به شما امکان دسترسی از امروز مشاهده و یا با پایین کشیدن بر روی صفحه نمایش.

در نگاه اول جست و با این نسخهها کار درست مانند آن استفاده می شود به زمانی که می آید به پیدا کردن یک برنامه است. بر روی هر صفحه نمایش صفحه جلو و پایین بر روی صفحه برای باز کردن صفحه کلید مناسب برای جستجو. متناوبا راست کش رفتن به باز امروز مشاهده یا از اول صفحه اصلی, صفحه, صفحه نمایش قفل شما و یا مرکز اطلاع رسانی و سپس به ضربه بزنید نوار جستجو را آغاز کند. بعدی تایپ نام برنامه در و تماشای آن را به نظر می رسد به عنوان یک نتیجه.

بنابراین چه چیزی جدید به جستجو در iOS 14? اول, برنامه, مهمترین نتایج به جای تکمیل خودکار پیشنهادات. دوم در زیر قسمت جستجو برنامه برای اولین بار در نتیجه به نظر می رسد که در آن جعبه به عنوان شما نوع آیکون آن برجسته شده است. در اغلب موارد شما حتی نمی باید به نوع نام کامل نرم افزار فقط یک یا دو شخصیت به اندازه کافی است.

"OK?" شما در حال فکر کردن. "پس از آن برجسته شده است. چه معامله بزرگ است؟"

خوب است که ما را به سومین چیز جدید برای جستجو در iOS 14. به عنوان به زودی به عنوان شما نوع یک شخصیت به صفحه کلید شما خواهید دید که چه می شود "جستجو" کلید این است که در حال حاضر "به" کلید. و اگر شما نگاه از نزدیک در این زمینه جستجو کنید می بینید که برنامه برای اولین بار نتیجه نیز به نظر می رسد وجود دارد به صورت خودکار تکمیل شده و برجسته با کلمه "باز" در کنار آن. شیر "برو" و شما "باز کردن" app که برجسته شده در هر دو مکان.

که در آن است! پس از جستجو میدارد تا تمام برنامه های در آی فون خود را شما می توانید به سرعت جستجو برای برنامه های کاربردی ضربه بزنید ، سپس روی "برو" وقتی که iOS برجسته یکی از شما می خواهید.

آن را ساده و در عین حال راه شسته و رفته برای تسریع در فرایند جستجو و آن را با این نسخهها کار در همه چیز. حتی اگر جستجو را انتخاب کنید تا برنامه آن را برجسته بالقوه جستجوهای وب, تماس با ما, کلید های میانبر ، زمانی که iOS برجسته چیزی است که شما می خواهم به راه اندازی همه شما باید انجام دهید این است ضربه بزنید "برو."

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش تصویر و فایل های Gif با جیک Peterson/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب