پیچیدگیهای افتتاح اردوگاه آموزشی در همه گیر

KANSAS CITY, Mo. — با 2020 آماده می شود غیر معمول ترین فصل NFL در سال با توجه به COVID-19 همه گیر وجود دارد هی

توسط PATRIS-MUSIC در 31 تیر 1399

KANSAS CITY, Mo. — با 2020 آماده می شود غیر معمول ترین فصل NFL در سال با توجه به COVID-19 همه گیر وجود دارد هیچ کمبود ابهامات برای تیم به حرکت.

اما کسی که برای اولین بار به خستگی راه رفتن را از طریق بیابان و یکی از اولین تیم به انجام این کار است که دفاع از قهرمان سوپر باول Kansas City Chiefs که توسط طبیعت خود را به اردوگاه های آموزشی برنامه ریزی شده اند وظیفه خود را سازمان "COVID امن" بدون لوکس, تماشای, دیگر تیم NFL آن را انجام بیش از حد.

اشراف و Houston Texans شد اولین باشگاه به rookies های برنامه ریزی شده به گزارش روز دوشنبه. آنها همچنین در میان تیم اول به خود IDER (بیماری های عفونی و اورژانس) طرح تایید شده توسط NFLPA بیش از آخر هفته.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

از بعد از ظهر دوشنبه هفت تیم به حال خود IDER برنامه های مصوب این منبع گفت: "یاهو ورزشی. این یک قدم مهم برای کسانی که امید برای بازگشت به فوتبال پس از IDERs طرح مراحل و روش تیم را اگر شیوع رخ می دهد در داخل ساختمان. علاوه بر این طرح در حال حاضر در حال رد و بدل شده بین اتحادیه و لیگ که هر دو طرف در ادامه به چکش از مسائل مانند بهداشت و ایمنی پروتکل های تست و انتخاب ناشران پر جوخه گزارش می دهند. لیگ گسترده گزارش تاریخ برای همه غیر rookies های quarterbacks و مجروح بازیکنان ژوئیه 28 است.

در این میان تیم های مانند اشراف و تگزاسی هستند و وظیفه گرفتن فصل خود را آماده شروع یک فرایند است که هر تیم آغاز می شود acclimating خود پیوستند. در این راستا این ستاد نیز گرفته شده یک گام مهم برای رسیدن به توافق های شفاهی با تمام شش از پیش نویس انتخاب یک منبع گفت: "یاهو ورزشی.

Chiefs coach Andy Reid shared details of the team's training camp COVID-19 protocols on Monday. (Photo by Nick Tre. Smith/Icon Sportswire via Getty Images)
ستاد مربی اندی رید به اشتراک گذاشته جزئیات این تیم را در اردوگاه های آموزشی COVID-19 پروتکل در روز دوشنبه. (عکس نیک تره. اسمیت/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

ستاد مربی اندی رید که صحبت در زوم کنفرانس تلفنی با خبرنگاران محلی در دوشنبه مشخص شده چه کسانی rookies می توانید انتظار زمانی که آنها می رسند. رید آغاز شد و با اذعان به تلاش های از سر مربی ورزشی ریک Burkholder و مدیر تیم عملیات میچ رینولدز.

"آنها انجام یک کار فوق العاده از تنظیم همه چیز را به سعی کنید به COVID امن ما احتمالا می تواند" رید گفت. "بنابراین تا جایی که ما شروع میکنیم با شروع یک روز زن و شوهر از [COVID] تست برای بازیکنان; آنها را پشت به پشت آزمایشات است."

شروع چهارشنبه رید گفت: rookies های خود را physicals دریافت تجهیزات خود را مرتب کردن و تحقق رسانه تعهدات.

"وجود دارد یک زن و شوهر روز برای آن است که شما طول می کشد به مدت چهار روز در اینجا" رید گفت. "و پس از آن وجود دارد یک نقطه که در آن ما در حال رفتن به قادر به بچه ها [وزن]آسانسور و ملاقات با آنها و انجام یک پتانسیل خرید با آنها. این نوع از چگونه است که مجموعه و می رود که برای یک دوره طولانی از زمان است."

رید نشان داد او خوشحال بود با این تیم برای راه اندازی اردوگاه های آموزشی که برگزار خواهد شد در ستاد تیم تسهیلات به جای در میسوری غربی وزارت امور خارجه در دانشگاه سنت جوزف, میسوری که در آن اردوگاه است که به طور معمول برگزار می شود.

"ما در حال رفتن به انجام همه چیز را به بیرون از ورزشگاه" رید گفت. "راه آنها آن را راه اندازی کنیم می تواند یک تن از افراد اجتماعی فاصله بیش از ما به تیم فوتبال. آنها آن را کردم همه را با مانیتور و همه چیز دیگری است. هر اتاق رسانه تنظیم شده است. آنها تقسیم نوک پیکان ورزشگاه در نیمه بنابراین در یک نیمه دفاع است که در یک طرف و جرم است و در طرف دیگر. منظورم این است که واقعا چیزی به تماشای."

همانطور که برای COVID تست یک موضوع کلیدی را به عنوان دیگر لیگ بازگشته اند به بازی رید اشاره کرد که بازیکنان تست خواهد شد "اغلب" و اضافه شده است که بازیکنان و کارکنان با دسترسی به ساختمان نیز خواهد بود وظیفه با ساخت مطمئن شوید که آنها اقدامات احتیاطی را زمانی که آنها با و به دور از این تیم است.

Yahoo Sports تایید کرد یک طرفدار فوتبال بحث گزارش NFL و NFLPA رسیدن به توافق در آزمایش روزانه برای بازیکنان است.

"گوش دادن وجود دارد یک مسئولیت برای مربیان و بازیکنان را به مطمئن شوید که ما در رسیدگی به حق خودمان زمانی که ما دور از آن" رید گفت. "ما هنوز در حال رفتن به نگه دارید تا حد اجتماعی فاصله زمانی که ما می توانیم و آن را در یک تماس ورزشی ، زمانی که ما در تماس با ما در حال رفتن به نگه داشتن ما فاصله اجتماعی هنگامی که ما در حال بازی نیست و همه ما که راه اندازی شده است. ما قصد داریم به ما ماسک تنظیم و شستن دست ما و انجام تمام آن چیز اساسی. ما در حال رفتن به ماندن در بالای آن است."

از او پرسیدند که او انتظار دارد که تیم خود را در این زمینه به صورت چیزی شبیه یک تمرین رید گفت: از آن می تواند حداقل 10 سال به عنوان بازیکن باید برای بلند کردن وزنه و حضور در جلسات و احتمالا از طریق تکمیل فرم سفارش ابتدا.

"آنها در حال کار را از طریق این, اما آن خواهد شد در حدود هشت روز به پایان می رسد که تا حدود 10 روز خاموش" رید گفت. "این چیزی است که ما می دانیم در این نقطه و به نظر می رسد مانند یک جامد طرح اجازه می دهد تا بچه ها به سطح شیب دار بالا و دریافت خود را به جایی که آنها نیاز به."

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن