لطمه می زند خیلی خوب: عقاب ساخته شده در QB

توسط Kevin کولیکی از بحث برانگیز ترین انتخاب از سال 2020 پیش نویس NFL بود Philadelphia Eagles مصرف کارفرمایی J

توسط PATRIS-MUSIC در 14 اردیبهشت 1399

توسط Kevin کول

یکی از بحث برانگیز ترین انتخاب از سال 2020 پیش نویس NFL بود Philadelphia Eagles مصرف کارفرمایی Jalen لطمه می زند و در دور دوم با 53 و به طور کلی انتخاب. عقاب در حال حاضر باید کارسون Wentz خود را به عنوان احتمالي حق رای دادن کارفرمایی 27 ساله که به تازگی امضا $128 میلیون قرارداد.

مشکل با جمعی ارزیابی لطمه می زند و انتخاب کنید که چگونه بسیاری مشاهده کارفرمایی موقعیت خارج از باینری لنز: شما یا باید یک حق رای دادن کارفرمایی و یا شما نمی. این فلسفه فرض بر این است که اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به یک جامد استارت شما باید متمرکز بر استفاده از رایگان آژانس و پیش نویس سرمایه برای تقویت این فهرست در اطراف او و هیچ چیز دیگری. این واقعیت است که یک کارفرمایی مانند رایان Tannehill می تواند از حق رای دادن چهره به تجارت تراشه و بازگشت به بالا پرداخت می شود استارت در این دوره از چند سال. وجود سطح عدم قطعیت با هر کارفرمایی.

به جای چک کردن جعبه و با فرض موقعیت پر شده است و تیم باید به طور مداوم ارزیابی آنچه که باید در حوزه کارفرمایی و بهترین روش برای افزایش شانس خود را از داشتن بالاترین سطح از بازی. بیش از حد بسیاری جلوی دفاتر مایل به نشستن و امیدواریم که quarterbacks نشان داده اند که چشمک می زند تبدیل خواهد شد به طور مداوم بازیکنان نخبه حتی اگر احتمال هرگز بالا و کاهش هر فصل.

در نهایت لطمه می زند و اکتساب است در مورد optionality در مهم ترین موقعیت در فوتبال است.

Oklahoma quarterback Jalen Hurts was a controversial second-round choice by the Philadelphia Eagles. Here's why the pick made sense. (Photo by Ron Jenkins/Getty Images)
اوکلاهما کارفرمایی Jalen لطمه می زند, بود, بحث دور دوم انتخاب توسط فیلادلفیا ایگلز. اینجا چرا انتخاب ساخته شده حس. (عکس توسط Ron جنکینز/گتی ایماژ)

عقاب افزایش شانس نخبگان QB بازی

Wentz شده است جامد NFL quarterback پس از انتخاب شدن با شماره 2 به طور کلی انتخاب در سال 2016. او نشان داد وعده به عنوان یک تازه کار بود و بازی در یک MVP سطح قبل از آسیب دیدگی در سال 2017, شده است و در 11-15 محدوده میان quarterbacks با توجه به PFF عبور نمرات دو فصل گذشته. او چهار سال از NFL عملکرد به ما اعتماد به نفس او را بالا متوسط کارفرمایی اما نه لزوما نخبگان.

لطمه می زند یک مدعی قوی تر برای تبدیل شدن به نخبگان کارفرمایی از بیشتر فکر می کنم به خصوص برای یک چشم انداز موجود در خارج ، لطمه می زند و بسیار موفق بود و در فصل نهایی در اوکلاهما با 70 درصد تکمیل درصد 12.2 تنظیم متری در هر تلاش و PFF نمره قبولی تنها کمتر از شماره 1 به طور کلی انتخاب جو نقب زدن در میان پیش نویس quarterbacks. شما می توانید موضوع را با او در اواخر برک آوت اما quarterbacks مانند راسل ویلسون نشان داده اند آن را ممکن است به نوبه خود در اواخر برک آوت به نخبگان NFL حرفه ای.

ترکیبی از لطمه می زند' تاریخچه گسترده به عنوان یک استارت چشم ظاهر آمار و قوی نمرات رهبری تعدادی از مدل های مختلف به این نتیجه لطمه می زند اتحاد نخبگان صعودی. دانشگاه ما-تا-نرم افزار پیش بینی کرده اند لطمه می زند و به عنوان دومین کشور پیش بینی شده کارفرمایی در زیر تنها نقب زدن و بالا توا Tagovailoa.

فیلادلفیا می بیند پتانسیل بیش از حد. سر مربی داگ Pederson گفت: در عقاب' post-پیش نویس کنفرانس تلفنی که آنها را ببینید Lamar جکسون به عنوان یک نمایشگاه کامپیوتر برای لطمه می زند — و ارشد توهین آمیز مشاور مارتی Mornhinweg بود که با کلاغ زمانی که آنها را انتخاب جکسون بود که با نفوذ در تصمیم گیری.

کلید درک ارزش اضافه کردن لطمه می زند و درک است برآورد و طیف وسیعی از نتایج برای quarterbacks. ما پروژه های سیستم که Wentz خواهد شد به احتمال بسیار زیاد حداقل به طور متوسط کارفرمایی (92 درصد احتمال) توسط NFL استانداردهای اما آنها کمتر خاص او بود بالا-12 (60 درصد) و یا از بالا به شش کارفرمایی (20 درصد).

اگر فرض کنیم لطمه می زند و نیم است به احتمال زیاد به عنوان Wentz به بالا-12 و یا بالا و شش کارفرمایی است که معقول و منطقی بر اساس احتمالات در دانشگاه های ما-تا-نرم افزار مدل و QBASE, اضافه کردن او به کارفرمایی اتاق با Wentz افزایش احتمال که عقاب باید بالا-شش کارفرمایی از 20 درصد به 28 درصد است. از نظر پیدا کردن یک بالا-12 کارفرمایی, the Eagles' احتمال با هر دو quarterbacks افزایش می یابد از 60 درصد به 72 درصد است.

این افزایش را به خوبی به ارزش سرمایه گذاری 53 و انتخاب کنید. بالا quarterbacks تولید یک تا سه برد بیش از میانگین quarterbacks با توجه به ما برنده بالاتر از متوسط متری در حالی که این محدوده برای بهترین غیر quarterbacks در حدود 0.3 تا 0.7 برنده است.

فراگیر درس? شما نباید قفل خود را به هر کسی اما واقعا نخبگان در موقعیت. بهترین راه برای افزایش سقف برای عملکرد تیم است و برای رسیدن به نخبگان کارفرمایی و بیشتر تیم ها باید ساخت moves like the Eagles برای افزایش شانس داشتن یک, حتی اگر آنها به صرف پیش نویس سرمایه و قابل توجهی کلاه فضایی در موقعیت.

لطمه می زند دستیابی به عقاب گزینه برای شرایط پیش بینی نشده. اگر Wentz نتواند آنها را یکی دیگر از کارفرمایی با یک شانس بزرگ برای موفقیت است. اگر لطمه می زند outplays Wentz در عمل و آنها می خواهند به ایجاد تغییر در یک سال عقاب احتمال قوی تجارت ارائه می دهد برای Wentz. و اگر Wentz مجروح می شود آنها بالقوه در سطح بالا و پشتیبان گیری (عقاب می دانم که یک چیز یا دو مورد آن).

حتی اگر Wentz ریباند به 2017, فرم می شود نخبگان کارفرمایی و باقی می ماند سالم و عقاب باید گزینه ای را برای استفاده از لطمه می زند و به عنوان یک نسخه بهبود یافته از دیگر کارفرمایی است که نام در سرفصل های این هفته است.

Jalen لطمه می زند می تواند یک مرد ثروتمند Taysom هیل

لطمه می زند انتخاب شده است در مقایسه با هزینه های mid-دوم-طفیلی در Taysom تپه که فقط 41 جرقه بزند در کارفرمایی طی دو فصل New Orleans Saints اما فقط دریافت یک 21 میلیون دلار فرمت. وجود دارد مقدار زیادی از دلیل به این باور است که لطمه می زند و به ارمغان می آورد بسیار بیشتر به جدول از تپه حتی در یک نقش محدود.

سابق undrafted عامل آزاد شد رقابت برای جرقه بزند عمدتا با Drew Brees دوم-کارآمد ترین عبور کارفرمایی توسط انتظار امتیاز اضافه شده (EPA) در NFL دو فصل است. جرم را تولید نمی کند در یک Brees-مانند سطح تپه تحت مرکز آن هم بد نیست.

برای بازیکنان با حداقل 100 QB snaps دو فصل هیل تیم سازمان حفاظت محیط زیست در هر بازی بود چهارم بالاترین در لیگ, در حالی که Wentz شد 21. البته 104 نقش هیل یک نمونه محدود اما وجود دارد برخی از شواهد که مقدسین جرم نیست, بسیار رنج می برند هنگامی که او در پشت مرکز.

Taysom Hill was effective at quarterback, albeit in a very limited sample size. (Pro Football Focus)
Taysom تپه موثر بود در کارفرمایی البته بسیار محدود و حجم نمونه. (طرفدار فوتبال تمرکز)

پرستاران جرم با تپه در کارفرمایی شد موثر ترین در کوتاه yardage شرایط و در نزدیکی خط دروازه مناطق که در آن لطمه می زند و همچنین می تواند رشد و آن را موثر تر عبور کنید. تحقیقات همچنین نشان داده است که در 2 نقطه تبدیل کارفرمایی سراسیمه خیلی بالاتر میزان موفقیت بیش از هر نوع دیگر از اجرا و یا منتقل می کند.

پس عقاب قطعا می تواند استفاده از لطمه می زند در راه های موثر. و این دلیل است که آنها تا به حال شجاعت به یک حرکت جسورانه برای او.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن