هوبارد در معرض خطر "همه چیز" برای کمک به Gundy

زمانی که Oklahoma State ستاره tailback Chuba هوبارد علنا به نام خود مربی مایک Gundy و اساسا تهدید به تحریم این

توسط PATRIS-MUSIC در 7 تیر 1399

زمانی که Oklahoma State ستاره tailback Chuba هوبارد علنا به نام خود مربی مایک Gundy و اساسا تهدید به تحریم این برنامه پس از Gundy عکس گرفته شده در این تی شرت از راست, شبکه خبری او بیش از دفاع از خود در بازیکنان جنبش حقوق در فوتبال کالج است.

ممکن است او را نجات داد Gundy حرفه ای.

شاید ناخواسته هوبارد و دیگر بازیکنان در داخل کابوی برنامه سوار بر یک پروژه دلهره آور که هیچ ایالتی اوکلاهما رئیس جمهور عضو هیئت مدیره یا مدیر ورزشی علنا اقدام به ذخیره مایک Gundy از خود است. اساسا هوبارد اعتراض عمومی مجبور است Gundy به گام های قابل توجهی در رشد و تکامل به دوران مدرن با پرداختن به کمبود که دیگر OSU رهبران اجازه مارپیچی برای بیش از یک دهه است.

"برخی از مردم نیاز به آموزش" هوبارد گفت: در یک ESPN video. او افزود: "من قصد دارم به انجام بهترین من برای آموزش او و انجام بهترین من به Oklahoma State یک برنامه بهتر برای همه ورزشکاران است."

از طریق مصاحبه با Oklahoma State, بازیکنان, ورزشی, مقامات اداره و بررسی اسناد و مدارک و نوشته شده ارتباطات درون برنامه ورزشی یاهو آموخته است که هوبارد و همسالان خود را صرف هفته گذشته تعیین Gundy را کمبود. در انجام این کار آنها رنگ یک پرتره از یک مربی چندان دور از برنامه های خود و مصرف شده توسط خود نفس است که او می خواهم از دست رفته تماس با تیم خود را.

Gundy به مدت طولانی کشت خود را به عنوان تصویر کاریکاتور از یک maverick مربی – شکار مارهای زنگی قلدری خبرنگاران و relishing در T-پیراهن ستایش خود را کفال. در طول راه او یک قهرمان به خیلی از مدرسه پایگاه هواداران وفادار و ایمنی به انتقاد از مسئولان مدرسه.

همانطور که شخصیت رشد کرده است بنابراین قطع ارتباط بین Gundy و بازیکنان در OSU تیم. شکایت آنها این هفته در مورد خود گریزی به روابط شخصی.

"این بود که در مورد راه بیش از یک تی شرت" به گفته یک منبع با دانش مستقیم از برنامه. "فکر می کنم در مورد آن. Chuba نمی خطر همه چیز را به خاطر آنچه کانال Gundy ساعت. آن عدم احترام عمومی برای رفاه حال بازیکنان است."

Oklahoma State head coach Mike Gundy takes the field prior to an NCAA college football game in Stillwater, Okla., Saturday, Sept. 28, 2019. (AP Photo/Brody Schmidt)
Oklahoma State سر مربی مایک Gundy طول می کشد درست قبل از یک NCAA college football بازی در Stillwater, Okla., شنبه, سپتامبر. 28 سال 2019. (AP Photo/برودی اشمیت)

یکی از سازگار ترین نقاط مشاجره در این برنامه بود به بازیکنان درک که Gundy نمی دانم که بسیاری از بازیکنان در نامهای که منجر به بی دست و پا تعاملات در اطراف این تاسیسات.

در رسانه ها مصاحبه Gundy سال وقت صرف کرد و با اشاره به بازیکنان جوان خود را در فهرست خود شماره پیراهن. و حتی بهترین بازیکنان احساس Gundy تبدیل شده بود که تا کنون برداشته شده از این برنامه است که آنها نمی تواند ایجاد ارتباط با او است.

"همیشه بهتر است برای برقراری ارتباط بهتر و بهتر روابط" Oklahoma State اشتباه ارشد linebacker آمین Ogbongbemiga گفت: به طور کلی از Gundy. "ارتباطات همیشه می تواند بهبود یافته در همه جا." او کاهش یافته است به جزئیات برو چون "آن خوب به هوا از هر چیزی که در داخل این برنامه است."

هیچ چیز کاملی Gundy عدم احترام به بازیکنان بیش از نزدیک به مرگ آنتونی دیاز یک پیاده روی در که قلب متوقف شده در این زمینه در طول یک ماه نوامبر تمرین این هفته از بازی اوکلاهما در سال 2019. به عنوان دیاز تحت درمان قرار گرفت در این زمینه عمل نقل مکان کرد و دور از صحنه و ادامه داد: حتی در حالی که نگران به هم تیمی های نگران سرنوشت خود را. او در نهایت از خواب بیدار در یک آمبولانس.

زمانی که Gundy خطاب به تیم پس از تمرین او به نام دیاز با نام اشتباه – "Nate Diaz" و ابراز jarringly کمی همدلی است.

"شده اند وجود دارد بسیاری از لحظات اموختنی برای من در اینجا به تازگی" Gundy در بیانیه ای گفت به Yahoo Sports وقتی پرسیده شد که در مورد عدم وجود خود را از روابط با بازیکنان. "زمانی که بازیکنان گفت: آنها احساس من قطع بود و آن را شکست قلب من است. شنوایی که مرا به نگاه خودم و اذعان کرد که این احتمالا درست است. من زمان زیادی را صرف گوش دادن و یادگیری به تازگی و در حال حاضر من احساس بهتری در مورد حرکت رو به جلو را در توسعه روابط عمیق تر با بازیکنان من. این چیزی است که آنها به من گفت که آنها می خواستند و این که در حال حاضر اولویت برای من است."

به عنوان Gundy را سردی رشد هیچ کس می تواند ایستادن به او تا زمانی که او به طور ناگهانی مواجه بزرگترین رویارویی حرفه ای خود را. به عنوان هوبارد گفت در توییتر: "من تا به حال به او را نگه دارید پاسخگو باشد."

مایک Gundy تن-ناشنوا جدول زمانی

نقطه اوج برای بازیکن ناآرامی آمد هفته گذشته هنگامی که یک تصویر پدید آمده در رسانه های اجتماعی از Gundy با پوشیدن یک تی شرت از یکی از امریکا شبکه خبر در یک سفر ماهیگیری با فرزندان خود. که باعث هوبارد, صدای جیر جیر, جایی که او خواستار تغییر از Gundy و نام عملیات خود را "کاملا غیر حساس" و "غیر قابل قبول است."

OAN است که جناح راست افراطی شبکه خبر است که تخریب و سیاه زندگی مهم جنبش تداوم اینترنت مضر و خوشحالی استخدام در هوا استعداد است که بیشتر از نزدیک شبیه Ron Burgundy از Walter Cronkite. (یک لنگر در واقع نشانه های خاموش کرد و گفت: "حتی زمانی که من اشتباه می کنم من حق هستم.")

Gundy توسعه OAN خشم Oklahoma State بازیکنان نزدیک به نیمی از آنها سیاه و سفید هستند. نژادی کوردلی برش عمیق با توجه به شبکه و پوشش از پل که در ادامه یک الگوی Gundy را obliviousness به بازیکنان خود را احساس. این یکی از دلایلی هوبارد دریافت یک موج جزر و مدی از پشتیبانی از هر دو هم تیمی سابق ایالتی اوکلاهما بازیکنان. "ما بیش از ورزشکاران" تاریخ و ایمنی Kolby Harvell-پوست گفت: در یک صدای جیر جیر.

آن را ممکن است قوی ترین موضع اقتدار که Gundy مواجه شده است و در کل از 16 سال فعالیت حرفه ای به عنوان سر مربی در ایالتی اوکلاهما. و آن را از هوبارد که منجر ملت در عجله در فصل گذشته و یک Heisman جایزه نامزد شده است.

یک جدول زمانی از حوادث در طول بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به درک بهتری از اینکه چرا تشدید تنش در برنامه است. در مصاحبه OSU بازیکنان و کسانی که در اطراف این تیم نشان داد که قطع ارتباط بین Gundy و بازیکنان خود را تشدید شد او binges از جهل.

پس از OSU بازیکنان یک پیام متنی از تیم مقامات در 17 مارس گفتن آنها وجود دارد "هیچ نیازی نیست برای شما را به بازگشت به Stillwater برای هر گونه فعالیت های مرتبط با فوتبال" به دلیل COVID-19 آنها ارتباط کمی با Gundy به عنوان یک تیم در زیر دو ماه.

Gundy مرکب عدم وجود خود را از رهبری و حضور در مقابل بازیکنان با یک سری از اقدامات و نظرات است که پختند یک جریان پنهانی خشم در برنامه است.

در بدنام COVID-19 کنفرانس خبری در اوایل ماه آوریل Gundy را بیش از موضوع فرمان او برای بازیکنان برای بازگشت به Stillwater به "اجرای پول از طریق دولت است." آن را از دست داده بر روی بازیکنان است که خود مربی است که باعث می شود $5.25 میلیون دلار در سال, بازیگران بازیکنان به عنوان رباتیک اقتصادی آلت به جای انسان در معرض این بیماری همه گیر.

Oklahoma State head coach Mike Gundy during an NCAA college football media day in Stillwater Okla., Saturday, Aug. 3, 2019. (AP Photo/Sue Ogrocki)
Oklahoma State سر مربی مایک Gundy در طول یک NCAA college football media روز در استیلوتر Okla., شنبه, اوت. 3, 2019. (AP Photo/سو Ogrocki)

همراه با تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد Gundy مقاومت قطع پرداخت.

او گفت: از حقوق و دستمزد به کاهش است که باید تبدیل به امری عادی برای میلیونر مربیان: "من شخصا نمی خواهید برای دریافت درگیر در آن است. آن را خیلی زود برای من است."

برخی از داخلی سرخوردگی آمد از یک اطلاعیه در اواخر ماه آوریل از گروه ورزشی دور گرفتن بازیکنان فوتبال' حق الزحمه و محدودیت در دسترسی به تابستان کلاس های مدرسه. در حالی که بازیکنان در نهایت دریافت دستمزد پول از مدرسه زمانی که آنها بازگشت به دانشگاه در اوایل ماه ژوئن عدم اطمینان در میان همه گیر منجر به یک دوره از سرخوردگی و افزایش تنش است.

در تاریخ 23 آوریل (چند هفته پس از Gundy اظهارات در مورد "در حال اجرا از پول از طریق دولت" Oklahoma State football بازیکنان دریافت یک گروه پیام های متنی از میله Johnson, دستیار مدیر فوتبال ، اومد زیر هدر: "مهم مدرسه تابستانی کسب اطلاعات است." جانسون گفت: بازیکنان که دسترسی به کلاس های تابستان خواهد بود محدود به بورس بازیکنان "پیشرفت به سمت تابستان یا پاییز فارغ التحصیلی و یا واجد شرایط بودن اهداف سقوط رقابت است."

جانسون همچنین به آنها گفت در متن پیام بازدید Yahoo Sports: "وجود خواهد داشت هیچ اتاق و هیئت مدیره حق الزحمه."

که اخبار blindsided بسیاری از کابوی ها' بازیکنان در طول بحران مالی از این بیماری همه گیر. حق الزحمه پرداخت حدود 1200 $در هر ماه. عدم دسترسی به تابستان کلاس های مدرسه برای بازیکنان به معنای برخی از بازیکنان نمی تواند واجد شرایط برای فدرال پل کمک های مالی که پرداخت تا 3000 $برای تابستان کلاس.

در یک محیط که در آن بسیاری از مربیان بسیج برای بازیکنان خود را Gundy را اعلام نکرد این کاهش به بازیکنان و یا آدرس آنها را به طور مستقیم. به جای Gundy حال underling متن آنها. در حالی که مربیان سراسر کشور لابی کرده بودند برای مدارس به ارسال پول اضافی (از طریق کارت های هدیه) مکمل های غذایی و تجهیزات تمرین برای کمک به بازیکنان در طول همه گیر Gundy خطاب به رسانه ها در مورد تعطیلات در مونتانا و کار در مزرعه خود را.

یک نظرسنجی توسط یاهو ورزشی از 12 مدرسه نشان داد که Oklahoma State تنها مدرسه ای که هر دو کاهش اعلام کرد در تابستان کلاس و دستمزد خروج در حالی که برش مربی یا ورزشکار گروه حقوق. بسیاری از cringed در ادراک OSU ارائه شده به عنوان Gundy ساخته شده است که نزدیک به 45 میلیون دلار در حقوق و دستمزد به عنوان یک سر مربی و مدیر ورزشی مایک دارنده میله میله را به $950,000 این سال است. (Gundy کاهش یافته است به پاسخ Yahoo Sports سوال در مورد مقاومت خود را به حقوق و دستمزد را کاهش دهد.)

در حالی که اکثر بازیکنان به پایان رسید تا کل مالی پس از بازگشت هفته بعد آنها را دریافت نمی کند وجود بدون عدم قطعیت است. "ما در زمان پرداخت کاهش بسیار دلیلی برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد گفت:" قدرت پنج دستیار مربی است. "ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما هنوز هم تا به حال پول در بودجه بنابراین ما نمی مجبور به قطع هر چیزی از بازیکنان ما است."

در پایان همه چیز کار می کرد از لحاظ مالی برای بازیکنان است.

نه از 10 بازیکن واجد شرایط برای پل کمک, که در شار به دلیل ناتوانی برای برخی به ثبت نام در کلاس ها به پایان رسید تا دریافت پول بیشتر از مراقبت های عمل از پل کمک یک OSU رسمی گفت.

پس از تحقیق در مورد آنچه اتفاق افتاده یک اوکلاهما امور خارجه گفت: با توجه به یاهو ورزشی در هفته گذشته که از بازگشت بازیکنان به دانشگاه در اوایل ماه ژوئن به معنای بازگشت از دستمزد آنها شده بود در ابتدا گفته خواهد کشیده شود. (دریافت کردند یکی در مه با توجه به داخلی متون.)

در یک محیط که در آن مربیان در سراسر کشور به طور مداوم در ارتباط برقرار کردن با بازیکنان گوش به نیازهای خود را تحت فشار قرار دادند و دولت به حداکثر رساندن دسترسی به پول OSU بازیکنان شنیده Gundy بیشتر فعال باشید در مورد حفاظت از حقوق و دستمزد خود.

"اگر هر چیزی که شما نمی خواهید آن را به رفتن به پایین شما می خواهید آن را به رفتن" گفت: Oklahoma State بازیکن از حمایت مالی از مدرسه. "منابع می رویم اما شما ببینید [مربیان و مدیران] بالاتر از شما و هیچ چیز در حال تغییر است. البته رفتن به تنش است."

اوکلاهما مقامات دولتی اضافه شده است که این مدرسه دارای برنامه ای برای برش حقوق مربیان و مدیران. مدرسه تصمیم به صبر برای تعیین شدت آن کاهش تا فصل برنامه ریزی شده است برای شروع و مالی عکس ورزشی بخش بودجه روشن تر شد. اواخر سپتامبر مدرسه باید یک حس که آیا فوتبال برگزار خواهد شد و می تواند به تعیین میزان کاهش دقیق تر.

برخی از ایالتی اوکلاهما در انتظار کاهش از کمبود نیروی majeure بند در قرارداد یک "قانون خدا" بند که اساسا اجازه می دهد تا قرارداد به تغییر زمانی که شرایطی مانند یک بیماری همه گیر ظهور.

هر حرکت به صورت داوطلبانه کاهش در OSU بود فروختن توسط Gundy عمومی مقاومت به عنوان ایالتی اوکلاهما نمی خواهم به تحمل ناراحتی از اعلام کاهش بدون Gundy شرکت.

Running back Chuba Hubbard has maintained that change is necessary under Mike Gundy's watch at Oklahoma State. (Photo by Frank Jansky/Icon Sportswire via Getty Images)
در حال اجرا پشت Chuba هوبارد را حفظ کرده است که تغییر لازم است تحت مایک Gundy را در ایالتی اوکلاهما. (عکس توسط فرانک Jansky/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

چگونه Chuba هوبارد ممکن است ذخیره مایک Gundy کار

زمانی که تنش آب پز را بیش از, هفته گذشته, Hubbard و هم تیمی های خود را به احتمال زیاد می توانست بازیگران Gundy به مربیگری فراموشی. اگر آنها می خواهم پخش تمام نارضایتی ها و تهدید های انتقال جرم و انتقال به مدرسه شده اند که در مواجهه با یک تصمیم گیری دشوار است.

Gundy بدهکار است و بیش از 16 میلیون دلار اگر او اخراج بدون علت به عنوان 75 درصد از قرارداد خود را تضمین شده است از طریق 2024. تا حدودی قابل ملاحظه ای مدرسه غیر معمول بند در قرارداد که پرداخت Gundy بیش از 2 میلیون دلار به آتش او را برای نافرمانی نسبت به او مدیر ورزشی. (کسانی که در این قرارداد کسب و کار در نظر گرفتن این بند خروج از معمولی ختم و زبان آن را می گویند صحبت می کند به طبیعت منحصر به فرد از Gundy رابطه با OSU مدیر ورزشی مایک دارنده.)

Gundy شده است به دو زشت نژادی حوادث در 10 روز گذشته. برای اولین بار خود را در وابستگی با OAN او را مجبور به عذر خواهی برای شبکه نمایش در BLM که او در حال حاضر را "نفرت انگیز است." (یک OAN خبرنگار استفاده ایالتی اوکلاهما به عنوان یک سیاسی سرپا نگه داشتن در تجمع به رئیس جمهور تهمت رالی در تولسا در روز شنبه با پوشیدن یک OSU تی شرت به ترول Gundy.)

بعد از آن در هفته اتهامات دوباره ظاهر از Gundy بازی روز در ایالتی اوکلاهما. دو کلرادو بازیکنان ادعا Gundy مداوم استفاده نژادی لکه دار کردن در بازی مقابل کلرادو در سال 1989. آلفرد ویلیامز یکی از بازیکنان تصریح کرد آنها را علنی هفته گذشته است.

در میان زشتی فرصتی به وجود آمد برای هوبارد و هم تیمی های خود برای پاک کردن خانه و دیکته کردن برنامه های آینده. (آنها همچنین می تواند gutted برنامه از طریق انتقال به عنوان NCAA است که مجبور به تمام کاوبوی فوری واجد شرایط بودن به دلیل Gundy را کوردلی.)

اخراج را اساسا به پایان رسید Gundy سر مربیگری حرفه ای در فوتبال کالج به عنوان چمدان خود را به مدت طولانی بیش از هر ورزشی کارگردان حد تحمل حتی قبل از این آخرین حوادث.

که چه چیزی باعث هوبارد نقل قول در مورد مربی خود یکی از منحصر به فرد ترین در تاریخ فوتبال کالج – "من قصد دارم به انجام بهترین من برای آموزش او." تا به حال یک بازیکن است که تا عموم مواجه مربی مسائل و اساسا داوطلب برای نجات یک مربی از خودش ؟

هوبارد هنوز به طور کامل بیان دلایل خود را برای عموم castigating Gundy اگر چه او را آوازی است در مورد وعده تغییر در ایالتی اوکلاهما و نگه داشتن خود "[پا] هنوز هم در گاز" به سوی تغییر است.

Ogbongbemiga اضافه شده است که تمرکز در میان بازیکنان در دست زدن به چیزهایی داخلی. "ما در تلاش هستیم تا این محل به مکانی بهتر در حال حرکت رو به جلو" Ogbongbemiga گفته ورزشی یاهو. "ما در حال انجام آنچه که ما می توانند انجام دهند این محل به طور کلی به مکانی بهتر است."

شاید صرفه جویی در این فصل بخشی از هوبارد, انگیزه به عنوان بیش از حد بسیاری از بازیکنان قرار داده بود در کار بیش از حد برای خود مربی به بررسی شود. بر روی کاغذ این تیم است که باید ادعا برای بزرگ 12 عنوان به عنوان کابوی بازگشت 19 استارت. ستاره مانند هوبارد و گیرنده گسترده Tylan والاس در برابر پیش نویس NFL پیشنهادهای برای بازگشت به Stillwater.

آن قابل توجه به نظر این نوع از تحول رهبری آمد از 21 سال اشتباه تاریخ به جای یک گروه ورزشی یا اداره دانشگاه با پر بسیار جبران بزرگسالان است. که بازیکنان نیاز به تکیه بر رسانه ها فشار به تقاضای پاسخگویی و احترام از Gundy صحبت می کند چگونه آگاه بودند از رهبری مدرسه ناتوانی برای انجام این کار.

سوختگی Hargis که چرت زدن در گرگ و میش از ریاست جمهوری خود شده است ترس به عموم مقابله و مربی Gundy در راه هوبارد انجام داد. (Hargis بازگشت نیست یک تماس را به دنبال نظر.)

دارنده سابق گلف مربی که ارتقا به مدیر ورزشی در صلاحیت که او یار بوده با super booster تی بون پیکنز. دارنده و Gundy باید feuded برای سال باعث دارنده غالبا ترک Gundy به تنهایی در یک سیلو.

به غیر از دو بیانیه که به مبلغ چیزی جز یک کلمه شیرین و مطلوب بامیه – و هرگز ذکر Gundy توسط نام – این دو مسئول Gundy باید تمرین سکوت همدستی فعال است که رفتار او.

و آن را به سمت چپ هوبارد و هم تیمی های خود در یکی از منحصر به فرد ترین در چهارراه کالج مدرن ورزشی است. اگر آنها می خواستند برای نجات مایک Gundy و فصل آنها نیاز به رهبری راه خود را.

"شنیدن چگونه بازیکنان احساس بود یک تجربه یادگیری بزرگ برای من" Gundy گفت. "این نوع از چیزی که به ما نزدیک تر است. چه Chuba هم عالی است برای من و به ما می دهد یک فرصت برای بهتر شود."

بیشتر از یاهو ورزشی:

آخرین مطالب