چگونه خواهد پرستان با جارت Stidham? آنها بهتر است با نیوتن ؟ شبیه سازی ارائه می دهد بینش

جدید انگلستان میهن پرستان' کارفرمایی طرح چیزی بود که هیچ کس پیش بینی شده زمانی که آنها در نقل مکان کرد از تام

توسط PATRIS-MUSIC در 31 اردیبهشت 1399

جدید انگلستان میهن پرستان' کارفرمایی طرح چیزی بود که هیچ کس پیش بینی شده زمانی که آنها در نقل مکان کرد از تام بردی.

که برنامه ریزی شده بود به انجام هیچ چیز نیست خیلی.

این پرستان نمی مطابق با نظریه های رایج NFL. اکثر تیم ها قرار داده اند به کمک یک گروه کارفرمایی در وضعیت امضای Jameis وینستون فیلیپ رودخانه یا اندی دالتون. و یا آنها می خواهم که فقط گرفته بهترین کارفرمایی آنها می تواند در پیش نویس و امید برای بهترین.

بدون هر گونه grand اعلام میهن پرستان به نظر می رسد مجموعه ای برای رفتن به جلو با جارت Stidham در کارفرمایی. جانباز برایان هویر در اطراف اگر Stidham نتواند.

این طرح خیلی گیج کننده برای برخی از, آن را به ذهن بیحس کننده نظریه که میهن پرستان بودند تانک برای کارفرمایی ترور لارنس. که اتفاق می افتد اما چه خواهد شد پرستان شبیه با Stidham? خواهد آنها بهتر خواهد بود دستیابی Cam Newton سابق MVP که هنوز unsigned?

یک فصل شبیه سازی در تلاش برای پاسخ به این سوالات است.

چگونه خواهد پرستان کرایه با جارت Stidham?

این مکان برای شروع است با طرح ریزی پرستان با Stidham از آنجا که به وضوح در طرح خود را.

انواع پستانداران گوشتخوار دله Studios, ورزشی, شبیه سازی سایت وابسته نیست با NFL زد 100 شبیه سازی فصل با Stidham quarterbacking میهن پرستان. و آن را پیش بینی بدترین فصل برای میهن پرستان از سال 2000 بیل Belichick اول فصل به عنوان مربی.

انواع پستانداران گوشتخوار دله استودیو شبیه سازی تا به حال پرستان با میانگین رکورد 7-9. آنها برنده بخش تنها 8 درصد از زمان ساخته شده و برگشتی تنها 12 درصد از زمان. این پرستان هرگز ساخته شده بازی مسابقات قهرمانی آسیا در هر یک از این شبیه سازی می کند.

Stidham انداخت برای 3,462 متری 21 touchdowns و 15 interceptions در آن شبیه سازی می کند.

آن را بسیار سخت برای پیش بینی آنچه Stidham انجام خواهد شد. او دارای چهار NFL عبور می کند. او پس از فکر به عنوان یک بالا NFL چشم انداز در آبرن اما کاهش یافته به دور چهارم 2019 پیش نویس پس از نهایی فصل در آبرن بود یک قدم به عقب.

میهن پرستان بود دیگر ضرر و زیان قابل توجهی به خصوص در دفاع که منجر NFL در محوطه ها و نقاط مجاز در فصل گذشته. اما کارفرمایی قطعه عظیم است در تعیین تا چه حد پرستان افتد اگر آنها را در همه. خواهد جانباز علاوه بر بهبود چشم انداز خود را?

New England patriots quarterback Jarrett Stidham (4) has big shoes to fill. (Photo by Erin Clark for The Boston Globe via Getty Images)
New England patriots کارفرمایی جارت Stidham (4) کفش های بزرگ برای پر کردن. (عکس توسط ارین کلارک برای بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ)

چقدر می گیری نیوتن کمک کند ؟

انواع پستانداران گوشتخوار دله Studios نیز زد فصل با نیوتن در کارفرمایی برای میهن پرستان. وجود دارد مقدار زیادی از سوالات در مورد نیوتن سلامت و توانایی های خود را به همان دو تهدید است که برنده MVP در سال 2015. اما او هنوز هم دارای یک سابقه از Stidham و قرار دادن او در ترکیب است یک سرنخ که چگونه هر جانباز می تواند بهبود یافته پرستان' شانس.

این یک تصویر بزرگ با نیوتن هر چند بهتر است. در شبیه سازی های جدید در انگلستان میانگین رکورد بهبود یافته به 9-7. نیوتن انداخت برای 3,667 متری 22 touchdowns, 12 interceptions و او برای شش touchdowns. این پرستان برنده بخش 30 درصد از زمان ساخته شده از پلی آف 36 درصد و 6 درصد از آنها موفق به کسب کنفدراسیون فوتبال آسیا. انگلستان هرگز برنده سوپر باول در شبیه سازی.

وجود دارد مفروضات شبیه سازی می تواند که میهن پرستان نمی تواند. انواع پستانداران گوشتخوار دله Studios فرض سالم نیوتن و هیچ کس به نظر می رسد به دانستن وضعیت خود را برای اطمینان حاصل کنید. آن را نیز نمی عامل در ارزش Stidham به عنوان یک پتانسیل کارفرمایی آینده; شبیه سازی فقط در نگاه به آنچه که بهترین برای سال 2020 است.

"Stidham کاملا اثبات نشده و در حالی که شبیه سازی های ما نشان می دهد شانس کمی وجود دارد او موفق چیز به خوبی به اندازه کافی طب ثابت کرده است که او می تواند آن را انجام دهد و فرض او سالم است و می تواند سالم بماند شاید او به انگلستان بهترین شات خود را به باقی می ماند یک تیم رقابتی," انواع پستانداران گوشتخوار دله Studios مدیر عامل گری Gorski گفت.

آن را سخت به تصور کنید Belichick رفتن 7-9 مهم نیست که چه کسی در حال پخش است کارفرمایی. هر شبیه سازی نمی تواند به طور کامل پیش بینی Stidham بازی خواهد کرد و یا چگونه تغییرات دیگر تاثیر می گذارد جدید انگلستان است. اما این منصفانه است که به باور این فصل خواهد بود Belichick بزرگترین چالش پس از بردی شد استارت تقریبا از دو دهه پیش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب