چگونه تام بردی در حال حاضر تحت تاثیر قرار Bucs هم تیمی های خود را با رهبری

تام بردی در حال حاضر ساخته شده است کاملا این تصور در جدید خود را Tampa Bay Buccaneers هم تیمی.سابق New England

توسط PATRIS-MUSIC در 17 خرداد 1399

تام بردی در حال حاضر ساخته شده است کاملا این تصور در جدید خود را Tampa Bay Buccaneers هم تیمی.

سابق New England Patriots کارفرمایی نشده تا به حال فرصتی برای تمرین با تیم جدید خود را تا آنجا که او می خواهم اما او رهبری است که هنوز آینده در سراسر تقریبا.

با توجه به مایک Giardi NFL شبکه بردی در حال حاضر به دست آورده احترام هم تیمی های خود را با آنچه او آورده است به این تیم زوم جلسات.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

"بردی طراحی انواع توجه از هم تیمی های خود برای انرژی است که او با آوردن نه تنها به این تمرینات این است که او سازمان یافته بلکه به من گفته شد که او نور زوم جلسات. پرسش های هوشمند, شخصیت درگیر شدن با هم تیمی. این همان چیزی است که آنها نیاز به" Giardi گفت.

"من همچنین گفته شد توسط یک بازیکن دیگر نگاه او در حال حاضر در انتظار. او تهاجمی است و او در حال تبدیل شدن به رهبر ما. این اتفاق می افتد در حال حاضر حتی اگر ما با هم به طور منظم به عنوان یک تیم در فرد است.' او شده است قادر به انجام این کار است که بسیار چشمگیر است و چیزی است که من فکر می کنم همه Buccaneers به دنبال به جلو به زمانی که آنها در نهایت با هم در این زمینه است."

البته هیچ کدام از آن باید به عنوان یک شگفتی به Pats طرفداران که تماشا بردی برای 20 سال گذشته است. اما آن را قطعا موثر چگونه شش بار قهرمان سوپر باول شده است قادر به اتصال با هم تیمی های جدید خود با وجود COVID-19 pandemic محدود کردن فرد در تعامل است.

چگونه تام بردی در حال حاضر تحت تاثیر قرار Bucs تیمی با رهبری او در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستونtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن