چگونه به استفاده از Zero-Width شخصیت برای پنهان کردن پیام های محرمانه در متن (و حتی آشکار نشت)

شما ممکن است آشنا با مبتنی بر تصویر یا صوتی مبتنی بر steganography هنر پنهان کردن پیام ها و یا کد های داخل تص

توسط PATRIS-MUSIC در 9 خرداد 1399

شما ممکن است آشنا با مبتنی بر تصویر یا صوتی مبتنی بر steganography هنر پنهان کردن پیام ها و یا کد های داخل تصاویر, اما این تنها راه برای پنهان کردن راز ارتباطات است. با zero-width شخصیت های ما می توانید با استفاده از مبتنی بر متن steganography به ذخیره کردن اطلاعات پنهان در داخل از متن ساده و ما حتی می توانید کشف کردن که نشت اسناد آنلاین.

تصویر و صوتی مبتنی بر steganography پوشش داده شده چندین بار به Null بایت که شامل تغییر حداقل رقم قابل توجهی از پیکسل های فردی بر روی یک عکس یا فایل صوتی. در حالی که متن ساده شخصیت ندارد حداقل رقم قابل توجهی است که ما می توانیم دستکاری در همان مد ما هنوز هم می تواند استفاده از یونیکد به نفع ما است. یونیکد است که این استاندارد را پشتیبانی می کند فرمت های متن به UTF-8 که اکثر مرورگرهای وب استفاده برای متن.

به دلیل یونیکد نیاز به پشتیبانی از تقریبا همه نوشته های زبان در جهان وجود دارد برخی از شخصیت های متضاد با منطق مانند zero-width non-نجار و صفر-عرض فضاهای. برای مثال zero-width non-joiner استفاده می شود مانند زبان فارسی که در آن مورد نیاز برای نمایش صحیح چاپی شکل کلمات.

در این تصویر توجه کنید که چگونه خط است و دیگر پیوسته? این چیزی است که به معنای یک non-joiner. اما برای اهداف ما مهم ترین بخش در مورد این شخصیت نوع است که آنها نیاز به زبان انگلیسی و نه به طور معمول نمایش داده می شود.

که در واقع اجازه می دهد تا ما را به انتخاب دو خودسرانه zero-width شخصیت و تعیین آنها را به عنوان یک و صفر است. ما پس از آن می توانید مخفی کردن هر پیام متنی ساده با تقسیم آن به تک شخصیت ها و encoding آن را در دودویی با zero-width شخصیت های بازیگری به عنوان آنهایی که و صفر. بهترین تمرین است برای اضافه کردن صفر-width کد باینری در فاصله بین کلمات. در غیر این صورت spellcheckers تمایل به فکر می کنم کلمه اشتباه است.

متن ساده هیچ چیز برای دیدن اینجا

برای دیدن این مفهوم در عمل کپی کردن متن "متن ساده" زیر و قرار دادن آن را به یک آنلاین صفر-عرض بازداشت ابزار برای دیدن آنچه در آن می گوید.

چه می توانم از آن استفاده کنید برای ؟

توانایی برای پنهان کردن پیام های غیر عادی متن مفید است در خود را دارد اما آنچه باعث می شود این روش واقعا بسیار خوب است این واقعیت است که آن را نیز زنده می ماند reformatting و می رود هر کجا که متن کپی و جا به جا. شخصیت های مخفی حتی نمی نشان می دهد تا در ویرایشگرهای متنی مانند نانو.

آشکار ترین استفاده از این روش به عنوان ابزاری برای پنهان ارتباطی است. شما می توانید با استفاده از کلاسیک های جاسوسی ترفند از انتشار یک مقاله و یا برخی از نوع متن سند در یک فضای عمومی است. برای مثال شما می توانید یک پیام مخفی در Craigslist, آگهی, پس از آن که یک فرد دریافت کننده و یا گروهی از افراد به صورت دوره ای بررسی محلی Craigslist ads برای یک کلمه کلیدی خاص. آنها می دانند برای بررسی چگونه برای مخفی zero-width شخصیت پیام.

این یک رویکرد مفید برای برقراری ارتباط هنگامی که آن را ضروری است که این دو نفر دیده نمی شود داشتن تماس مستقیم.

یک کمی پیچیده تر پیاده سازی خواهد بود سن قناری دام. اگر شما تا کنون هر گونه رمز و راز, رمان, شما ممکن است آشنا با چگونه دام کار می کند. هنگامی که شما مشکوک است که افراد در حال نشت اطلاعات شما را به هر فرد و به آنها کمی متفاوت info و سپس شما صبر کنید برای این اطلاعات به نظر می رسد که در آن نباید باشد. بر اساس این نسخه شما می دانید که فرد به بیرون درز اطلاعات.

کنگره دستیاران شناخته شده به نشت داده ها با استفاده از عمد کلمات دارای غلط املایی یا کوچک دیگر اشتباهات دستوری در اسناد ارائه شده به دیگر دفاتر و لابی. مشکل با انجام این کار, اگر چه, این است که اگر هر کسی می تواند دریافت نگه دارید از دو نسخه متفاوت آنها بلافاصله می دانم آنچه شما تا هستیم. که در آن zero-width شخصیت می تواند به نجات آمده است.

با استفاده از zero-width شخصیت های کاربر به طور متوسط است به مراتب کمتر احتمال دارد به اطلاع حتی اگر آنها را دریافت نگه دارید از دو نسخه از سند و یا متن. و فکر نمی کنم که کسی می تواند scot-free صرفا با در نظر گرفتن یک تصویر از متن یا فتوکپی آن را بر روی چاپگر. هر دو از کسانی که با چالش های خود را که می تواند حتی بیشتر از محکم مانند داده های EXIF که نقطه سمت راست به دستگاه شما و microdots به کار گرفته شده توسط بسیاری از پرینتر که منحصر به فرد شناسایی صفحات چاپ شده بر روی آنها.

در نهایت zero-width شخصیت را می توان مورد استفاده برای تغییر آدرس ها. متاسفانه شما نمی توانید ثبت نام دامنه با zero-width شخصیت های آن با توجه به قوانین ICANN. اما آن را هنوز هم می تواند کاملا مفید در homograph حملات در یک شبکه محلی. آن را همچنین می توانید فقط استفاده می شود برای شکستن یک URL. فقط نگاهی به من GitHub آدرس زیر دانلود کنید.

https://github.com/holdTheDoorHoid
https://github.com/holdTheDoorHoid

آنها ممکن است همان نگاه اما یک ثانیه صفر-width شخصیت پس از "حفظ" است که مانع از آن از کار به درستی.

بیایید ببینید که چگونه برای شروع در واقع با استفاده از این روش.

با استفاده از واقعی رمزگذاری برای امنیت فوق العاده

من نمی توانم این به اندازه کافی استرس: رمزگذاری یک پیام به zero-width کد باینری کافی نیست رمزگذاری اگر شما می خواهید به امن پیام های خود را. هر کسی با این برنامه به راحتی می توانید کشف پیام های خود را بدون شکل دیگری از رمزنگاری. اساسی ترین چیز شما می توانید انجام دهید این است که تغییر کد منبع از هر کدام از برنامه های شما با استفاده از برای استفاده های مختلف zero-width شخصیت به عنوان یک و صفر است. من بیش از شما به نحوه انجام این کار در یک مرحله بعد.

اما آنچه شما واقعا باید با استفاده از یک متقارن یا نامتقارن رمزنگاری طرح. یک رمزنگاری نامتقارن طرح مانند PGP بهترین کار خواهد کرد اگر تنها یک نفر گیرنده مورد نظر. اما شما ممکن است بخواهید به استفاده از رمزنگاری متقارن, اگر پیام های طراحی شده برای یک گروه از مردم است. در هر صورت شما می توانید سپس به اشتراک گذاشتن یک کلید از قبل و بسیار امن تر فرم برقراری ارتباط.

اگر شما تصمیم به استفاده از PGP مطمئن شوید که به خواندن راهنمای ما برای استفاده از PGP. و اگر شما را انتخاب کنید متقارن مسیر بررسی کنید که چگونه به استفاده از EncryptPad.

تاکتیک های مورد علاقه من است که بر اساس این نظریه که هیچ کس جستجو برای یک محفظه مخفی داخل یک محفظه مخفی. به چه معنی است ؟ به جای استفاده از PGP رمزگذاری صفر-width پیام با استفاده از zero-width شخصیت های درون خود را PGP رمزگذاری ایمیل به عنوان یک لایه اضافی از تایید.

شما می توانید با استفاده از این دو روش. این اول راه خواهد بود به یک generic ایمیل بدن با ایمیل واقعی بودن پنهان در درون zero-width شخصیت. روش دوم خواهد بود برای پنهان کردن یک خاص های مختلفی در جمله اول و پس از آن فرد پاسخ استفاده کنید که کلمه کد یا واکنش های مختلفی را در اول جمله. من دوست دارم دوم تاکتیک چرا که اگر کسی دریافت نگه دارید از کلید PGP از شخص شما متناظر با آن را بسیار بعید است که آنها فکر می کنم به دنبال zero-width شخصیت و شما بلافاصله می دانم که آنها به خطر بیافتد که پاسخ آنها بدون کد.

گزینه 1: ایجاد Zero-Width پیام در وب

برای شروع ارسال zero-width پیام باز کردن Steganographr صفحه وب و رب خود را (ترجیحا رمزگذاری) پیام در "پیام خصوصی" زمینه و عمومی و یا در غیر این صورت خوش خیم پیام در "پیام عمومی" زمینه و سپس کلیک کنید "Steganographize."

شما پس از آن قادر به کپی کردن پیام های جدید و کار با آن را به عنوان شما خواهد شد. به عنوان طولانی به عنوان آن را کپی و جا به جا, آن را هنوز هم دارای پیام پنهان و دست نخورده است.

زمانی که این پیام باید نشان داد شما می توانید با استفاده از Steganographr صفحه وب برای بیش از حد. در سایت به پایین قرار دادن متن به "آشکار پیام خصوصی" میدان کلیک کنید "Desteganographize."

با این حال یک مشکل با آنلاین روش این است که ما باید به اعتماد که سایت نیست و صرفه جویی در این پیام ها و یا انجام هر چیز دیگری نابکار. خوشبختانه کد منبع ارائه شده است برای Steganographr بنابراین ما می توانید به سادگی آن را کپی و میزبانی آن را بر ما وب سایت خود را اگر ما می خواهیم به رفتن مایل اضافی.

علاوه بر کد منبع به ما اجازه می دهد آن را ویرایش کنید. مفید ترین چیزی که برای ویرایش این است که شخصیت ها استفاده می شود برای نشان دادن فضاهای صفر و آنهایی که در ما zero-width دودویی. به تغییر نگاه "bin2hidden" و "hidden2bin" تعاریف; ما فقط نیاز به تغییر سحر و جادو ارزش به شخصیت های جدید می خواهیم.

// تبدیل آنهایی صفر و فضاهای پنهان در داده های باینری به مربوطه zero-width شخصیت
تابع bin2hidden($str) { $str = str_replace(' ', "\xE2\x 81\xA0", $str); // یونیکد 'کلمه وصال' (U+2060) 0xE2 0x81 0xA0 $str = str_replace('0', "\xE2\x 80\x8B", $str); // یونیکد 'صفر عرض فضا' (U+200B) 0xE2 0x80 0x8B $str = str_replace('1', "\xE2\x 80\x8C", $str); // یونیکد 'ZERO WIDTH NON-JOINER' (U+200C) 0xE2 0x80 0x8C بازگشت $str;
} // تبدیل zero-width شخصیت های به داده های باینری
تابع hidden2bin($str) { $str = str_replace("\xE2\x 81\xA0", ' ', $str); // یونیکد 'کلمه وصال' (U+2060) 0xE2 0x81 0xA0 $str = str_replace("\xE2\x 80\x8B", '0', $str); // یونیکد 'صفر عرض فضا' (U+200B) 0xE2 0x80 0x8B $str = str_replace("\xE2\x 80\x8C", '1', $str); // یونیکد 'ZERO WIDTH NON-JOINER' (U+200C) 0xE2 0x80 0x8C بازگشت $str;
}

در زیر یک لیست مفید zero-width شخصیت ها و کدهای hex.

برای مثال برای تغییر از یک zero-width non-joiner به مغولی واکه جدا ما را جایگزین کد هگز مانند:

str_replace('1', "\xE1\xA0\x8E", $str)

مطمئن شوید که به تغییر شخصیت' کدهای hex به همان شیوه در هر دو تعاریف. که راه آن را به اندازه کافی می توانید رمزگذاری و رمزگشایی.

گزینه 2: ایجاد Zero-Width پیام ها از خط فرمان

باز کردن یک صفحه وب در هر زمان شما می خواهید برای ارسال و رمزگشایی یک پیام می تواند آزار دهنده است به خصوص اگر شما در حال انجام آن اغلب به اندازه کافی. خوشبختانه کسی در حال حاضر ایجاد یک ابزار در GitHub به نام ZWFP برای رمزگذاری zero-width پیام و آثار آن را از خط فرمان برای هکر خنکی و راحتی.

یک چیز به یاد داشته باشید این است که شما نمی خواهد بود قادر به تغییر شخصیت استفاده می شود برای zero-width دودویی به راحتی. آن است که واقعا چیزی برای نگرانی در مورد زمانی که شما رمز در آوردن پیام خود را از قبل. اما شما نمی قادر خواهد بود به یک فرد پشتیبانی می کند با استفاده از وب سایت و رمز گشایی با استفاده از خط فرمان و یا بالعکس. آنها با استفاده از شخصیت های مختلف, بنابراین مطمئن شوید که شما با استفاده از همان یکی برای رمزگذاری و رمزگشایی.

برای شروع مطمئن شوید که شما رفتن زبان برنامه نویسی نصب شده بر روی کامپیوتر شما. اگر شما لازم نیست که آن را در حال حاضر شما می توانید رفتن به صفحه دانلودها برای دیدن گزینه های خود را برای تمامی سیستم های عامل. این سایت همچنین دارای جزئیات دستورالعمل نصب که شما باید به جست و خیز نیست اگر آن را اولین بار با استفاده از به عنوان شما نیاز به تغییر مسیر محیط متغیر است.

با رفتن از نصب, شما می توانید بهانه گیتهاب برای ZWFP از کار خود را رفتن به دایرکتوری.

~/go$ برو -u github.com/vedhavyas/zwfp/cmd/zwfp/...

فایل ها آنقدر کوچک آنها انجام می شود دانلود و عملا قبل از اینکه شما حتی مطبوعات را وارد کنید. وجود خواهد داشت هیچ نشانه ای است که شما باید آن را به جز یک فرمان جدید اما باید آن را وجود دارد. در حال حاضر حرکت به عمیق ترین "zwfp" پوشه و سپس ساخت ابزار است.

~/go$ cd /go/src/github.com/vedhavyas/zwfp/cmd/zwfp
~/go/src/github.com/vedhavyas/zwfp/cmd/zwfp$ برو ساخت

دوباره چیزی می گویند این کار به جز شما یک فرمان جدید. از اینجا بیایید اجرای آزمون ابزار.

~/go/src/github.com/vedhavyas/zwfp/cmd/zwfp$ برو تست ./... ? github.com/vedhavyas/zwfp/cmd/zwfp [بدون آزمون فایل]

بیایید ببینید که چگونه به استفاده از ZWFP. متاسفانه استفاده از آن در رایحه بسیار مبهم پس بیایید شیرجه رفتن کمی عمیق تر به راه درست برای استفاده از ابزار است.

~/go/src/github.com/vedhavyas/zwfp/cmd/zwfp$ ./zwfp طریقه استفاده: ./zwfp CoverText حمل بار تعبیه شده حمل بار به CoverText ./zwfp SteganoText عصاره حمل بار از SteganoText

اول, اجازه دهید, رمز یک پیام با ZWFP با استفاده از دو استدلال. وجود دشت به دنبال پوشش متن همان چیزی است که هر کس را ببینید و سپس پیام پنهان. اگر ما فقط می خواهیم "CoverText" به پوشش متن و "حمل بار" به پیام پنهان آن را می خواهم نگاه کنید مانند:

~/go/src/github.com/vedhavyas/zwfp/cmd/zwfp$ ./zwfp CoverText حمل بار CoverText

اما شما نیاز به آن را ذخیره کنید در داخل یک فایل است که شما به احتمال زیاد خواهید انجام دهید به هر حال. بنابراین اجازه دهید سعی کنید یک پوشش های مختلف متن و حمل بار است.

بیایید با "شما ببینید این درست است ؟" برای پوشش و "اما این یک پیام پنهان در آن متن است." به عنوان امن ، (اگر شما با استفاده از بیش از یک کلمه برای هر استدلال این مجموعه باید در علامت نقل قول است.) سپس اجازه دهید آن را ذخیره کنید به یک فایل جدید در ما /دایرکتوری دسکتاپ. برای مثال ما خواهد بود که یک فیلم جدید "secret.txt" فایل.

~/go/src/github.com/vedhavyas/zwfp/cmd/zwfp$ ./zwfp "شما ببینید این درست است؟" "اما این یک پیام پنهان در آن متن است." > /home/kali/Desktop/secret.txt

برای دیدن آنچه که فایل متنی به نظر می رسد مانند اجازه استفاده از نانو برای مشاهده آن.

~/go/src/github.com/vedhavyas/zwfp/cmd/zwfp$ نانو /home/kali/Desktop/secret.txt گنو نانو 4.9.2 /home/kali/Desktop/secret.txt
شما ببینید این درست است ؟ [ بخوانید 1 خط ]
^G دریافت کمک ^O نوشتن ^W که در آن است ^K برش متن ^J توجیه ^C کور Pos
^X خروج ^R خواندن فایل ^\ جایگزین ^U چسباندن متن ^T به طلسم ^_ برو به خط

بزرگ پوشش متن است که به وضوح قابل مشاهده است. در حال حاضر اجازه دهید سعی کنید برای دیدن آنچه که در زیر پوشش متن. برای که ما می توانیم با استفاده از vim برای دیدن شخصیت های مخفی. به عنوان شما می توانید در زیر آن را بسیار متفاوت از آنچه نانو نشان داد. نوع :qa و ضربه وارد کردن به ترک vim.

سپس آنچه ZWFP استفاده نمی کند و به شما بگویم که چگونه به رمزگشایی پیام. برای انجام این کار, ما گربه , فایل, سپس با استفاده از xargs -0 برای مشاهده محتوای مخفی.

~/go/src/github.com/vedhavyas/zwfp/cmd/zwfp$ cat /home/kali/Desktop/secret.txt | xargs -0 ./zwfp پوشش متن: شما ببینید این درست است ؟ ظرفیت ترابری: اما این یک پیام پنهان در آن متن است.

برای درک آنچه xargs -0 آیا اجازه مشاهده بخش هایی از xargs صفحه. زیر خروجی فشرده است فقط آنچه شما نیاز دارید برای دیدن در مورد xargs و -0 پرچم.

~/go/src/github.com/vedhavyas/zwfp/cmd/zwfp$ مرد xargs XARGS(1) به طور کلی دستورات دستی XARGS(1) نام xargs - ساخت و اجرای خط فرمان از ورودی استاندارد خلاصه داستان xargs [options] [فرمان [اولیه-بحث]] توضیحات این صفحه راهنمای اسناد گنو نسخه xargs. xargs می خواند موارد از استاندارد ورودی تحدید توسط شاهد (که می تواند محافظت شده با دو و یا یک نقل قول و یا یک بک اسلش) و یا newlines و اجرا فرمان (default is /bin/اکو) یک یا چند بار با هر گونه اولیه-argu‐ وز به دنبال آیتم های خوانده شده از ورودی استاندارد. خط خالی در ورودی استاندارد نادیده گرفته می شوند. دستور خط فرمان ساخته شده است تا زمانی که آن می رسد یک سیستم-de‐ جریمه محدود (مگر اینکه -n و L گزینه استفاده می شود). مشخص com‐ مند خواهد بود و استناد به عنوان چند بار که لازم به استفاده از لیست در قرار دادن اقلام است. به طور کلی بسیاری وجود خواهد داشت کمتر پرتوی از فرمان از وجود اقلام در ورودی. این به طور معمول قابل توجهی مزایای عملکرد. برخی از دستورات می تواند مفید بود اجرا به صورت موازی بیش از حد; ببینید -P گزینه است. چون یونیکس نام پرونده ها می تواند شامل شاهد و newlines این پیش فرض بود‐ haviour است که اغلب مشکل ساز; فایل حاوی جاهای خالی و/یا newlines در حال نادرست پردازش xargs. در این شرایط بهتر است به استفاده از -0 گزینه ای که مانع از چنین مشکلاتی است. هنگامی که با استفاده از این گزینه شما نیاز به اطمینان حاصل شود که برنامه است که به تولید ورودی برای xargs همچنین با استفاده از یک شخصیت null به عنوان یک جدا کننده. در صورتی که برنامه گنو پیدا کردن مثلا -print0 گزینه این کار را برای شما. اگر هر گونه نیایش فرمان خروجی با یک وضعیت 255, xargs خواهد توقف بلافاصله و بدون خواندن هر ورودی بیشتر. یک پیغام خطا است صادر شده در stderr هنگامی که این اتفاق می افتد. گزینه های -0, --تهی ورودی موارد فسخ توسط یک شخصیت null به جای فضای خالی و نقل و بک اسلش نیست ویژه (هر شخصیت گرفته شده است به معنای واقعی کلمه). غیر فعال انتهای فایل رشته است که به درمان مانند هر دیگر استدلال. زمانی مفید است که اقلام ورودی ممکن است شامل فضای سفید علامت های نقل قول و یا بک اسلش. گنو پیدا کردن -print0 گزینه تولید ورودی مناسب برای این حالت است.

آشکار Zero-Width شخصیت با یک برنامه افزودنی Chrome

اگر شما می خواهید به دفاع از خود در برابر zero-width شخصیت های, بهترین راه برای انجام این کار با ساده مرورگر Chrome extension. پسوند ما خواهید بود با استفاده از جایگزین خواهد شد zero-width شخصیت های مختلف با emojis. رفتن به فروشگاه وب Chrome و اضافه کردن "به جای صفر-width شخصیت با emojis" به مرورگر شما. پس از آن راه اندازی مجدد کروم.

متاسفانه فرمت نمی خواهد به طور خودکار اجرا بنابراین شما نیاز به بررسی هر صفحه که شما مشکوک هستید یا کنجکاو. برای اجرای برنامه های افزودنی را کلیک کنید و آن را فشار دهید (یک "R" در داخل یک مربع خاکستری) را به سمت راست از نوار مرورگر خود را کلیک کنید و سپس "به من نشان بده $!"

این ابزار باعث می شود آن را نسبتا واضح است زمانی که یک سند یا صفحه وب در کروم دارای پیام های مخفی با استفاده از zero-width شخصیت. ببینید تمام کسانی که emojis زیر. کسانی که وجود ندارد در این زمینه, اما آنها نشان می دهد که شخصیت های مخفی در پس زمینه.

جالب است که پس از آن یک به یک جایگزینی zero-width شخصیت های مختلف emojis شما می توانید دودویی طبیعت در emoji فرم. اگر شما می خواهید برای کشف و یا تغییر ابزار, شما می توانید کد منبع در گیتهاب.

به عنوان مفید به عنوان یک فرمت می تواند اجازه ندهید که آن را فریب شما را به یک از امنیت کاذب. آن را فقط تشخیص zero-width شخصیت های درون یک صفحه وب یا سند و نه کسانی که ممکن است در کمین URL.

کپی کردن متن بدون Zero-Width شخصیت

اگر برنامه افزودنی Chrome برای شما کار نمی کند و یا شما می خواهید یک ابزار قدرتمند است که اجازه خواهد داد که شما را به حذف صفر-width شخصیت در یک سند و سپس شما نیاز به استفاده از یک وب سایت به نام Diffchecker.

Diffchecker یک ابزار طراحی شده برای برجسته کردن تفاوت های بین دو اسناد و مدارک است که مشابه هستند که باعث می شود آن را یک ابزار قوی برای تشخیص کلاسیک قناری دام. پس نه هر کس می داند در مورد zero-width شخصیت افراد را گاهی اوقات سعی کنید به استفاده از فضاهای اضافی و عمدی غلط املائی برای دستیابی به همان اثر است. Diffchecker خواهد هر دو برجسته این تفاوت اگر شما دو نسخه از سند و آشکار zero-width شخصیت به عنوان نقطه اگر شما فقط یک نسخه است.

به سادگی باز کردن سایت و کپی کردن و چسباندن متن به "متن اصلی" درست است. اگر وجود دارد هر گونه zero-width شخصیت در سند آنها شروع به نشان دادن تا به عنوان نقطه معمولا گروه بندی می شوند اگر آن را به نوعی از پیام مانند یک نام کاربری. اگر شما از نسخه دوم قرار دادن در "تغییر متن" درست, سپس با کلیک بر روی "پیدا کردن تفاوت" در پایین صفحه. Diffchecker است همچنین ایده آل برای پیدا کردن صفر-عرض کاراکتر در Url و باید رفتن به زمانی که تحقیق در حوزه های مشکوک.

اگر شما در پیدا کردن صفر-width شخصیت های از بین بردن آنها این است که یک ماده ساده از برجسته بلوک از نقطه و با فشار دادن دکمه Backspace و یا حذف کنید. در حال حاضر شما می توانید پس از آن با خیال راحت کپی کردن متن. همانطور که شما در زیر می توانید ببینید decryptors دیگر قادر خواهد بود برای پیدا کردن یک پیام است.

اگر شما اتفاق می افتد به دریافت نگه دارید از دو نسخه سند همان جایی که آنها در حال تلاش برای استفاده از قناری دام آن را ممکن است به استفاده از نسخه های دیگر به عنوان یک قربانی و نام صاحب آن طوری که می تواند سند نمی توان به شما.

اگر شما ترجیح می دهید چیزی را بر روی کامپیوتر محلی خود را و سپس شما می توانید با استفاده از یک برنامه به نام Notepad++ است که می تواند نصب شده بر روی کالی و دیگر توزیع های لینوکس. در Notepad++ کپی و چسباندن متن و سپس در نوار بالا کلیک کنید "رمزگذاری" و سپس "رمز در ANSI."

محرمانه اعلام: ‌ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€"ï"¿â€ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€"ï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€Œï"¿â€"این است که برخی از محرمانه متنی که شما واقعا نباید های هر جای دیگری.

با تغییر رمزگذاری سند شما اساسا شکستن zero-width شخصیت های که تکیه بر پشتیبانی از Unicode و UTF-8. صفر-عرض کاراکتر در حال حاضر کامل شبیه گنگ و نامفهوم و به راحتی می توان یافت که خواندن یک سند است.

Zero-Width شخصیت های بزرگ برای پیام های مخفی

Zero-width شخصیت ها یک ابزار مفید. با این حال, آن را ضروری هرگز فراموش نمی کنم محدودیت های خود را. اگر شما با استفاده از آنها به عنوان یک covert وسیله ارتباطی شما همیشه باید به یاد داشته باشید به رمز در آوردن آن است. در غیر این صورت شما صرفا با تکیه بر این واقعیت است که هیچ کس را دنبال پنهان پیام.

و اگر شما با استفاده از آن به عنوان وسیله ای برای سیفون کردن leakers این کار ممکن است اگر آنها زرنگ و دانا و تلاش برای استفاده از تصاویر و یا جسمی چاپ کردن اسناد و مدارک. این روش ها را نیز خطرات خود را و زمانی که به کار همه با هم, شما هنوز هم ممکن است قادر به گرفتن مقصر است.

با تشکر برای خواندن! اگر شما هر گونه سوال شما می توانید از اینجا و یا در توییتر @The_Hoid.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

تصویر جلد توسط buntewelt/123RF (ویرایش); تصاویر توسط Hoid/Null Byte


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن