چگونه به استفاده از جدید سامسونگ سریع از ویژگی های به اشتراک گذاری به 'AirDrop' فایل های بزرگ

با وجود سامسونگ در طولانی در حال اجرا پشتیبانی از Wi-Fi Direct, بسیاری از کاربران هنوز هم در تلاش برای انتقال

توسط PATRIS-MUSIC در 16 اردیبهشت 1399

با وجود سامسونگ در طولانی در حال اجرا پشتیبانی از Wi-Fi Direct, بسیاری از کاربران هنوز هم در تلاش برای انتقال فایل ها بین دستگاه های خود را. در حالی که اپل AirDrop سامسونگ قبلی راه حل نیست بنابراین آشکار است. با کهکشان S20 و Galaxy Z, تلنگر, سامسونگ امیدوار به اصلاح این با "سریع سهم" انتقال فایل سیستم است که هنوز هم با استفاده از Wi-Fi Direct, اما باعث می شود آن را آسان تر به استفاده از.

سامسونگ سریع به اشتراک گذاری شما اجازه می دهد به اشتراک گذاری فایل با دیگر گوشی های هوشمند سامسونگ. UI ساده برای استفاده و در دسترس است به تمام کهکشان گوشی های سامسونگ در حال اجرا یک UI 2.1 و یا بالاتر (که در زمان نوشتن این کهکشان S10e و جدیدتر). و بهترین از همه, آن را نمی کند نیاز به یک اتصال داده فعال.

مرحله 1: اطمینان حاصل شود سریع به اشتراک گذاری در

سریع به اشتراک گذاری باید در به طور پیش فرض بر روی دستگاه شما. اگر برای برخی از دلایل شما آن را خاموش کرده و باز تنظیمات سریع و پیدا کردن سریع "به اشتراک گذاری" کاشی. آن را انتخاب کنید به نوبه خود بر روی ویژگی های.

طولانی با فشار دادن کاشی باز خواهد شد تا "سریع و به اشتراک گذاری تنظیمات" صفحه که به شما اجازه تغییر نام تلفن خود را (در حالت ایده آل شما می خواهید به آن تماس بگیرید, چیزی قابل شناسایی بنابراین آنها می دانند که آن را به شما ارسال و یا دریافت فایل) و کنترل است که می تواند با شما به اشتراک یا "همه" و یا "تماس با ما ، به دلایل امنیتی شما می خواهید به استفاده از "تماس" را به عنوان ما را دیده ام در گذشته چه اتفاقی می افتد زمانی که AirDrop در سمت چپ بر روی "همه است."

مرحله 2: به اشتراک گذاری یک فایل

حالا یا با استفاده از فایل های برنامه یا هر برنامه است که پشتیبانی از رسانه های شما می خواهم برای ارسال فایل را انتخاب کنید (یا چند فایل) شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن را انتخاب کنید "به اشتراک گذاری" را فشار دهید. در بالای منوی اشتراک گذاری خواهد شد "سریع و به اشتراک گذاری" را با یک لیست از نزدیک دستگاه هایی که پشتیبانی از این ویژگی. را انتخاب کنید تلفن شما مایل به انتقال فایل ها به و یا را انتخاب کنید "به اشتراک گذاری سریع" برای یک لیست طولانی تر اگر شما آن را نمی بینیم.

تصویر توسط Jon شوالیه/ابزار هک

بر روی گوشی های هوشمند دریافت فایل, انتقال سریع ظاهر خواهد شد درخواست اگر شما می خواهید به پذیرش این انتقال فایل. را انتخاب کنید "قبول" و فایل را انتقال دهید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر جلد توسط Jon شوالیه/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن